rafcio1616
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Juniwicze
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Alexis to jednak miał speeda i do tego komentatorzy jakby orgazmu dostali
0
A ja jestem ciekaw jak by wyglądała gra Barcelony że Alexis na prawym skrzydle,a Messi na pozycji Iniesty :)
0
I tak to właśnie Barcelona za 20 MLN pokonała Real Madryt
0
Verratti na 100% nie dojdzie.
Bo PSG go nie puści i jest za "niski" i tak dużo u nas liliputów.
W tym okienku doszło 3 panów z ponad 180 cm wzrostu i od razu tracimy mniej goli z stałych fragmentów a więcej strzelamy z stałych fragmentów gry.
Więc piłkarzy po 160 czy 170 cm nam nie trzeba,mamy ich sporo
0
Trochę nie rozumiem,kupowali w zeszłym okienku 2 stoperów,aby w kolejnym okienku znowu kupywać stopera?
0
Ludzie macie wy mózgi?
Messi specjalnie udawał,to nie pierwszy raz Messi udaje lekkie kontuzje przed meczami reprezentacyjnymi,to samo było nie tak dawno w Wrześniu przed meczem Argentyna-Niemcy...
0
No ludzie widać że Messi po prostu pewnie udawał i to już nie pierwszy raz przed meczem reprezentacyjnym,to samo było w Wrześniu przed meczem z Niemcami i tym meczem od papieża,mi osobiście takie zachowanie się nie podoba,bo reprezentowanie barw kraju powinno być na 1 miejscu.
I nie bronić mi tutaj Messiego!!!
0
Barcelona i bez niego dominuje ;)
1-Miejsce w Lidze
Najmniej goli straconych a najwięcej strzelonych
Najlepszy strzelec i Asystent ligi-Leo Messi
Najlepszy bramkarz ligi(najwięcej czystych kont)-Bravo
Skoro liga hiszpańska jest najmocniejsza,a w lidze tej o to Barcelona jest najlepsza,to wychodzi na to że Barcelona to najlepszy klub na świecie :)
0
A co niby Isco robił po za niecelnym strzałem i stratami piłek?
0
Num,ja to kiedyś chyba z 3 godziny przesiedziałem w archiwum,jakoś od 16 do 19
0
współczesna piłka to w dużej mierze aktorstwo. Sędzia jest zawsze w dylemacie, czy wierzyć słynnym udawaczom w rodzaju Suareza, Robbena, Neymara,Ronaldo czy seryjnym mordercom w rodzaju Pepe, Costa. Z drugiej strony, żeby przetrwać na boisku, kruchy fizycznie napastnik musi aktorzyć i upadać przy najlżejszym muśnięciu, a nie czekać na złamanie nogi, czy też kontuzję. Takie jest życie kopaczy. Chyba że jest się takim geniuszem-mikrusem jak Messi, który lata między kosami i nie musi raczej udawać. Barca grała świetnie, Real też, bramkarze popisali się wspaniałymi interwencjami, szczególnie Casillas, wynik mógł być odwrotny, albo jeszcze wyższy, zarówno dla Realu jak dla Barcy. Przy takiej równowadze sił decydują często przypadek, traf, no i doping kibców. A wiadomo, Barca grała u siebie, i chciała waziąć odwet za poprzedni przegrany mecz. Może dlatego mieli większą wolę zwycięstwa? Następny odwet będzie równie słod
13
A najlepsze w tym wszystkim jest to że Real traci do nas 4 punkty i to że Valencia traci 4 punkty do Realu.
Więc istnieje nadzieje że Real może przegrać z Valencią(co zdarza się nawet często) i z jakimś ogórkiem(co może się zdarzyć) i co ciekawe mogą być 3.
Ale to już skomplikowana przyszłość.
1
Nie że coś,ale wczoraj Ronaldo też strzelił bramkę z 11 metra,ta bramka wślizgiem była właśnie z 11 metra.
Czyli CR11 tylko z 11 metrów strzela :)
2
Fakt,moja pomyłka.
Varane zachował się całkiem dobrze,nawet lekko uspokajał grę i nie popełniał błędów,zachował zimną głowę.
Varane-3,5/6
1
Dla mnie to zastępcą Ronaldinho jest właśnie Neymar,podobny styl,brazylijska magia połączona z sambą i te rajdy,widzieliście ten rajd przez prawie pół boiska,ten rajd Neymara zakończony strzałem...nie celnym i to go różni od R10.
Ale co jak co podczas tego rajdu,od razu przypomniał mi się rajdy R10 z Realem
Wiem że dokładnie w 100% nikt nie podrobi stylu Ronaldinho,ale jeśli miał bym kogoś porównywać do R10 to tylko Neymar
0
Pozwolę sobie ocenić piłkarzy Barcy i Realu po wczorajszym meczu:
Real:
Iker-2/6
Varane-2/6
Pepe-3/6
Ramos-3/6
Marcelo-5/6
Carvajal-2/6
Toni Kroos-4/6
Gareth Bale-2/6
Luka Modrić-5/6
Isco-2/6
Cristiano Ronaldo-3/6
Karim Benzema-4/6
Carlo Ancelotti-3/6
Sędziowanie-6/6
Barca:
Bravo-5/6
Alves-4/6
Mathieu – 5/6 – kapitalny mecz Francuza. Był wszędzie tam gdzie piłka i skutecznie kasował zapędy ofensywne Realu. Wydaje się, że popełnił niewielki błąd przy bramce Realu, jednak całokształt był bardzo wysoki. Do tego świetna bramka po stałym fragmencie gry. Barcelona co raz częściej je wykorzystuje, co mnie bardzo cieszy.
Pique-5/6
Mascherano-4/6
Alba-3/6
Rakitić-2/6 jakoś nigdzie go nie widziałem
Iniesta-2/6
Neymar-4/6 trochę może za wysoko bo zepsuta 100% ale miał trochę dryblingów i w końcówce świetny rajd prawie z połowy zakończony strzałem(każdemu daje wyższe oceny za udane rajdy)
Messi-4/6
Suarez-4/6
Luis E-5/6 była by i 6 ale zaspał 1 połowę
23
Sraliście la manitą i 5-0 a tym czasem 1-1 i póki co gramy gorzej niż Real
0
Wykupiłem transmisje na futbolhd.pl za 7 zł i tnie się jak pojebane,a do tego 1-1
Tutaj lepszy stem
http://www.vipleague.me/football/292211/1/fc-barcelona-vs-real-madrid---el-clasico-live-stream-online.html
0
Niech jeszcze Mascherano strzeli i mogę iść spać
0
Ma ktoś dobrą transmisje która się nie tnie?
Bardzo bym prosił,wiem że ci co mają Canal+ gówno to obchodzi,ale jestem kibicem Barcy jak wy i tez chce to obejrzeć
0
Hakerzy jacyś?
1
U mnie miejsce 1 to 3-0 dla Barcy,te inne czasy,te czasy podnoszenia się Barcy,czasy Ronaldinho
0
Naucz się czytać z zrozumieniem.a nie same tytuły
"Według Transfermarkt, Messi i Cristiano są warci po 120 milionów euro. Należy pamiętać, że wszystkie omawiane wyceny miały miejsce na początku obecnego roku, czyli w momencie, gdy crack Realu zdobywał Złotą Piłkę i miał na swoim koncie aż o trzynaście bramek więcej niż Messi. Patrząc na obecny stan rzeczy, jeżeli forma Argentyńczyka będzie się utrzymywać, zaś Portugalczyk nie powróci na dawne tory, wówczas w wartości rynkowej obu piłkarzy powinna pojawić się dysproporcja na korzyść napastnika Barçy."
0
Naucz się czytać z zrozumieniem
"Według Transfermarkt, Messi i Cristiano są warci po 120 milionów euro. Należy pamiętać, że wszystkie omawiane wyceny miały miejsce na początku obecnego roku, czyli w momencie, gdy crack Realu zdobywał Złotą Piłkę i miał na swoim koncie aż o trzynaście bramek więcej niż Messi. Patrząc na obecny stan rzeczy, jeżeli forma Argentyńczyka będzie się utrzymywać, zaś Portugalczyk nie powróci na dawne tory, wówczas w wartości rynkowej obu piłkarzy powinna pojawić się dysproporcja na korzyść napastnika Barçy."
5
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Nie że coś,ale wczoraj ofensywne Royo wygrało z Malagą 1-0
Heh Malaga nie postawiła autobusu dla Royo i przegrała,a jak dla naszej ofensywnej Barcy to stawiali.
Jednak się myliłem,bo myślałem że trener Malagi jest świetny,wygrali z nami,co prawda autobusem ale liczy się zwycięstwo,to zamiast stawiać autobus na Royo które gra podobnie do nas,to dali się załatwić
0
Z okazji ze dzisiaj mamy urodziny Ronaldinho,zobaczcie co znalazłem w Archiwum naszej strony.
Messi: Nie wyobrażam sobie Barçy bez Ronaldinho(Ja też nie wyobrażałem sobie Barcy bez Ronniego,teraz nie wyobrażam Barcy bez Messiego)
[Zobacz link]
Za dużo nowych Ronaldinhów(tyle chłopaków a jedynie Neymar się przebił i no jeszcze trochę Bojan)
[Zobacz link]
Ronaldinho: Grać tutaj to zaszczyt!
[Zobacz link]
*Może gdzieś już pisałem ten komentarz,ale coś mi internet szwankuje
5
Fajnie tak czasami przejrzeć archiwa,przybyć z przyszłości
2
Ehh tyle chłopaków a jedynie Neymar się przebił