rafcio1616
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Juniwicze
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co zgłaszamy,kibiców Realu tutaj nie potrzebujemy
0
A najlepsze w meczu to jak Suarez z zębami leciał do sędziego,myślałem że go ugryzie :)
4
Gdzie Alteti nie może to sędzia dopomoże :)
0
błędne koło
Real>Barça
Atleti>Real
Barça>Atleti
3
Takiej intensywności, pressingu i woli walki nie widziałem od czasu 4-3 z Realem
0
Suarez 3 mecze po kolei(nie licząc RSSS) strzela gole
0
Komentarz z fioletowej,oni nam kibicują?
"Pierwszy raz od chyba 2006 roku kibicuję Barcelonie. Nie lubię Atlético , a poza tym Barça łatwiej zgubi punkty gdzieś na wyjazdach niż Atleti. ;)"
1
Zgłoszone (15 znaków)
0
Zajebiście Atletico zaczyna grać bardziej otwarcie,a w otwartej grze nie mają z nami szans
1
Tak jak mówiłem jak Suarez ma trochę miejsca to od razu groźny jest.
W live ciągle miał miejsce i strzelał jak głupi
3
Widzicie co się dzieje na rm.pl(fioletowej) oni nam kibicują,pierwszy raz coś takiego widzę,oni są tam przeciwko Atletico i narzekają na Atletico.
Ubój gospodarczy to chyba skutek Lucho
0
To Atletico za finał LM przekupiło sędziego pewnie,dostali chyba 200 mln za finał,wiec czas to wydawać.
0
Kupili już jakiegoś szampana?
Całe szczęście że na sylwka miałem 3 a jeszcze 1 został.
Heh trzeba opić zwolnienie Lucho
0
Hmm Masche na środku dlaczego mnie to nie dziwi???
To chłopaki wierzymy w zwycięstwo
0
No czyli mamy sabotaż :)
Masche na ŚO czyli gol po stałym fragmencie jak nic.
Jednak jeśli to była prawda że jeśli Lucho nie poradzi sobie z Atletico to wylatuje,to jutro pewnie zmiana trenera :)
Ehh będę wierzył w zwycięstwo,wiara umiera ostatnia.
Skład na Atletico : Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar Jr.
0
Mi też,każdemu chyba
0
lub(15 znaków)
0
Ludzie Neymar tak samo jak Suareza by mieli kosmiczne statystyki gdyby grali w takim Realu,wiecie dlaczego?
Wszystko wina autobusów,Ney jak i Suareza potrzebują miejsca aby ładować bramki.W Santosie o Liverpoolu ci piłkarze mieli masę miejsca bo nikt tam nie stawiał autobusów i ładowali te bramki.
Gdyby przeciwko Barcelonie nikt nie stawiał autobusów to Ney i Suarez mieli by po 20-30 bramek.
Tylko nikt głupi nie jest,jak nie postawi autobusu to przegra 5-0 czy coś takiego
0
Nawet jakby za Neymara dali te 150 MLN to i tak by się spłacił i by się opłaciło bo nie dość że jest świetny to może pograć jeszcze 10 lat(sezonów) na świetnym poziomie.
Tutaj kupili Suareza za 80 MLN który pogra 3-5 lat.
0
Ja już byłem pewny że Neymar w tym roku się rozkręci po MŚ i po tych meczach presezonowych.
0
A mi się wydaje że Lucho zaskoczy wszystkich i wystawi taki skład:
Masip
Duglas-Pique-Masche-Mathieu
Roberto-Busi-Rakitić
Pedro-Sandro-Munir
Wtedy by zaskoczył każdego.
Co o tym myślicie?
1
A mi się wydaje że Lucho zaskoczy wszystkich i wystawi taki skład:
Masip
Duglas-Pique-Masche-Mathieu
Roberto-Busi-Rakitić
Pedro-Sandro-Munir
Wtedy by zaskoczył każdego.
0
Lahm w pomocy ciągle gra
0
Sprzedaż 31 czy 32 letniego Alvesa?
Jak wtedy już nikt za niego nie da miliona
0
Z tego powodu że jest wysoki i dobrze gra głową,może jest bez formy,ale podczas różnych Atletico może się przydac
0
No to skład z najwyższymi.
Dobrze by było zagrać jak z PSG 3 wysokimi obrońcami czyli Pique,Mathieu,Bartra.
Busi jednak mógł by zagrać,no i Rakitić z Suarezem obowiązkowo.
0
To teraz tylko czekać aż Duglas strzeli bramkę w finale LM i potwierdzi swoją jakość :)
Obaj w końcu byli bocznymi obrońcami
0
To teraz tylko czekać aż Duglas strzeli bramkę w finale LM i potwierdzi swoją jakość :)
0
Dla mnie 2006 był lepszy,przegrywaliśmy 1-0 ,te emocje po golach Eto i Bellettiego.
W 2009 i 2011 byłem pewny zwycięstwa i ta jeszcze ekipa z 2006 Ronni,Deco o Eto
0
Bardzo możliwe że jakby Messi grał to Barca też by przegrała,jakoś w drugiej połowie grał i nic nie dało