0

To co zgłaszamy,kibiców Realu tutaj nie potrzebujemy

0

A najlepsze w meczu to jak Suarez z zębami leciał do sędziego,myślałem że go ugryzie :)

4

Gdzie Alteti nie może to sędzia dopomoże :)

0

błędne koło
Real>Barça
Atleti>Real
Barça>Atleti

3

Takiej intensywności, pressingu i woli walki nie widziałem od czasu 4-3 z Realem

0

Suarez 3 mecze po kolei(nie licząc RSSS) strzela gole

0

Komentarz z fioletowej,oni nam kibicują?

"Pierwszy raz od chyba 2006 roku kibicuję Barcelonie. Nie lubię Atlético , a poza tym Barça łatwiej zgubi punkty gdzieś na wyjazdach niż Atleti. ;)"

1

Zgłoszone (15 znaków)

0

Zajebiście Atletico zaczyna grać bardziej otwarcie,a w otwartej grze nie mają z nami szans

1

Tak jak mówiłem jak Suarez ma trochę miejsca to od razu groźny jest.
W live ciągle miał miejsce i strzelał jak głupi

3

Widzicie co się dzieje na rm.pl(fioletowej) oni nam kibicują,pierwszy raz coś takiego widzę,oni są tam przeciwko Atletico i narzekają na Atletico.
Ubój gospodarczy to chyba skutek Lucho

0

To Atletico za finał LM przekupiło sędziego pewnie,dostali chyba 200 mln za finał,wiec czas to wydawać.

0

Kupili już jakiegoś szampana?
Całe szczęście że na sylwka miałem 3 a jeszcze 1 został.
Heh trzeba opić zwolnienie Lucho

0

Hmm Masche na środku dlaczego mnie to nie dziwi???
To chłopaki wierzymy w zwycięstwo

0

No czyli mamy sabotaż :)
Masche na ŚO czyli gol po stałym fragmencie jak nic.
Jednak jeśli to była prawda że jeśli Lucho nie poradzi sobie z Atletico to wylatuje,to jutro pewnie zmiana trenera :)
Ehh będę wierzył w zwycięstwo,wiara umiera ostatnia.

Skład na Atletico : Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar Jr.

0

Mi też,każdemu chyba

0

lub(15 znaków)

0

Ludzie Neymar tak samo jak Suareza by mieli kosmiczne statystyki gdyby grali w takim Realu,wiecie dlaczego?
Wszystko wina autobusów,Ney jak i Suareza potrzebują miejsca aby ładować bramki.W Santosie o Liverpoolu ci piłkarze mieli masę miejsca bo nikt tam nie stawiał autobusów i ładowali te bramki.
Gdyby przeciwko Barcelonie nikt nie stawiał autobusów to Ney i Suarez mieli by po 20-30 bramek.
Tylko nikt głupi nie jest,jak nie postawi autobusu to przegra 5-0 czy coś takiego

0

Nawet jakby za Neymara dali te 150 MLN to i tak by się spłacił i by się opłaciło bo nie dość że jest świetny to może pograć jeszcze 10 lat(sezonów) na świetnym poziomie.
Tutaj kupili Suareza za 80 MLN który pogra 3-5 lat.

0

Ja już byłem pewny że Neymar w tym roku się rozkręci po MŚ i po tych meczach presezonowych.

0

A mi się wydaje że Lucho zaskoczy wszystkich i wystawi taki skład:
Masip
Duglas-Pique-Masche-Mathieu
Roberto-Busi-Rakitić
Pedro-Sandro-Munir
Wtedy by zaskoczył każdego.
Co o tym myślicie?

1

A mi się wydaje że Lucho zaskoczy wszystkich i wystawi taki skład:
Masip
Duglas-Pique-Masche-Mathieu
Roberto-Busi-Rakitić
Pedro-Sandro-Munir
Wtedy by zaskoczył każdego.

0

Lahm w pomocy ciągle gra

0

Sprzedaż 31 czy 32 letniego Alvesa?
Jak wtedy już nikt za niego nie da miliona

0

Z tego powodu że jest wysoki i dobrze gra głową,może jest bez formy,ale podczas różnych Atletico może się przydac

0

No to skład z najwyższymi.
Dobrze by było zagrać jak z PSG 3 wysokimi obrońcami czyli Pique,Mathieu,Bartra.
Busi jednak mógł by zagrać,no i Rakitić z Suarezem obowiązkowo.

0

To teraz tylko czekać aż Duglas strzeli bramkę w finale LM i potwierdzi swoją jakość :)
Obaj w końcu byli bocznymi obrońcami

0

To teraz tylko czekać aż Duglas strzeli bramkę w finale LM i potwierdzi swoją jakość :)

0

Dla mnie 2006 był lepszy,przegrywaliśmy 1-0 ,te emocje po golach Eto i Bellettiego.
W 2009 i 2011 byłem pewny zwycięstwa i ta jeszcze ekipa z 2006 Ronni,Deco o Eto

0

Bardzo możliwe że jakby Messi grał to Barca też by przegrała,jakoś w drugiej połowie grał i nic nie dało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?