0

Brawo nawet piłkarze wiedzą że z Lucho tak sami taktyk jak z przeciętnego kibica kowalskiego...

1

Jest coś takiego jak transferowe fair-play.
Więc Messi tak czy siak zostaje chyba że Chelsea wysprzeda pół składu

1

Co do Messiego i Chelsea to
Nie ma się co dziwić.
Przecież Chelsea to ILLUMINATI
Reszta w filmie

4

Nie ma się co dziwić.
Przecież Chelsea to ILLUMINATI
Reszta w filmie

6

Ludzie co wy z tym Messim???
I tak zostanie w Barcelonie.
Nie martwcie się to kolejne plotki
Jak by odszedł do Chelsea to poleciał osobiście do Barcelony zajebać Bartomu.

3

Wielka okazja to i wierszyk być musi :D
Zwolniony Zubi
LOL LOL to lubi
Niby kupił Suareza
Ale i tak już zrobiona impreza
Na cześć pożegnania naszego asa
Mógłby ze sobą wziąć też Douglasa
Mógłby też Vermę wziąć na swe "bicki"
A razem z nim jego wózek inwalidzki
Niech razem odlecą gdzieś w kosmosie
Dougi, Verma, Zubi i jego palec w nosie

Wierszyk wiadomo kogo LOL LOL

0

Jedno trofeum już jest,takiego chyba nikt nie zdobędzie.
Czyli trofeum zwolnienia Zubiego

0

Spóźniona paczka wigilijna :)
2 zawały w ciągu 2 dni no no ładnie,myślałem że takie rzeczy tylko w Arsenalu

0

Yyy on jeszcze do gimnazjum nie chodzi.Data urodzenie 2005 rok,więc jeszcze podstawówka...

0

Nasze modły zostały wysłuchane,jeszcze tylko Bartomeu i Luis E i zapanuje spokój :)
Nie wiem czy wiecie, ale Puyol zrezygnował ze stanowiska asystenta.
A tak po za tym wolelibyście aby wczoraj Barca wygrała i Zubi został,czy tak jak jest że Barca przegrała i Zubi odszedł?
Piszcie.
Ja wybieram opcję numer 2

14

1. Moyes: Mam sposób na Messiego. LE: Ha ha! Messi ławka! 2. Media: Barca ma słabą ławkę. LE: Ha ha! Messi i Ney na ławę! 3. Montoya: Pakuję się. LE: Nie! Pierwsza 11. 4. Historycy: Barça od 10 lat nie przegrała w pierwszym meczu roku. LE: Ja nie dam rady? 5. Dziennikarze: Bardziej zaskoczyć składem się nie da. LE: Halo? Eusebio? Zwolnij mi Ondoe, Patrica i Grimaldo, za tydzień gramy z Elche...

Skład na Atletico:
Pinto- przedrybluje całą jedenastkę i jeszcze zagwiżdże karny dla Barcy
Douglas-nie wiem kto to jest, ale ważny jest marketing. W USA wszyscy obejrzą ten mecz dla Michael'a.
Oleguer- przyjmuje piłki na odległość 10m. To i tak lepiej niż Munir.
Mathieu- objadą go jak dziecko, ale jeśli go nie wystawią będzie to oznaka pogardy wobec rudych.
Alves- niby nie jego pozycja, ale wrzucać to on umie zawsze. Poza tym jak go Siqueira sfauluje to przynajmniej sobie pogada z arbitrem. On to lubi.
W pomocy nieśmiertelny tercet:
Busi- skoro przegrywa główki z niższymi rywalami to może z wyższymi wygra...
Iniesta- jego podania otworzą drogę do bramki...strzeżonej przez Pinto
Xavi- kontroler murawy na posterunku. Poza tym kto jak nie on powie słynne "byliśmy lepsi, walić wynik"
Suarez- może chociaż ugryzie Godina to będzie show pt. Urugwajska masakra zębem mechanicznym.
Pedro- będą piętki, będzie pompa
Munir- nowy Neymar musi grać
Bartomeu- umie wykiwać ponad 100tys. socio to 11 rywali nie okiwa?

Miał być Rekordy LE?To bije,następny do nie wygranie meczu z Atletico od 6 spotkań,jak teraz nie wygra to będzie 7 spotkanie

43

1. Moyes: Mam sposób na Messiego. LE: Ha ha! Messi ławka! 2. Media: Barca ma słabą ławkę. LE: Ha ha! Messi i Ney na ławę! 3. Montoya: Pakuję się. LE: Nie! Pierwsza 11. 4. Historycy: Barça od 10 lat nie przegrała w pierwszym meczu roku. LE: Ja nie dam rady? 5. Dziennikarze: Bardziej zaskoczyć składem się nie da. LE: Halo? Eusebio? Zwolnij mi Ondoe, Patrica i Grimaldo, za tydzień gramy z Elche...

Skład na Atletico:
Pinto- przedrybluje całą jedenastkę i jeszcze zagwiżdże karny dla Barcy
Douglas-nie wiem kto to jest, ale ważny jest marketing. W USA wszyscy obejrzą ten mecz dla Michael'a.
Oleguer- przyjmuje piłki na odległość 10m. To i tak lepiej niż Munir.
Mathieu- objadą go jak dziecko, ale jeśli go nie wystawią będzie to oznaka pogardy wobec rudych.
Alves- niby nie jego pozycja, ale wrzucać to on umie zawsze. Poza tym jak go Siqueira sfauluje to przynajmniej sobie pogada z arbitrem. On to lubi.
W pomocy nieśmiertelny tercet:
Busi- skoro przegrywa główki z niższymi rywalami to może z wyższymi wygra...
Iniesta- jego podania otworzą drogę do bramki...strzeżonej przez Pinto
Xavi- kontroler murawy na posterunku. Poza tym kto jak nie on powie słynne "byliśmy lepsi, walić wynik"
Suarez- może chociaż ugryzie Godina to będzie show pt. Urugwajska masakra zębem mechanicznym.
Pedro- będą piętki, będzie pompa
Munir- nowy Neymar musi grać
Bartomeu- umie wykiwać ponad 100tys. socio to 11 rywali nie okiwa?

3

To kto zostanie trenerem w czerwcu?
Pamiętam jak Enrique w pierwszy dzień pracy skakał przez barierkę - szkoda, że się nie w********ił(wywalił)

Luisa Enrique to totalny matoł jak można wystawić taką 11 - tke kiedy możemy odrobić punkty. Mecz pokazuje jak "pięknie" realizują się jego eksperymenty. dziwny człowiek z niego...

Nie wiem czy wiecie,ale Luis E nasz wiefista,był kiedyś piłkarze Realu,więc to pewnie taki sabotaż.
W pierwszej kolejce zagrał dobrze bo nie wiedział że Real się potkanie,w drugiej kolejce wygraliśmy dzięki geniuszu Messiego,później starał się trzymać równo z Realem,Gran Derbi przegrał bo wiadomo,on był piłkarzem RM.
Z Celtą przegrał bo był jej trenerem,a teraz też specjalnie przegrał aby nie odskakiwać dla Realu.
To jest teoria spiskowa,SABOTAŻ albo ILLUMINATI

*Ciekawostka ostatnio na stadionie Realu Sociedad wygrał sam Rjikard,po nim nikt tego nie zrobił
Chyba wiem dlaczego LE nie wystawił Messiego.
Pamiętacie jak to Moyes mówił na konferencji aby pokonać Barcę,to trzeba kryć dobrze Messiego i grać defensywnie.
A nasz pan LE chciał zaskoczyć Moyesa i nie wystawił Messiego.

2

Pamiętam jak Enrique w pierwszy dzień pracy skakał przez barierkę - szkoda, że się nie w********ił(wywalił)

Luisa Enrique to totalny matoł jak można wystawić taką 11 - tke kiedy możemy odrobić punkty. Mecz pokazuje jak "pięknie" realizują się jego eksperymenty. dziwny człowiek z niego...


Nie wiem czy wiecie,ale Luis E nasz wiefista,był kiedyś piłkarze Realu,więc to pewnie taki sabotaż.
W pierwszej kolejce zagrał dobrze bo nie wiedział że Real się potkanie,w drugiej kolejce wygraliśmy dzięki geniuszu Messiego,później starał się trzymać równo z Realem,Gran Derbi przegrał bo wiadomo,on był piłkarzem RM.
Z Celtą przegrał bo był jej trenerem,a teraz też specjalnie przegrał aby nie odskakiwać dla Realu.
To jest teoria spiskowa,SABOTAŻ albo ILLUMINATI


*Ciekawostka ostatnio na stadionie Realu Sociedad wygrał sam Rjikard,po nim nikt tego nie zrobił
Chyba wiem dlaczego LE nie wystawił Messiego.
Pamiętacie jak to Moyes mówił na konferencji aby pokonać Barcę,to trzeba kryć dobrze Messiego i grać defensywnie.
A nasz pan LE chciał zaskoczyć Moyesa i nie wystawił Messiego.

0

Nom podsumowując LE jest jeszcze gorszym trenerem niż Moyes,bo pan Moyes nie poradził sobie w Man.UTD z powodu że w lidze Angielskiej jest duża konkurencja,a u nas tylko 3 zespoły no max 5.Ale w Anglii jest 6 mocnych a reszta dobrych.
Więc nasz pan LE raczej w Anglii jeszcze by był za Moyesem w tył o kilka lat świetlnych

1

Pisałem że te kombinowanie jest do dupy,od Września to pisałem,lecz mnie w Grudniu po meczu z PSG hejtowaliście,ale miałem rację jak zwykle.
Raz się udało,na farcie czy nie ale raz przypadkowo.
Ale jak się udało tamtym składem to było ciągle im grać,tak jak to robi Real

2

Wecie nie piszcie swoich wypocin ani głupot,bo mój komentarz który dużo wnosi zaraz zniknie.
Nie wiem czy wiecie,ale Luis E nasz wuefista,był kiedyś piłkarzem Realu,więc to pewnie taki sabotaż.W pierwszej kolejce zagrał dobrze bo nie wiedział że Real się potkani,w drugiej kolejce wygraliśmy dzięki geniuszu Messiego,później starał się trzymać równo z Realem,Gran Derbi przegrał bo wiadomo,on był piłkarzem RM.
Z Celtą przegrał bo był jej trenerem,a teraz też specjalnie przegrał aby nie odskakiwać dla Realu.
To jest teoria spiskowa,SABOTAŻ albo ILLUMINATI

0

Gwoździe bo nie wejdą do gęby

3

Nie wiem czy wiecie,ale Luis E nasz wuefista,był kiedyś piłkarzem Realu,więc to pewnie taki sabotaż.W pierwszej kolejce zagrał dobrze bo nie wiedział że Real się potkani,w drugiej kolejce wygraliśmy dzięki geniuszu Messiego,później starał się trzymać równo z Realem,Gran Derbi przegrał bo wiadomo,on był piłkarzem RM.
Z Celtą przegrał bo był jej trenerem,a teraz też specjalnie przegrał aby nie odskakiwać dla Realu.
To jest teoria spiskowa,SABOTAŻ albo ILLUMINATI

0

Jak mają brać na trenerów wcześniejszych piłkarzy Barcelony,to niech wezmą Ronaldinho,przynajmniej ciekawie by było,mógł by pograć jako grający trener i do tego dał by swobodę każdemu...

3

Śmialiśmy się z Realu,to jutro Real z nas się pośmieje.
I po co to było?
Przynajmniej na + to w 2015 roku taki sam bilans wygranych będziemy mieć co Real

1

Cytaty wuefisty:
Koniec marginesu błędu.-tak tak ten dzisiaj to ostatni
Każdy mecz jest finałem.-to akurat racja.
W rezerwach są zawodnicy, którzy śmiało mogą wejść do pierwszej drużyny.-zwłaszcza jak są chyba 18 w lidzie.
Zakaz transferowy tylko nas wzmocni.-napewno,tylko nie nas,lecz Real
Pierwszy sezon jest skomplementowaniem drużyny.-drugi będzie sezonem zmiany trenera.
Sezon się jeszcze nie skończył.-dla mnie się skończył w czerwcu,jak LE został trenerem.
Wciąż walczymy na wszystkich frontach.-no wiemy do marca lub kwietnia
Jestem zadowolony z mojego zespołu.-nom robiąc takie eksperymęty,to każdy chemik by się zadowolił
Rywal nie chciał grać w futbol.-my chyba też,bo w końcu samo sobie strzelamy bramki.
Posiadanie piłki jest kluczowe.-trudno by odbiegać od tego stylu,posiadanie piłki aż po grób.

Wiem wiem narzekam,ale kibicuję od 2006 roku,wiem co to są porażki,lecz sprawa wygląda całkiem inaczej niż końcówka Rjikarda

*Ciekawostka ostatnio na stadionie Realu Sociedad wygrał sam Rjikard,po nim nikt tego nie zrobił

0

Chyba wiem dlaczego LE nie wystawił Messiego.
Pamiętacie jak to Moyes mówił na konferencji aby pokonać Barcę,to trzeba kryć dobrze Messiego i grać defensywnie.
A nasz pan LE chciał zaskoczyć Moyesa i nie wystawił Messiego.

0

Jeszcze papierów nie mam,więc nie trenuję :)
A jako kibic od 2006 mam prawo wyrażać swoje zdanie

0

Z drugiej strony nie jest źle,narzekaliśmy że mamy cienką ławkę i nie mamy kim postraszyć.
A tutaj Zubi przygotował nam niespodziankę na okienko transferowe i chyba załatwił najdroższą ławkę w historii,w każdym razie najlepszą ławkę w tym roku i mamy kim postraszyć

0

Miał wyciągać wnioski.
A pamięta pan Lucho co było jak to się Neymara i Suareza na ławce posadziło?
Chyba pan Lucho nie pamięta

0

czyli nie jestesny zainteresowani odrobieniem punktow?

3

Pisałem już przed meczem że przegramy z powodu Messiego i Neymara na ławce...to mnie hejtowaliście.
Pisałem że Bravo nie pobije tego rekordu,bo na początku mieliśmy farta,były poprzeczki i słupki,oraz kilka razy Pique z Mathieu wybili piłkę z linii bramkowej...też mnie hejtowaliście.
To teraz piszę że nasz wuefista LE jest trenerem na tym samym poziomie co Berg(trener Legii Warszawa) możecie mnie hejtować ale i tak mam rację.
Czarno to widzę

0

Pisałem już przed meczem że przegramy z powodu Messiego i Neymara na ławce...to mnie hejtowaliście.
Pisałem że Bravo nie pobije tego rekordu,bo na początku mieliśmy farta,były poprzeczki i słupki,oraz kilka razy Pique z Mathieu wybili piłkę z linii bramkowej...też mnie hejtowaliście.
To teraz piszę że nasz wuefista LE jest trenerem na tym samym poziomie co Berg(trener Legii Warszawa) możecie mnie hejtować ale i tak mam rację.

0

Ehh jednak straciłem wiarę.
Znowu za dużo eksperymentów...Takie zmiany robi się po pierwszej połowie,gdy mecz jest już ustawiony
Będzie to samo co z Almerią,czyli przegrywamy 1-0 a na ławce siedzi Suarez i Neymar,więc trzeba było wpuścić ich dwóch aby zmienić los meczu no i fartem się udało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?