O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Kaczyński powinien ogłosić żałobę narodową w Brazylii

0

goal, poprawiłem się później, poza tym napisałem, że to jest 'około 2,5 pełnego sezonu ligowego', później poprawiłem się na 3, przez ligowego rozumiem tylko mecze w lidze. dalej napisałem: 'a trzeba pamiętać, że jest jeszcze wiele innych rozgrywek.' - więc nie wiem o co ci chodzi...

0

sory, nie 2,5 sezonu tylko nieco ponad 3

0

paws - jakie 4 sezony? Xavi ma teraz o 96 meczów mniej od Migueliego, czyli około 2,5 pełnego sezonu ligowego, a trzeba pamiętać, że jest jeszcze wiele innych rozgrywek. Oczywiście pomijam ewentualne kontuzje, kartki

0

na Wisłe dla dorosłych były tańsze (18 euro) :D

Zobacz wszystkie

0

mjeszko, zamów przez neta ale poleć do Barcelony i kup w kasie klubu :P

0

goal, poprawiłem się później, poza tym napisałem, że to jest 'około 2,5 pełnego sezonu ligowego', później poprawiłem się na 3, przez ligowego rozumiem tylko mecze w lidze. dalej napisałem: 'a trzeba pamiętać, że jest jeszcze wiele innych rozgrywek.' - więc nie wiem o co ci chodzi...

0

Anton - takie były plany, ale na ewentualne mecze fazy grupowej LM :P

0

Ronaldinho_93 - a byłeś wczoraj na lotnisku? ja byłem i mam autograf Sylvinho :D ;]

0

suuuuuuuper.......... i co z tego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?