rafil13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kaczyński powinien ogłosić żałobę narodową w Brazylii
0
goal, poprawiłem się później, poza tym napisałem, że to jest 'około 2,5 pełnego sezonu ligowego', później poprawiłem się na 3, przez ligowego rozumiem tylko mecze w lidze. dalej napisałem: 'a trzeba pamiętać, że jest jeszcze wiele innych rozgrywek.' - więc nie wiem o co ci chodzi...
0
sory, nie 2,5 sezonu tylko nieco ponad 3
0
paws - jakie 4 sezony? Xavi ma teraz o 96 meczów mniej od Migueliego, czyli około 2,5 pełnego sezonu ligowego, a trzeba pamiętać, że jest jeszcze wiele innych rozgrywek. Oczywiście pomijam ewentualne kontuzje, kartki
0
na Wisłe dla dorosłych były tańsze (18 euro) :D
0
mjeszko, zamów przez neta ale poleć do Barcelony i kup w kasie klubu :P
0
endriuk12 - zgadzam się z Tobą w 100% :P
0
gauczo - na który idziesz sektor?
0
Ronaldinho_93 - a byłeś wczoraj na lotnisku? ja byłem i mam autograf Sylvinho :D ;]
0
suuuuuuuper.......... i co z tego?
0
Puyol_Is_MyLove - będzie otwarte tylko 15 minut, ale dla dziennikarzy ;] :D
0
ale z Florencji do Chicago :P
0
Anton - takie były plany, ale na ewentualne mecze fazy grupowej LM :P
0
powodzenia
0
bolek574 - shop.fcbarcelona.com
0
katalonczyk9 - ja tak mam: (jestem z krk i jestem zarówno za Barcą jak i Wisłą i naprawdę nie chciałem takiego meczu ):