raku1982
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ronney
0
jezeli juz ktos mialby przyjsc z niemiec to chetnie widzialbym mullera, gosc nie powinien byc bardzo drogi a umiejetnosci ma bardzo duze
0
szanse sa bardzo male, ale bojan moze rozruszac troche ofensywe bo szuka on gry. Ogolnie gra barca ostanim czasem jest jakas taka dziwna, nie potrafia stworzyc sobie sytuacji. Duzo podan zwalniajacych a malo otwierajachych droge do bramki.
0
oby pep nie czekal ze zmianami znowu do 80 min, juz teraz powinien wejsc bojan bo w ataku nic sie nie dzieje, zadnego zagrozenia.
0
Na taki wynik meczu zlozyla sie słaba forma zespołu i bardzo dziwne decyzje pepa.
Jak można w takiej sytuacji (przegrywa sie 3:1) wystawic abidala za ibre zamiast bojana który prezentuje sie bardzo przyzwoicie jak już gra.
Bojan jest to bardzo przyszłościowy zawodnik ale jak pep bedzie go pomijał cały czas to odejdzie i znowu za kilka lat bedziemy chcieli go sprowadzić. Pep woli wystawić bez formy keite albo przesunąć obrońce do ataku, zaczyna delikatnie przesadzać z tym kombinowaniem.
W meczu z realem mielismy szczescie i dlatego to wypalilo.
0
przy bramce pedro asystowal xavi of course :D
0
messi mogl podac
0
statystki po 1 polowie: okazje do zdobycia bramki 0-1, strzaly 3 (0) - 3(1) smieszne troche
0
kiepski mecz, nie podoba mi sie ten sedzia wg mnie bedzie min 1 czerowna
0
czuje ze bedzie dzis jakas czerwona, goollll ale ogolnie dalej kicha :D
0
dzisaj wrzutki to przy naszych gigantycznych napastnikach i pomocnikach to napewno zdadza egzamin
0
jak tak dalej pojdzie to wkoncu real cos strzeli, jak dla mnie ten sklad to pomylka
0
za duzo obrnocow i nie ma kto w sordku porzadnie rozegrac a jak przhcodzi co do czego to krystyna mija ich jak chce, ogolnie mecz bardzo nerwowy z obu stron
0
boniek dziekie za parametry :)
0
zna ktos parametry nadawania tego programu? nie koge zrobic automatycznej aktualizaji bo mam inny dekoder
0
ludzie co wy chcecie od gry barcelony? wg mnie graja dobrze zwlaszcza jak poaptrzy sie na sklad. jezeli wg was barca gra slabo to co powiecie o MC ktore ponoc ma walczyc o mistrzostwo anglii?
0
eto to dobry napastnik ale musimy go sprzedac teraz albo wymienic na kogos bo za rok napewno odejdzie za friko bo gosc jest strasznie chciwy na kase a jak kluby nie beda musialy placic za transfer to taki M.city spokojnie da mu z 12 mln
0
zobaczcie co Eto robi Pepowi w czasie wreczenia pucharu w 8:39 :D:D
0
uff hiddink idzie na calego wprowadza belletiego za drogbe hehe
0
nasze rogi to jest dramat. ogolnie brakuje henrego bo moze pociagnalby cos na boku a tak to chelsea kryje zajebiscie i nie ma jak pdoac dokladnie. boje sie ze w 2 polowie jak bedziemy atakowac to chelsea strzeli cos jeszcze
0
wydaje mi sie ze za pozno zmiany byly dokonane, po zmianach ta gra naprawde rozkecila sie
0
chelsea chwilami ma 9 zawodnikow w polu karnym
0
araszwin wczoraj ladnie wykorzystywal takie sytuacje :D
0
to ze beda grali bez robbena to akurat zla informacja dla nas bo z tego jego zylowania w 90% przypadkow nic nie wychodzi, czasem uda sie mu cos strzelic a jeszcze rzadziej podac
0
jak wyglada sytaucja w strzalach i posaidaniu bo cos mi sie wydaje ze ladby pogrom jest
0
ehh ale akcja szkoda ze xavi nie strzelil
0
piekna akcja!!!!
0
piekna bramka :)))
0
aresnal na 4-3 w 90 min i 4 bramka awszawina, koles potrafi poslac bombe prawa i lewa noga
0
ehh szkoda gadac 3-2 dla ealu