0

jak real straci 2 pkt to tez bedzie dobrze :D. mecz liverpool - aresnal piekne widowisko a awaszwin sprzydalby sie nam :)

0

oczywiscie lepiej niech zostanie ale jak bedzie chcial nie wiadomo jaki kontrakt to zeby nie bylo rozlamu w druzynie bo nie mamy tle kasy co MC na wynagrodzenia.

0

za odpowienia kwote mysle ze mozna sprzedac Eto bo wiadomo ze pilkarz ma raz lepsza forme a raz gorsza (gdybysmy rok wczsniej sprzedali ronaldinho to wzielibysmy z 2-3 razy wiecej). za ta kase kupi sie spokojnie napastnika a moze nawet 2 dobrych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?