raku1982
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak real straci 2 pkt to tez bedzie dobrze :D. mecz liverpool - aresnal piekne widowisko a awaszwin sprzydalby sie nam :)
0
oczywiscie lepiej niech zostanie ale jak bedzie chcial nie wiadomo jaki kontrakt to zeby nie bylo rozlamu w druzynie bo nie mamy tle kasy co MC na wynagrodzenia.
0
za odpowienia kwote mysle ze mozna sprzedac Eto bo wiadomo ze pilkarz ma raz lepsza forme a raz gorsza (gdybysmy rok wczsniej sprzedali ronaldinho to wzielibysmy z 2-3 razy wiecej). za ta kase kupi sie spokojnie napastnika a moze nawet 2 dobrych