1

Warto kupić 3 dniowy pakiet na eleven? Nie będzie żadnych ścinek dzisiaj?

0

Real wygrał spokojnie? :D

0

Tydzień temu w podobnej sytuacji nam sędzia nie uznał gola

0

Opóźnienie na stronie Eleven, nie ma to jak wejść fcbarca i zobaczyć, że gol padł ;D

0

Niech się przenoszą, klątwa zejdzie..

1

Przynajmniej mamy 1 strzał

0

54 - 46 w posiadaniu piłki dla RSSS.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak "poważnie" to cały skład.

0

Nawet Messi dzisiaj zagubiony

1

Dzięki, na pewno kupię :D

0

Polecacie Gerard Pique Urodzony na Camp Nou ?

4

Marlon! Pique kolejny świetny występ

7

Neymar ma chyba to czego chciał :D

0

Celtic póki co się trzymał, teraz bramka. Grali wysokim pressingiem, ale teraz powinno być znacznie łatwiej :)

0

Gramy słabo od dobrych kilku tygodni, mecz u siebie z City był dobry.

0

To jest strasznie wku***ające jak co tydzień mamy show sędziego

0

11 v 10...

0

Strach pomyśleć

0

Dobrze by było jakby Neymar dostał dziś kartkę

0

Liczył ktoś kontakty z piłką Paco?

0

Yaya Toure z dwoma golami :D

0

Kameni nawet jak nie chce to broni

4

To Hiszpania, żadne zaskoczenie

0

Nie.

0

Prison Break!

2

Dlaczego Barca nie może grać całego meczu? W meczu z City zagrali pierwszą połowę, z Sevilla ponad połowę. Bez problemu 3 punkty by wlatywały, a tak muszą się męczyć.

0

Sevilla gra to co my w pierwszej połowie

0

Żeby tylko teraz nie odpuścili!

0

#MESSIKING

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?