raquLec
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
3 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Warto kupić 3 dniowy pakiet na eleven? Nie będzie żadnych ścinek dzisiaj?
0
Real wygrał spokojnie? :D
0
Tydzień temu w podobnej sytuacji nam sędzia nie uznał gola
0
Opóźnienie na stronie Eleven, nie ma to jak wejść fcbarca i zobaczyć, że gol padł ;D
0
Niech się przenoszą, klątwa zejdzie..
1
Przynajmniej mamy 1 strzał
0
54 - 46 w posiadaniu piłki dla RSSS.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak "poważnie" to cały skład.
0
Nawet Messi dzisiaj zagubiony
1
Dzięki, na pewno kupię :D
0
Polecacie Gerard Pique Urodzony na Camp Nou ?
4
Marlon! Pique kolejny świetny występ
7
Neymar ma chyba to czego chciał :D
0
Celtic póki co się trzymał, teraz bramka. Grali wysokim pressingiem, ale teraz powinno być znacznie łatwiej :)
0
Gramy słabo od dobrych kilku tygodni, mecz u siebie z City był dobry.
0
To jest strasznie wku***ające jak co tydzień mamy show sędziego
0
11 v 10...
0
Strach pomyśleć
0
Dobrze by było jakby Neymar dostał dziś kartkę
0
Liczył ktoś kontakty z piłką Paco?
0
Yaya Toure z dwoma golami :D
0
Kameni nawet jak nie chce to broni
4
To Hiszpania, żadne zaskoczenie
0
Nie.
0
Prison Break!
2
Dlaczego Barca nie może grać całego meczu? W meczu z City zagrali pierwszą połowę, z Sevilla ponad połowę. Bez problemu 3 punkty by wlatywały, a tak muszą się męczyć.
0
Sevilla gra to co my w pierwszej połowie
0
Żeby tylko teraz nie odpuścili!
0
#MESSIKING