raquLec
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Poznań
3 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam VLC player, jeśli chcesz nałożyć napisy :)
0
Mogłeś widzieć, ale on też to skopiował :)
0
Ja tak zrobiłem, raz w życiu :D
0
"For all those who have been asking. MARCH 2017. It's definitely worth the wait!" Dominic Purcell
0
Dobrze wydales te 122 miliony :p
0
Nie zadziałało
0
Miał ktoś taki błąd? Otóż gdy przeglądam stronę na mobilnej wersji i chcę wejść na stronę główną za pomocą przycisku z wysuwanego paska lub z logo u góry to przenosi mnie na komputerową wersję i wyskakuje komunikat, że strona nie istnieje. Natomiast jeśli chciałbym cofnąć się z artykułu do strony głównej to działa jak należy.
0
Nie od dziś
0
Rakieta genialnie dzisiaj :)
0
Z tego co było widać to faul był w polu karnym, później miał być wolny dla nas, a finalnie jednak faul w drugą stronę xD
4
Gdyby Busi był w takiej dyspozycji do jakiej nas przyzwyczaił, pewnie nie dochodziłoby do tylu sytuacji Athleticu
13
Poza jedną wpadką Marc'a to świetnie
2
Nie wiem jakim cudem taki "sędzia" jeszcze jest w takiej lidze...
0
Suarez mniej widoczny, więc pewnie hat tricka walnie ;D
0
Mateu Chaos
0
Neymar już gryzie paznokcie :D
0
Źle skończył Awokado :D Młody zresztą też
0
Kolega pyta?
21
Nigdy tak często nie odświeżalem La Rambli
0
Ja miałem chyba 72 godziny.Witamy wśród żywych :D
0
Ależ się wciągnąłem w serial Stranger Things,wie ktoś kiedy 2 sezon?
1
Dzięki Tobie i koledze wyżej :)
0
Gdzie mogę na telefonie obejrzeć mecz? Szybko, proszę
0
Niestety nie mogę dziś oglądać meczu w tv, znacie jakieś aplikacje lub strony żeby obejrzeć na telefonie dzisiejszy mecz?
0
Na każdym Pucharze Gampera tak grają
1
spamuj spacją następnym razem :D
0
W tym momencie Leo pobił chyba kolejny rekord, jeśli się nie mylę :)
1
3-0!! A nie to przecież Sampdoria zagrała teraz Barcę :D
2
Puchar Gampera ma to do siebie, że kest bardzo miła atmosfera podczas meczu, bębnym meksykańska fala itd
0
Prawie jak Roni