widac ze wielu nas wlasnie dzieki niemu kocha barce. ;d jak bylo euro 2000 kupilem sobie koszulke oranje. ;d a na plecach wlasnie kluivert pilkarz barcelony. ojjj boje sie myslec za kim bym teraz byl, bo chcialem sobie kupic koszulke zidane ale w sklepie juz nie bylo. ufff. ;d wyszlo mi to na dobre.
a tu moje nagranie i mojego kuzyna. ;dd akurat szczescie mielismy ze bramka po stalym fragmencie. bo to nagrywalismy. ;d szczescie mialem ze siedzielismy w sektorze gosci. z jutuba:
glupoty moim zdaniem piszecie, ze messi nigdy nie bedzie taki jak dawny ronaldinho. teraz nastala era messiego. i moim zdaniem juz dawno jest jak ronaldinho albo juz nawet go przegonil, tylko jest jedna roznica, messi nie robi tego tak efektownie. ale przeciez nie to jest najwazniejsze. a widok jak messi potrafi wkrecic w polu karnym kilku rywali podczas jednej akcji czyz nie jest piekny. ?!
wlasnie. przydalyby sie tytuly piosenek 1 i 3 bo pozostale mam. a juz w ogole super by bylo jakby ktos na jakis serwer wrzucil. pershing licze na Cię;d
Komentarze
0
jaki jest numer kanału GOL TV na TVUplayerze. ?
0
widac ze wielu nas wlasnie dzieki niemu kocha barce. ;d jak bylo euro 2000 kupilem sobie koszulke oranje. ;d a na plecach wlasnie kluivert pilkarz barcelony. ojjj boje sie myslec za kim bym teraz byl, bo chcialem sobie kupic koszulke zidane ale w sklepie juz nie bylo. ufff. ;d wyszlo mi to na dobre.
0
gest pepa. ? o co chodzi. chyba przegapilem. czekam. ; )
0
a tu moje nagranie i mojego kuzyna. ;dd akurat szczescie mielismy ze bramka po stalym fragmencie. bo to nagrywalismy. ;d szczescie mialem ze siedzielismy w sektorze gosci. z jutuba:
1: watch?v=dt9VPjIejCs
2: watch?v=_P0rzAnBytA
0
glupoty moim zdaniem piszecie, ze messi nigdy nie bedzie taki jak dawny ronaldinho. teraz nastala era messiego. i moim zdaniem juz dawno jest jak ronaldinho albo juz nawet go przegonil, tylko jest jedna roznica, messi nie robi tego tak efektownie. ale przeciez nie to jest najwazniejsze. a widok jak messi potrafi wkrecic w polu karnym kilku rywali podczas jednej akcji czyz nie jest piekny. ?!
0
wlasnie. przydalyby sie tytuly piosenek 1 i 3 bo pozostale mam. a juz w ogole super by bylo jakby ktos na jakis serwer wrzucil. pershing licze na Cię;d
0
i wtedy druga runda na ten sam bilans. i bedzie stówka na koniec. ! ;dd
0
jest mozliwosc akcji pedro z konca pierwszej polowy.... ? :))))))))))))))
0
jak interpretowac radosc po bramkach Henry'ego. ?;d ciekawi mnie to wachanie reki. ;d
0
tak nie w temacie. ale kalendarium: Pique tez obchodzi dzis swoje urodziny. ; )