rav23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Grudziądz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaki jest numer kanału GOL TV na TVUplayerze. ?
0
widac ze wielu nas wlasnie dzieki niemu kocha barce. ;d jak bylo euro 2000 kupilem sobie koszulke oranje. ;d a na plecach wlasnie kluivert pilkarz barcelony. ojjj boje sie myslec za kim bym teraz byl, bo chcialem sobie kupic koszulke zidane ale w sklepie juz nie bylo. ufff. ;d wyszlo mi to na dobre.
0
gest pepa. ? o co chodzi. chyba przegapilem. czekam. ; )
0
a tu moje nagranie i mojego kuzyna. ;dd akurat szczescie mielismy ze bramka po stalym fragmencie. bo to nagrywalismy. ;d szczescie mialem ze siedzielismy w sektorze gosci. z jutuba:
1: watch?v=dt9VPjIejCs
2: watch?v=_P0rzAnBytA
0
glupoty moim zdaniem piszecie, ze messi nigdy nie bedzie taki jak dawny ronaldinho. teraz nastala era messiego. i moim zdaniem juz dawno jest jak ronaldinho albo juz nawet go przegonil, tylko jest jedna roznica, messi nie robi tego tak efektownie. ale przeciez nie to jest najwazniejsze. a widok jak messi potrafi wkrecic w polu karnym kilku rywali podczas jednej akcji czyz nie jest piekny. ?!
0
tak nie w temacie. ale kalendarium: Pique tez obchodzi dzis swoje urodziny. ; )
0
pawełpl
0
i wtedy druga runda na ten sam bilans. i bedzie stówka na koniec. ! ;dd
0
az mnie sie lezka zakrecila w oku. bardzo mily tekst.
0
czapeczka. ? ten fakt mnie nie dziwi. ;d ostatnio ogladalem kompilacje o Danim i po jeden z bramek ktora strzelil z gaci se wyjal czapeczke mikolaja i tak celebrowal zdobyta bramke. :D DANI ALVES. !
0
ja bym bardzo chcial dv7. u nas. ! swietny i kompletny napastnik. !
0
no i bardzo slusznie. !
0
bon nadal. ! :)))
0
a spindalac. ! wy sie tam nie znata. ja kocham valdesa tak jak cala barcelone. skoro pep uwaza ze valdes jest odpowiednim czlowiekiem na odpowiednim miejscu to ja mu ufam. ! i tak zostanie. valdes zawsze dla mnie byl bardzo dobrym pilkarzem. a jak juz kiedys pisaliscie tutaj na bledy bramkarza bardziej sie uwage zwraca. a szczegolnie na blad bramkarza ukochanego klubu. ogladalem mecze realu i celticu. i wy na pewno tez wiecie ze i casillas i boruc czy nawet buffon popelniaja glupie bledy. ! VISCA VALDES. !
0
jest mozliwosc akcji pedro z konca pierwszej polowy.... ? :))))))))))))))
0
ile ludzi bylo wczoraj na CAMP NOU. ?
0
Beata - wielkie dzieki dzieki dzieki dzieki:)))
0
to jak bedzie z ta moja pisoenka.? kompilacje wykonal jakis tam sampaio czy jak tam. moze ktos to zna.?
jak nizej
0
PYTANIE. mam pytanie co do kompilacji o fc barcelona na rok 2008-2009. na poczatku eto wykrzykuje slynne madrid cabron... !;d a potem przedstawiana jest cala druzyna i jej cechy biala czcionka. mam nadzieje ze wiecie o co mnie chodzi. przechodzac do meritum to chodzi mnie o tytul piosenki uzytej w owej kompilacji. prosze o pomoc. i z gory wielkie dzieki.
0
wlasnie. przydalyby sie tytuly piosenek 1 i 3 bo pozostale mam. a juz w ogole super by bylo jakby ktos na jakis serwer wrzucil. pershing licze na Cię;d
0
wedle wedlug mnie to troche malo barwy uwidocznione.
0
jak interpretowac radosc po bramkach Henry'ego. ?;d ciekawi mnie to wachanie reki. ;d
0
haha. ! :d
0
Caban glupoty opowiadasz. ! ja nigdy nie zapomne fantastycznych 2 interwencji podczas jednej akcji ze stuttgartem. jak sobie pomysle az ciary po plecach chodza. a boruc z rangersami. ? moze boruca bys wolal.?! kazdy ma gorsze dni.
0
ja mowie iniesta. messi musi szalec na prawej z alvesem. !
0
moim zdaniem bezpodstawne są wasze pretensje co do składu;d ja osobiscie tez dalbym yaya na pewno... ale cos nie poprawia sie nowego trenera przed pierwszym oficjalnym meczem... pogadamy po meczu :)