12 września 2017, 20:05
0
Pojedziemy z nimi jak z furą gnoju !!
11 sierpnia 2017, 01:37
To może chlebem i solą
5 sierpnia 2017, 20:11
won do psg, won
17 lipca 2017, 11:36
Ktoś tu chyba żarty sobie stroi !!
31 maja 2017, 12:55
4
Potrzebujemy z 2/3 bardzo dobrych na ławkę!! Bez ławki nie będziemy w stanie rywalizować na wszystkich frontach !!
1 sierpnia 2015, 14:53
3
Spotkanie powinno być miłe i przyjemne dla oka
7 marca 2015, 18:31
1
Ale po jakim golu !!! Palce lizać
25 stycznia 2017, 00:32
18 marca 2016, 14:41
Te losowania UEFA to mi śmierdzą z daleka!! Sreal zawsze trafia na najsłabszą ekipę!!! Jak długo ten proceder będzie miał miejsce???
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Pojedziemy z nimi jak z furą gnoju !!
0
To może chlebem i solą
0
won do psg, won
0
Ktoś tu chyba żarty sobie stroi !!
4
Potrzebujemy z 2/3 bardzo dobrych na ławkę!! Bez ławki nie będziemy w stanie rywalizować na wszystkich frontach !!
4
Potrzebujemy z 2/3 bardzo dobrych na ławkę!! Bez ławki nie będziemy w stanie rywalizować na wszystkich frontach !!
3
Spotkanie powinno być miłe i przyjemne dla oka
1
Ale po jakim golu !!! Palce lizać
1
1
Te losowania UEFA to mi śmierdzą z daleka!! Sreal zawsze trafia na najsłabszą ekipę!!! Jak długo ten proceder będzie miał miejsce???