ravessa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pojedziemy z nimi jak z furą gnoju !!
0
To może chlebem i solą
0
won do psg, won
0
Ktoś tu chyba żarty sobie stroi !!
4
Potrzebujemy z 2/3 bardzo dobrych na ławkę!! Bez ławki nie będziemy w stanie rywalizować na wszystkich frontach !!
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Ciężki mecz przed nami, oby nie w plecy !!
0
Mowa była o arbitrach, i sędziowaniu na niekorzyść fcb, a nie o postawie drużyny!!!
0
Ta, kolejny przypadek co nie??!!
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Witam, czy może ktoś się orientuje o której lądują w Dublinie?? Dajcie znać
0
Komentarz usunięty
0
Te losowania UEFA z góry są ukartowane!! To jest kpina z kibiców !
1
Te losowania UEFA to mi śmierdzą z daleka!! Sreal zawsze trafia na najsłabszą ekipę!!! Jak długo ten proceder będzie miał miejsce???
0
Warto by się postarać o odzyskanie Thiago !!! Jak dla mnie, on nadal jest następcą Xaviego.
0
Dobrze napisane, gdyby nie te kontuzje!!! Szkoda chłopaka. Może się jeszcze odbuduje
3
Spotkanie powinno być miłe i przyjemne dla oka
1
A właśnie, ktoś wie. Co się dzieje z Keirrison'em ??
0
To ja też
0
Lepiej żeby sobie odpoczął. I był gotowy na Juve. Dać szansę Pedro od pierwszej minuty. A w drugiej połowie Munir. VeB
1
Ale po jakim golu !!! Palce lizać
0
dac mu szanse !! jak ma pokazac na co go stać jak przesiaduje na lawie ??!!
0
Antymadryt dobrze pisze ! Aby do przodu !!
0
Nie można tracić punktów ze słabeuszami!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jedziemy z nimi !!
0
Dobry patent
0
0
Tak jak ktos wczesniej napisal, jedyny pomocnik ktory przez czly sezon utrzymal dobry poziom. I go sprzedajemy...
0
I bardzo dobrze, ze Luis Enrique wrocil na stare smieci. Moim skromnym zdaniem bedzie potrzebowal min dwoch sezonow na odbudowe naszego kochanego klubu. Tak, ze nie krakac po pierwszy nieudanym !! VeB
0
Oba sklady sa ok