0

Figo powinni rece poucinac

0

Culé a muerte dobrze pisze!!! nie tolerujmy hamstwa na boisku

0

rok temu gdy dowiedzialem sie ze ibra ma zagrac w barcie, bylem pelen obaw co do jego wystepow i gry.wrecz nie chcialem go widziec w barcie. i tak tez sie stalo, moje obawy sie sprawdzily.teraz gdy odchodzi mam jakies dziwne przeczucie, ze dzialacze barcelony zle robia go sprzedajac.czuje w 'kosciach' ze chlopak by sie rozegral i ten sezon by nalezal do niego.niegdy sie jednak tego nie dowiemy.pozdrowionka

0

pieknie, ja tez lece na ten mecz :((

0

zgadzam sie w 100% z wypowiedzia FCB-kat . ale miejmy nadzieje ze sie tak nie stanie.pozdrowionka

0

"Eto'o dawał Barcelonie wszystko, dzięki swojemu zaangażowaniu i bramkom. Miejmy nadzieję, że Ibra mu dorówna."

mam taka nadzieje!!!

0

zobaczycie , jeszcze wszyscy zatesknimy a za eto!!!!

0

glebokok wierze ze do tej tranzakcji nie dojdzie i ze eto zostanie w barcie !!! samy jest najleprzy, a pep przesadza

0

czy ibra bedzie kadabra w tym sesonie??podejrzewam ze nie, w ostatnich miesiacach niczym nie zablysnol. i do tego jeszcze ta kwota odstepnego, eto i hleb.przeciez to paranoja jakas .czy z zarzadem barcelony wszystko w pozadku?? nie sadze . i do jasnej .. zostawcie eto w spokoju. ja tez uwazam ze jest to najleprzy napastnik na swiecie, i pewnie wielu z was tez. niech gra w barcie jak najdluzej, nikt tego nie pozaluje!!!

0

bedzie tak samo jak rok temu!! a eto i tak zostanie w barcelonie i bedzie strzelal duzo goli

0

i po co bylo trzymac nas w niepewnosci??czy nie moglo byc tak od poczatku!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?