ravessa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Figo powinni rece poucinac
0
Culé a muerte dobrze pisze!!! nie tolerujmy hamstwa na boisku
0
rok temu gdy dowiedzialem sie ze ibra ma zagrac w barcie, bylem pelen obaw co do jego wystepow i gry.wrecz nie chcialem go widziec w barcie. i tak tez sie stalo, moje obawy sie sprawdzily.teraz gdy odchodzi mam jakies dziwne przeczucie, ze dzialacze barcelony zle robia go sprzedajac.czuje w 'kosciach' ze chlopak by sie rozegral i ten sezon by nalezal do niego.niegdy sie jednak tego nie dowiemy.pozdrowionka
0
pieknie, ja tez lece na ten mecz :((
0
zgadzam sie w 100% z wypowiedzia FCB-kat . ale miejmy nadzieje ze sie tak nie stanie.pozdrowionka
0
"Eto'o dawał Barcelonie wszystko, dzięki swojemu zaangażowaniu i bramkom. Miejmy nadzieję, że Ibra mu dorówna."
mam taka nadzieje!!!
0
zobaczycie , jeszcze wszyscy zatesknimy a za eto!!!!
0
glebokok wierze ze do tej tranzakcji nie dojdzie i ze eto zostanie w barcie !!! samy jest najleprzy, a pep przesadza
0
czy ibra bedzie kadabra w tym sesonie??podejrzewam ze nie, w ostatnich miesiacach niczym nie zablysnol. i do tego jeszcze ta kwota odstepnego, eto i hleb.przeciez to paranoja jakas .czy z zarzadem barcelony wszystko w pozadku?? nie sadze . i do jasnej .. zostawcie eto w spokoju. ja tez uwazam ze jest to najleprzy napastnik na swiecie, i pewnie wielu z was tez. niech gra w barcie jak najdluzej, nikt tego nie pozaluje!!!
0
bedzie tak samo jak rok temu!! a eto i tak zostanie w barcelonie i bedzie strzelal duzo goli
0
i po co bylo trzymac nas w niepewnosci??czy nie moglo byc tak od poczatku!!!!!!!!