Valdes może i zostanie ale Barca powinna wziąć jeszcze jednego Bramkarza dla rywalizacji.Poziom Valdesa moze byc lepszy jego interwencie nie zawsze sa 100%.
Valdes może i zostanie ale Barca powinna wziąć jeszcze jednego Bramkarza dla rywalizacji.Poziom Valdesa moze byc lepszy jego interwencie nie zawsze sa 100%.
Komentarze
0
Titi Barca For Life Najlepszego
0
real to lamusy jada na marketking wec znow z tego nic nie bedzie a odgrazanie sie kaki mnie smieszy :D
0
moze to lepeij nie wiem czy Ibra by sie wdrozyl w sklad,jesli juz postawil bym na Benzeme lub pozostal przy Eto
0
Valdes może i zostanie ale Barca powinna wziąć jeszcze jednego Bramkarza dla rywalizacji.Poziom Valdesa moze byc lepszy jego interwencie nie zawsze sa 100%.
P.S
Barca4Life
0
moze to lepeij nie wiem czy Ibra by sie wdrozyl w sklad,jesli juz postawil bym na Benzeme lub pozostal przy Eto
0
Valdes może i zostanie ale Barca powinna wziąć jeszcze jednego Bramkarza dla rywalizacji.Poziom Valdesa moze byc lepszy jego interwencie nie zawsze sa 100%.
P.S
Barca4Life
0
real to lamusy jada na marketking wec znow z tego nic nie bedzie a odgrazanie sie kaki mnie smieszy :D
0
Titi Barca For Life Najlepszego