0

Titi Barca For Life Najlepszego

0

real to lamusy jada na marketking wec znow z tego nic nie bedzie a odgrazanie sie kaki mnie smieszy :D

0

moze to lepeij nie wiem czy Ibra by sie wdrozyl w sklad,jesli juz postawil bym na Benzeme lub pozostal przy Eto

0

Valdes może i zostanie ale Barca powinna wziąć jeszcze jednego Bramkarza dla rywalizacji.Poziom Valdesa moze byc lepszy jego interwencie nie zawsze sa 100%.

P.S

Barca4Life

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?