Ale czemu tu się dziwić. Inflacja jest naturalnym zjawiskiem w każdej gospodarce. Starają się ją zwalczać, ale inflacja na jakimś poziomie musi być. Dla gospodarki inflacja jest lepsza niż deflacja.
A informacje o dodrukowywaniu pieniędzy są pewnie w tej samej kategorii co "Planeta X" albo płaska Ziemia.
On jest mega szklany, dlatego te wyniki nie są najlepsze, ale nie powiedziałbym że przereklamowany. Nikt go nie stawia wyżej od Suareza, Ibry czy Lewego.
A ja mam odwrotnie. Piłkarzem jestem wybitnie beznadziejnym, prawie zawsze jeden z najgorszych na boisku, a na zawodach jak dostanę parę minut i gram pod stresem to mecz życia mi wchodzi. :D
1
Jeden dobry mecz Ligi Europy do tej pory widziałem szczerze mówiąc.
0
Nie no, panie sędzio. Żółta.
0
U was też jakiś kibic siedzi przy mikrofonie na stadionie i klaszcze co 10 sekund?
0
Racja. Przed ćwierćfinałami z Atletico miałem stresa cały dzień. Dzisiaj przypominało mi się od czasu do czasu o dzisiejszym meczu.
0
Najciekawsza faza sezonu - półfinały LM. :)
1
http://www.fcbarca.com/56690-messi-neymar-luis-suarez-atak-nie-do-zatrzymania,sortuj-najlepsze.html
Oni już wiedzieli. :D
2
Ten gość chce podważyć to co wprowadził Cruyff? Chyba gościa pogrzało.
0
Rafinha nie jest DM. ;)
0
Ale czemu tu się dziwić. Inflacja jest naturalnym zjawiskiem w każdej gospodarce. Starają się ją zwalczać, ale inflacja na jakimś poziomie musi być. Dla gospodarki inflacja jest lepsza niż deflacja.
A informacje o dodrukowywaniu pieniędzy są pewnie w tej samej kategorii co "Planeta X" albo płaska Ziemia.
0
Hehehe. Hehe. He. Nie.
0
#Neymarwróć
0
On jest mega szklany, dlatego te wyniki nie są najlepsze, ale nie powiedziałbym że przereklamowany. Nikt go nie stawia wyżej od Suareza, Ibry czy Lewego.
2
Brawo Juventus!
1
Remis Roma - Napoli oznacza mistrzostwo Juve?
2
O Busiego trza dbać jak o własne siano.
4
A ja mam dosyć tego zimna i w ogóle Polskiego klimatu. W całym roku nie powinno spadać poniżej 15℃. Tak by było najlepiej. :D
81
Będziemy ich wspominać za paręnaście lat, oj będziemy.
9
"Turyści" "piknik" a zachowują się lepiej od Was w stosunku do Neya.
http://static.fangol.pl/content/c/0/e/c0ecd8d92f0dfda44d7c46b32b20ddf7-554.jpg
0
Też tak macie w wersji mobilnej że gdy chcecie polecić albo edytować komentarz to wyrzuca was do góry strony?
0
Co byście powiedzieli na emoji w komentarzach?
27
"Rakitić wypad z klubu" "Rakitić do zmiany" "Rakitić pierwszy do odstrzału". Eh.. Nie dość że absolutnie kluczowy piłkarz to jeszcze tyle goli.
0
Ramos miałby mniej bo by nie grał w pierwszym składzie.
0
A ja mam odwrotnie. Piłkarzem jestem wybitnie beznadziejnym, prawie zawsze jeden z najgorszych na boisku, a na zawodach jak dostanę parę minut i gram pod stresem to mecz życia mi wchodzi. :D
2
Zamknij się w sobie i żyj meczem. Nie interesuj się niczym poza meczem i graniem dla drużyny.
1
Ufff :D
0
Powiem szczerze że bardzo optymistyczne podejście. Prawdę mówiąc wątpie że uda im sie w jedno lato ogarnąć dach.
0
Pewnie szykuje się niezła posucha z transferami.
Chociaż mam nadzieję że jest tu ktoś kto powie mi że kasa na transfery nie ma związku z pieniędzmi na sowy stadion. :D
0
O nie..
0
Ale Luis potrafisz targać naszymi emocjami. Za to Cię uwielbiam. :D
0
Suarez, Ney, Bartra, Messi, Bravo zagrali dzisiaj kapitalne mecze. Brawo Barço!