1

Jeden dobry mecz Ligi Europy do tej pory widziałem szczerze mówiąc.

0

Nie no, panie sędzio. Żółta.

0

U was też jakiś kibic siedzi przy mikrofonie na stadionie i klaszcze co 10 sekund?

0

Racja. Przed ćwierćfinałami z Atletico miałem stresa cały dzień. Dzisiaj przypominało mi się od czasu do czasu o dzisiejszym meczu.

0

Najciekawsza faza sezonu - półfinały LM. :)

2

Ten gość chce podważyć to co wprowadził Cruyff? Chyba gościa pogrzało.

0

Rafinha nie jest DM. ;)

0

Ale czemu tu się dziwić. Inflacja jest naturalnym zjawiskiem w każdej gospodarce. Starają się ją zwalczać, ale inflacja na jakimś poziomie musi być. Dla gospodarki inflacja jest lepsza niż deflacja.
A informacje o dodrukowywaniu pieniędzy są pewnie w tej samej kategorii co "Planeta X" albo płaska Ziemia.

0

Hehehe. Hehe. He. Nie.

0

#Neymarwróć

0

On jest mega szklany, dlatego te wyniki nie są najlepsze, ale nie powiedziałbym że przereklamowany. Nikt go nie stawia wyżej od Suareza, Ibry czy Lewego.

2

Brawo Juventus!

1

Remis Roma - Napoli oznacza mistrzostwo Juve?

2

O Busiego trza dbać jak o własne siano.

4

A ja mam dosyć tego zimna i w ogóle Polskiego klimatu. W całym roku nie powinno spadać poniżej 15℃. Tak by było najlepiej. :D

81

Będziemy ich wspominać za paręnaście lat, oj będziemy.

9

"Turyści" "piknik" a zachowują się lepiej od Was w stosunku do Neya.
http://static.fangol.pl/content/c/0/e/c0ecd8d92f0dfda44d7c46b32b20ddf7-554.jpg

0

Też tak macie w wersji mobilnej że gdy chcecie polecić albo edytować komentarz to wyrzuca was do góry strony?

0

Co byście powiedzieli na emoji w komentarzach?

27

"Rakitić wypad z klubu" "Rakitić do zmiany" "Rakitić pierwszy do odstrzału". Eh.. Nie dość że absolutnie kluczowy piłkarz to jeszcze tyle goli.

0

Ramos miałby mniej bo by nie grał w pierwszym składzie.

0

A ja mam odwrotnie. Piłkarzem jestem wybitnie beznadziejnym, prawie zawsze jeden z najgorszych na boisku, a na zawodach jak dostanę parę minut i gram pod stresem to mecz życia mi wchodzi. :D

2

Zamknij się w sobie i żyj meczem. Nie interesuj się niczym poza meczem i graniem dla drużyny.

1

Ufff :D

0

Powiem szczerze że bardzo optymistyczne podejście. Prawdę mówiąc wątpie że uda im sie w jedno lato ogarnąć dach.

0

Pewnie szykuje się niezła posucha z transferami.

Chociaż mam nadzieję że jest tu ktoś kto powie mi że kasa na transfery nie ma związku z pieniędzmi na sowy stadion. :D

0

O nie..

0

Ale Luis potrafisz targać naszymi emocjami. Za to Cię uwielbiam. :D

0

Suarez, Ney, Bartra, Messi, Bravo zagrali dzisiaj kapitalne mecze. Brawo Barço!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?