Przepraszam za te słowa. Ale, ku**a, ta drużyna dała wam tyle radości, że zasługuje na wasze jeb**e wsparcie. A nie narzekanie na wszystko. Pie****cie się w łeb, a jak nic nie pasuje to nie nazywajcie się kibicami Barcelony.
"Już po dwumeczu" jak tak może pisac kibic najlepszego klubu na świecie?
1
Ściema miesiąca z Turanem, nie ma opcji żeby teraz odszedł. Nie po to czekał pół roku.
0
Piłkarz* telefon, słownik, wszyscy znają..
2
Wielka szkoda, ale gdyby nie to, najlepszy pisarz w historii mógłby się tak szybko nie rozwinąć. :)
6
Dwa pięknie mecze, dwa piękne wyniki gwarantujące emocje w rewanżach. Brawo przede wszystkim Wolfsburg.
0
2-2 w Paryżu. Ale kartofel.
0
Di Maria co gra w tym meczu... Czemu on tak nie gra w reprezentacji?
0
Już pytałeś, Lavezzi.
0
Na pewno Nahorny, drugiego nie rozpoznaje.
2
Dzisiejszy komentarz PSG - City słucha się z przyjemnością.
0
Ale oni grają w na stadionie Wolfsburgu.
0
De Bruyne! 0-1!
0
Pewnie spuchną Wilki, ale trzymać tak dalej!
0
Karny dla PSG!
1
Żyro na Twitterze napisał, że wypada na 10-12 miesięcy. Ależ pech.
0
Polska flaga za bramką na meczu VfL - Real. :)
1
Uwaga na wysyp kibiców z piekącym tyłkiem i cytatem "Gdzie Barca nie może..."
0
Szkoda tej straconej bramki i drugiej połowy. Musimy strzelić na EVC.
2
Jeszcze jeden, jeszcze raz!
0
GOl~
0
Neymar dzisiaj wielkie brawa.
2
Barcelona postawiła autobus na połowie Atletico. :D
0
Ruszyła maszyna, już nic nie zatrzyma...
4
Przepraszam za te słowa. Ale, ku**a, ta drużyna dała wam tyle radości, że zasługuje na wasze jeb**e wsparcie. A nie narzekanie na wszystko. Pie****cie się w łeb, a jak nic nie pasuje to nie nazywajcie się kibicami Barcelony.
"Już po dwumeczu" jak tak może pisac kibic najlepszego klubu na świecie?
0
Neymar jesteś wspaniały.
2
"MSN we mgle" po 10 minutach XDDDDDDD
2
Wkurza mnie ten Węgrzyn.
0
Ajjj, pięknie.
0
Taki jest sens stosowania różnych koszulek stary. :P
0
Jaka jest wg Was najlepsza para obrońców w historii?
Młody jestem, może i mało wiem, ale według mnie to Puyol - Pique.
28
Leo jest po prostu za dobry i starają się mu rzucić kłodę pod nogi w każdy sposób. Ale on je omija magicznym dryblingiem.