1

Ściema miesiąca z Turanem, nie ma opcji żeby teraz odszedł. Nie po to czekał pół roku.

0

Piłkarz* telefon, słownik, wszyscy znają..

2

Wielka szkoda, ale gdyby nie to, najlepszy pisarz w historii mógłby się tak szybko nie rozwinąć. :)

6

Dwa pięknie mecze, dwa piękne wyniki gwarantujące emocje w rewanżach. Brawo przede wszystkim Wolfsburg.

0

2-2 w Paryżu. Ale kartofel.

0

Di Maria co gra w tym meczu... Czemu on tak nie gra w reprezentacji?

0

Już pytałeś, Lavezzi.

0

Na pewno Nahorny, drugiego nie rozpoznaje.

2

Dzisiejszy komentarz PSG - City słucha się z przyjemnością.

0

Ale oni grają w na stadionie Wolfsburgu.

0

De Bruyne! 0-1!

0

Pewnie spuchną Wilki, ale trzymać tak dalej!

0

Karny dla PSG!

1

Żyro na Twitterze napisał, że wypada na 10-12 miesięcy. Ależ pech.

0

Polska flaga za bramką na meczu VfL - Real. :)

1

Uwaga na wysyp kibiców z piekącym tyłkiem i cytatem "Gdzie Barca nie może..."

0

Szkoda tej straconej bramki i drugiej połowy. Musimy strzelić na EVC.

2

Jeszcze jeden, jeszcze raz!

0

GOl~

0

Neymar dzisiaj wielkie brawa.

2

Barcelona postawiła autobus na połowie Atletico. :D

0

Ruszyła maszyna, już nic nie zatrzyma...

4

Przepraszam za te słowa. Ale, ku**a, ta drużyna dała wam tyle radości, że zasługuje na wasze jeb**e wsparcie. A nie narzekanie na wszystko. Pie****cie się w łeb, a jak nic nie pasuje to nie nazywajcie się kibicami Barcelony.
"Już po dwumeczu" jak tak może pisac kibic najlepszego klubu na świecie?

0

Neymar jesteś wspaniały.

2

"MSN we mgle" po 10 minutach XDDDDDDD

2

Wkurza mnie ten Węgrzyn.

0

Ajjj, pięknie.

0

Taki jest sens stosowania różnych koszulek stary. :P

0

Jaka jest wg Was najlepsza para obrońców w historii?
Młody jestem, może i mało wiem, ale według mnie to Puyol - Pique.

28

Leo jest po prostu za dobry i starają się mu rzucić kłodę pod nogi w każdy sposób. Ale on je omija magicznym dryblingiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?