Bierz M8, ja mam i jestem mega zadowolony, poza tym moim zdaniem HTC jest lepszą marką od LG. ;) Chociaż jeśli do pracy do zastanowiłbym się nad Notem, niby Samsung, ale jest duży i ma wiele funkcji biurowych.
Szczerze to mam pewne obawy przed El Clásico, szczególnie że Barcelona lubi sobie odpuszczać ostatnio. Na prawdę nie wiem jaki powód tego, ale już dawno nie widziałem meczu gdzie Barcelona gra do końca wygrywając.
0
Bierz. W kwestii wyglądu mało jest równych M8. :)
0
Bierz M8, ja mam i jestem mega zadowolony, poza tym moim zdaniem HTC jest lepszą marką od LG. ;) Chociaż jeśli do pracy do zastanowiłbym się nad Notem, niby Samsung, ale jest duży i ma wiele funkcji biurowych.
6
Pamiętam jak to oglądałem, niesamowite emocje i komentarz Twarowskiego i Nahornego. Coś pięknego. :)
0
Najlepsi w historii.
0
Oby to była zasłona dymna, jeżeli tak to świetnie, cała trójka naszych podstawowych pomocników odpocznie. :)
0
Na jakiej podstawie Djoković stwierdza że teniści powinni zarabiać więcej?
0
Mathieu ostatnio gra świetnie bo gra na środku. Na lewej Alba jest o trzy nieba lepszy.
2
Weszło.com
0
Valdes
Pique - Koeman - Puyol
Xavi - Busquets - Guardiola - Iniesta
Messi - Ronaldo - Ronaldinho
2
Jak dla mnie to dobra informacja, odpocznie przed El Clasico. I mam nadzieję że w nim zagra.
0
W sumie racja. :D
0
Obejrzyjcie to i zobaczcie rekcję Suareza na zestaw z McDonald's w 4;25, wcale się nie dziwię że mówią na niego "gruby" :D
0
Sergi Samper jest Katalończykiem?
2
Niektórzy ponad rok temu nawet Enrique skreślali. :P
3
Szczerze to mam pewne obawy przed El Clásico, szczególnie że Barcelona lubi sobie odpuszczać ostatnio. Na prawdę nie wiem jaki powód tego, ale już dawno nie widziałem meczu gdzie Barcelona gra do końca wygrywając.
0
Chciał się poczuć jak ktoś z MSN :D
1
A Wy go chcieliście do nas na wykonywanie karnych :D
0
2 lutego był dawno temu, więc nie ma problemu. :)
0
Mecz do zapomnienia.
15
Mamy Leo i Andresa.
0
Znowu się sprawdza: Jak gra Busquets, tak cały zespół.
0
Na FB też są i 8 latków widzę codziennie.
0
Ajjjj
0
To słońce rzeczywiście może być powodem słabej gry w defensywie w drugiej połowie.
1
Oj nie płaczcie, jeszcze 20 minut.
0
MSN zaraz o sobie przypomni. :)
0
Szkoda mi Mathieu.
0
Ale się zrobił mecz.
0
Ciekawe co mówiłeś jak walnąl Realowi.
6
Skądś to znam.
Wygrywamy 2-0, wchodzi Mathieu, i zaraz się robi nieciekawie.