0

Miło zobaczyć tego Pana, tym bardziej że przed chwilą widziałem jakiś news o figo. ;)

1

Najlepsze spotkanie w historii. :D

3

3

Bartra zasługuje na gre. Z Pique byli by nie do przejścia.

0

Który okres wg Was jest tym najlepszym? Sezon 08/09 czy 10/11?

0

Wakacje w Birmingham? Już wolę chodzić do szkoły. :D

0

Wy też to śpiewacie jak czytacie tekst? :D

0

Do Boju! Vamos!

0

Siedzi, bo Alba go po prostu niszczy. Też bym odszedł.

0

Zgadzam się, nawet jeżeli tą swoją ''Independencia'' dostaną to zaraz zaczną bankrutować i kuniec będzie Katalonii i będą płakać o powrót do Hiszpanii.

0

Okej, dzięki. :)

0

Mam pytanie do kolegów, do kiedy Andres i Xavi mają kontrakty?

0

Czy dzisiejsza gra nie przypomina wam ery Pepa? :)

1

Nie każdy ma ochotę płacić kosmiczne sumy za telewizję. Wiem że warto, ale nie każdy ma poduszkę wypchaną pieniędzmi.

0

Która jest minuta w tym momencie? :D

0

Tych oczojebnych zielonych?

0

Jeszcze raczej nierealny Reus i byłbym w niebie. :)

1

"Gazeta pisze również, że jeśli w ciągu dwóch tygodni nie nastąpi porozumienie w sprawie podziału pieniędzy za prawa telewizyjne, w lidze dojdzie do strajku." A na stronie Przeglądu Sportowego było napisane, że porozumienie zostało osiągnięte. Komu tu wierzyć?

0

Zapewne przepis na szarlotkę. ;)

0

"W naszej firmie wszystko jest możliwe" Z taką kasą to co się szmatom dziwić.

3

Bravo go zjada.

0

Luis jest świetny, na pewno się rozkręci, ale myślę że Barca powinna kupić zamiast "9", jakiegoś skrzydłowego np. Agüero (który nie był nie możliwy do sprowadzenia), myślę że razem Leo i Neymarem więcej by zwojowali, ale na pewno Suarez będzie grał cudnie.

1

1

Ale my ściągaliśmy młodych spoza Europy, a to było zakazane. Na pewno Real nie robiłby z tego takiego szumu, gdyby to było zabronione. Ale ja też się mogę mylić.

1

Mówicie co chcecie, Lucho prowadzi lepiej Barcę od Martino mimo problemów.

0

Jeszcze Luis, który zasługuje na gola i Leo, który zasługuje na gola jeszcze bardziej niech strzelą i jestem w niebie.

0

Federer jest magikiem tenisa, to co wyczynia na korcie jest niewiarygodne, Bóg/Messi tenisa, Nadal taki nie jest.

0

Leci na tapetę. :D

0

Myślicie że coś jest na rzeczy z tym zakazem dla Realu, skoro robią teraz nagle mnóstwo transferów młodych graczy? Rozumiem że okienko, ale chyba rzadko im się zdarzało kupować tyle młodych.

0

Dzięki, bro. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?