piczek czas przyjąć do świadomości żę jest rok 2010 [Rok dominacji Barcelony] i te twoje drużyny które wymieniłeś to mogą wygrać ale z Barcą B :) i nie ładnie mówić do wszystkich użytkowników ,,dzieci" bo pewnie nie jeden z nich mógłby być dla Cb ojcem :)
Na forach Arsenalu już jest napinka na graczy Barcy typu ,,jeśli walcott będzie w formie zmiecie messiego i spółkę". To już jest oznaka że wiedząjaki los ich spotka :) Jeśli Barca będzie w takiej dyspozycji w jakiej jest obecnie to ....... Sami sobie dokończcie :D
Komentarze
0
Skończcie płakać ludzie! W każdym meczu muszą strzelać mnóstwo bramek ? wiem, że przyzwyczaili nas do takich meczów ale 0:0 to nie jest przegrana.
0
Guardiola chyba czyta nasze forum hah:P miejmy nadzieje ze teraz coś lepszego pograją :)
0
piczek czas przyjąć do świadomości żę jest rok 2010 [Rok dominacji Barcelony] i te twoje drużyny które wymieniłeś to mogą wygrać ale z Barcą B :) i nie ładnie mówić do wszystkich użytkowników ,,dzieci" bo pewnie nie jeden z nich mógłby być dla Cb ojcem :)
0
Ale z niego dowcipniśś ahahahah
0
Dobry mecz :) Espanyol gra dobrze ale jak zawsze Barca robi swoje :] Przydała by sie jeszcze jedna lub dwie bramki messiego :d
0
Dobry mecz :) Espanyol gra dobrze ale jak zawsze Barca robi swoje :] Przydała by sie jeszcze jedna lub dwie bramki messiego :d
0
Guardiola chyba czyta nasze forum hah:P miejmy nadzieje ze teraz coś lepszego pograją :)
0
Chciałbym żeby był to Milan
POjedynek dwóch magików Ronaldinho vs Messi :D
0
Na forach Arsenalu już jest napinka na graczy Barcy typu ,,jeśli walcott będzie w formie zmiecie messiego i spółkę". To już jest oznaka że wiedząjaki los ich spotka :) Jeśli Barca będzie w takiej dyspozycji w jakiej jest obecnie to ....... Sami sobie dokończcie :D
0
Ale z niego dowcipniśś ahahahah