0

Skończcie płakać ludzie! W każdym meczu muszą strzelać mnóstwo bramek ? wiem, że przyzwyczaili nas do takich meczów ale 0:0 to nie jest przegrana.

0

Guardiola chyba czyta nasze forum hah:P miejmy nadzieje ze teraz coś lepszego pograją :)

0

piczek czas przyjąć do świadomości żę jest rok 2010 [Rok dominacji Barcelony] i te twoje drużyny które wymieniłeś to mogą wygrać ale z Barcą B :) i nie ładnie mówić do wszystkich użytkowników ,,dzieci" bo pewnie nie jeden z nich mógłby być dla Cb ojcem :)

0

Ale z niego dowcipniśś ahahahah

0

Dobry mecz :) Espanyol gra dobrze ale jak zawsze Barca robi swoje :] Przydała by sie jeszcze jedna lub dwie bramki messiego :d

0

Na forach Arsenalu już jest napinka na graczy Barcy typu ,,jeśli walcott będzie w formie zmiecie messiego i spółkę". To już jest oznaka że wiedząjaki los ich spotka :) Jeśli Barca będzie w takiej dyspozycji w jakiej jest obecnie to ....... Sami sobie dokończcie :D

0

kamilkazbieruk

To fajny z ciebie kibic

,,Ale patrząc na nasza formę jestem całym sercem za Barça ;d"

a jak Barcelona nie jest w formie to już jesteś sercem za innym klubem taa ?

0

Chciałbym żeby był to Milan

POjedynek dwóch magików Ronaldinho vs Messi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?