No trudno mecz przegrany ale nie ma co się oszukiwać forma Naszej drużyny niestety nie imponuje o defensywie już nie mówić bo tracimy bramki nawet kilka na mecz i to jest irytujące Co do Messiego widać że ma kryzys a raczej nie tylko on trudno zostaje zapierdzielać na treningach a forma sama wróci ; D
Komentarze
0
HAha JAdą z nimi Miśki ; ))
0
MESSI !! Wkońcu ; D
0
ale urwał !! ; ) XAVI
0
a ciężko z tą defensywą ;/
0
mikolaj20 trzeba pique na napastnika przerobić hehe ; )
0
ale urwał !! ; ) XAVI
0
No to ciekawie się zapowiada linia defensyfy wszyscy kontuzje dojdzie to tego że pinto zostanie stoperem hehe ; )
0
Masakra nie ma się wykończenia to meczy wygrywać się nie będzie ;/
0
Ej wiecie może co tam się dzieje z kolanem messiego ?
0
No trudno mecz przegrany ale nie ma co się oszukiwać forma Naszej drużyny niestety nie imponuje o defensywie już nie mówić bo tracimy bramki nawet kilka na mecz i to jest irytujące Co do Messiego widać że ma kryzys a raczej nie tylko on trudno zostaje zapierdzielać na treningach a forma sama wróci ; D