remu12
Dołączył/a: październik 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
HAha JAdą z nimi Miśki ; ))
0
MESSI !! Wkońcu ; D
0
ale urwał !! ; ) XAVI
0
a ciężko z tą defensywą ;/
0
mikolaj20 trzeba pique na napastnika przerobić hehe ; )
0
marysia1997 czasem powinien ich krytykować by podziałało to na nich mobilizującą ; )
0
Widocznie można,teraz oby nasi pokazali dobry styl gry niezły wynik trzy pointy i będzie igiełka ; )
0
mikolaj20 raczej tak mallorce bym nie krytykował ; D
0
No trudno mecz przegrany ale nie ma co się oszukiwać forma Naszej drużyny niestety nie imponuje o defensywie już nie mówić bo tracimy bramki nawet kilka na mecz i to jest irytujące Co do Messiego widać że ma kryzys a raczej nie tylko on trudno zostaje zapierdzielać na treningach a forma sama wróci ; D
0
JAzda z nimi ; ))
0
Masakra nie ma się wykończenia to meczy wygrywać się nie będzie ;/
0
Ej wiecie może co tam się dzieje z kolanem messiego ?
0
No to ciekawie się zapowiada linia defensyfy wszyscy kontuzje dojdzie to tego że pinto zostanie stoperem hehe ; )
0
Raczej niech Pan Moratti martwi się o filozofię Interu a nie Barcelony gdzie ten styl najwyraźniej sprzyja patrząc przez pryzmat zdobytych pucharów ; )