0

HAha JAdą z nimi Miśki ; ))

0

MESSI !! Wkońcu ; D

0

ale urwał !! ; ) XAVI

0

a ciężko z tą defensywą ;/

0

mikolaj20 trzeba pique na napastnika przerobić hehe ; )

0

marysia1997 czasem powinien ich krytykować by podziałało to na nich mobilizującą ; )

0

Widocznie można,teraz oby nasi pokazali dobry styl gry niezły wynik trzy pointy i będzie igiełka ; )

0

mikolaj20 raczej tak mallorce bym nie krytykował ; D

0

No trudno mecz przegrany ale nie ma co się oszukiwać forma Naszej drużyny niestety nie imponuje o defensywie już nie mówić bo tracimy bramki nawet kilka na mecz i to jest irytujące Co do Messiego widać że ma kryzys a raczej nie tylko on trudno zostaje zapierdzielać na treningach a forma sama wróci ; D

0

JAzda z nimi ; ))

0

Masakra nie ma się wykończenia to meczy wygrywać się nie będzie ;/

0

Ej wiecie może co tam się dzieje z kolanem messiego ?

0

No to ciekawie się zapowiada linia defensyfy wszyscy kontuzje dojdzie to tego że pinto zostanie stoperem hehe ; )

0

Raczej niech Pan Moratti martwi się o filozofię Interu a nie Barcelony gdzie ten styl najwyraźniej sprzyja patrząc przez pryzmat zdobytych pucharów ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?