resorak123
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Piszą "sekretna dieta" a następnie podają składniki, to chyba nie taka sekretna xD
0
O jaki wybryk chodzi?
0
Średni mecz, mało akcji, ze strony City żadnej. Real miał parę dogodnych, Ramos poprzeczka i ten strzał głową, Casemiro ładny strzał głową gdzie Hart perfekcyjnie obronił nogą no i Pepe z 3 metrów nie potrafiący trafić gola :P
0
Co jak co ale dwa lata temu piachu na pewno nie grali. Wygrana z Juventusem, Borussią, Bayernem oraz Atletico. Za tydzień zobaczymy na co ich stać, wczoraj kaszana na maksa- z oby stron. Zero pressingu, nie wiem czy nastawienie było na remis czy po prostu tak słabo grali. To wyglądało gorzej niż mecz towarzyski, chyba w ostatnim padło chociaż 5 goli.
2
Co ma demokracja do błędów językowych? T9 jak już poprawia to jedynie na poprawne słowa. Pisząc takie błędy piszesz do kogoś "smarkaczu"? :D
3
Każdy klub ma swoje czarne owce. Busqets gdy nadepnął na głowę Pepe, Suarez gryzący przeciwników, czy Messi kopiący petardę w kibiców również święci nie są.
3
Za ostre? W tym roku? Nie wydaje mi się... Kiedyś w ważniejszych meczach tracił głowę, obecnie gra o wiele łagodniej.
0
Ten synek pamięta gdy Barcelona była średniakiem, może dlatego piszę o pokorze. Młode pokolenie, które przyszło wraz w trofeami powinno się czegoś nauczyć, ale to chyba przychodzi z wiekiem. Pisz dalej kogo następnego Barcelona zniszczy, a przy porażce, kogo byś sprzedał.
2
Przytoczyłbym news z MD chyba 2 lata temu gdzie Real miał ~10 karnych. Oczywiście nagonka "real dostaje karne z kapelusza", "przekupieni sędziowie". Nie dziwcie się, że jest poruszenie w mediach, Barca ma aż 19 karnych i jest to REKORD. Sami wyzywaliście sędziów gdy Real miał więcej karnych a teraz ich za to piętnujecie, trochę hipokryzją zalatuje. Niestety duża części z tych 11 była z kapelusza a wiele goli od przeciwników prawidłowo zdobytych nie uznana, oczywiście działa to w obydwie strony, ale news że Levante zdobyło gola ze spalonego się nie sprzedaje. Walka o mistrzostwo jest zacięta, w ostatnim GD przy wyniku 1;1 Bale zdobył gola, który został nieuznany i to są poważne błędy. Gdyby tamten mecz zakończył się wynikiem remisowym Real byłby za Barca o 4 punkty, czyli szanse na mistrzostwo byłyby zerowe. Gdyby Real nie zdobył wtedy drugiej bramki, szał w mediach byłby na cały świat.
0
Barcelona zawsze święta i nigdy karnego z kapelusza nie dostała :D Nawet przytaczając ostatnie GD, końcowe minuty, Bale strzela prawidłowego gola na 2;1, sędzia gola nie uznaje. Gdyby Real nie strzelił na 2;1 to byłby 3 punkty za nami, więc szanse na mistrzostwo byłyby zerowe (przy tej samej liczbie punktów Barca byłaby pierwsza). Jakże ważny gol, a nikt o nim nie wspomina.
0
Równie dobrze można przytoczyć sytuacje z GD gdzie Alba wywrócił się o powietrze. Wynik 1;1, ostatnie minuty. Prawidłowy gol nie uznany.
2
oby nie, bo nie trafi na pustą jak Suarez w GD :D
0
Miesiąc temu był:
- Komplet trofeów
- ZP
- Złoty but
- 6;0 z Realem
- skopanie dupy Atletico
3/5 się nie sprawdziły, o dwóch jeszcze nie wiadomo. Zachowaj trochę pokory synku.
0
Skąd wiesz, że są "braćmi, rodziną"? Patrząc w jaki sposób Neymar odnosił się do Alby nie wydaje mi się żeby ich wieź była taka mocna.
0
Jak na razie Barcelona tez nic nie wygrała, więc zachowaj trochę pokory synku. Odnośnie pichichi również nie widzę żadnego bólu dupy, więcej o tym się pisze na tej stronie niż na madryckiej. Media katalońskie również więcej o tym piszą, o błędach sędziowskich również. Wystarczy porównać okładkę Asa/Marci. Jezeli sedziowe mylą się na korzyść Realu to zawsze okładka jest w stylu "podarowane zwycięstwo" itd. W madryckich widziałeś taką?
0
Tego nie wiesz. Ile razy Barca wygrywała 2;0 i w ostatecznym rozrachunku wywieźli remis? Jedna sytuacja z dupy, czy karny, potem murowanie bramki i wynik mógłby być całkowicie inny.
0
Katalońskie media nazywają Messiego, Bogiem, Mesjaszem. To jak nazwiemy Suareza? Silny Gryzoń? A Neymara?
0
CR11 a jak na razie w tym roku to Barcelona ma 2x więcej karnych. Więc może Suarez11?
0
1-2 karne ze wszystkich? Chyba o ostatnim meczu piszesz.
0
Silniejszy? Ostatnie najważniejsze mecze Ronaldo był zdecydowanie najlepszy. Nie wiem czy bez niego weszliby do półfinału...
0
Może dlatego, że Atletico to nie Deportivo i posiada obronę? Nastawienie na tamten mecz mogło być nawet większe, tylko jest różnica gdy jeden przeciwnik gra na maxa, myśląc o wygranej a drugi w głowie ma to co będzie robił po meczu mimo, że on się jeszcze nie rozpoczął.
0
Może nie "rozjechali" ale ich wygrana była w 100% zasłużona i żadnego farta w tym nie było. Zapomniałem, że na tej stronie można jedynie pisać "każdy na farcie" "barca najlepsza", "perez posmarował". A przyznanie faktu, że ktoś był lepszy to przynależność do "białych rycerzy".
0
na farcie rozjechali Barce? :P
1
Uważaj bo wymienią Turana na Verattiego. Gdyby dopłacić 70 mln to może wtedy...
0
JA TEŻ CIE KOCHAM SYNU
0
Czemu nie ma całego reportażu? Szczególnie tego gdy krytykował Pique? Trochę stronnicze podejście administratorów.
0
Halo, kolego jakieś liczby z toto lotka może byś podał? U nas obecnie jest kwiecien, ale jeżeli piszesz, że Messi do maja był najlepszy to ligę mamy pewną! Czekam na liczby, pozdro!
6
O kurde ale tutaj ból dupy :D Gdyby Real wylosował Bayern to byłoby gadanie, że Bayern słaby bo męczył się z Benficą. Niestety wylosowali "tylko" Man City, które wygrało z PSG, więc największe ogórki- pewnie Perez posmarował. Podziwiam nie które osoby tutaj.
Te cytaty "perez posmarował", "wykupili euefe" też dobre. Jak na razie to co roku jakieś wałki głównie są z Barceloną, nigdzie nie słyszałem żeby Perez musiał podawać się do dymisji bo ma problemy z prawem czy żeby piłkarze ukrywali dochody. No ale "PEREZ POSMAROWAŁ!" xD
0
Ostatnio gdy wygrali LM to grali zarówno z Bayernem jak i Atletico. Śmieszą mnie teksty "man city najsłabsze, perez posmarował". Co takiego Bayern pokazał, że jest niby lepszy od Man City?
0
Ani Bayern ani Man City wcale rewelacyjnie nie grają, więc jaka różnica? A no tak, typowy kibic Barcelony musi zawsze wspomnieć "Perez posmarował, Penaldo, ustawione"