3

To jest taki typowy mecz Realu, rywal cały mecz jest lepszy, zasługuje na zwycięstwo, a na koniec Madryt strzeli farfocla w końcówce i pozamiatane.

8

Luka mam nadzieję że bierze te finały, co chłop zasłużył na zwycięstwo w NBA to nikt nie zaprzeczy.

4

Odra dzisiaj trzymam kciuki za was

1

Powodzenia Hansi, nigdy nie przepadałem za nim jak prowadził Bayern czy Niemcy, ale co do tego że jest bardzo dobrym szkoleniowcem nie można mieć zarzutów. Oby ogarnął ta Barcelonę, powodzenia

0

@bari_94 Polak i Niemiec, zamiast gorący Hiszpan oj Ania Ania

9

@zodiak_10 jaki "goat" taka frekwencja

0

Muszę przyznać że na nikogo zwolnienie tak nie czekałem jak właśnie Xaviego, wreszcie wróci jakaś nadzieja, chociaż na moment.

1

@messi 94 cały Laporta z Leo zrobił to samo, niech kończy kadencję i czas się pożegnać. Już to jak potraktował najlepszego piłkarza w historii to był pierwszy krok do tego że nic z tej kadencji nie będzie, tu potrzeba nowych ludzi nie tych co byli jeszcze za czasów Guardioli.

0

Bardzo dobra decyzja, tylko po co były te szopki z zostaniem. Wreszcie przyjdzie ktoś kto spróbuje chociaż naprawić Barcelonę.

5

Dzisiaj święto jako że pół tygodnia w dupie, to chciałbym przypomnieć że Leo Messi jest obecnym mistrzem świata i najlepszym piłkarzem w historii, dziękuję.

5

Pamiętam jak Kroos przechodził do Realu w 2014 za śmieszne pieniądze i żałowałem że nie trafił do nas, zawsze miałem wrażenie że pasował by do nas idealnie. Minęła dekada i kończy karierę, nigdy bym nie powiedział że skończy szybciej od Modricia, kapitalny zawodnik zawsze pokazywał klasę.

0

Guardiola i jego City z mistrzostwem już 4 z rzędu, kapitalnie że to Pep znów triumfował. Gdyby trochę więcej szczęścia w karnych z Realem to kto wie czy nie czekali by teraz na finał z BvB.

2

2-3 tygodnie temu ogłosili że zostaje, dzisiaj już są pierwsze powody do zwolnienia, a my niby chcemy z nim wejść w nowy sezon. Przecież to jest jakiś obłęd, niech się cieszy że nie został zwolniony wtedy kiedy powinien czyli w styczniu, teraz to jest przedłużanie męki cały czas każdy to widzi

1

@Iniesta8i wuja Brzęczek

1

Tsitsipas tffu na ciebie pało, dwie szansę na przełamanie i nic, daremny jest

0

Kadra Brazylii na Copa America 2024 wygląda delikatnie mówiąc słabo, wydaje się że Argentyńczycy powinni mieć łatwy turniej, jednak wiadomo pozory mogą mylić.

0

@Encore
Foden najlepszy zawodnik
Palmer najlepszy młody zawodnik
Tak to widzę

13

Fajna sprawa z tym BvB w finale, mam nadzieję że tym razem im się uda sięgnąć po LM.

0

Co ten Jak Jones robi w finale z taką grą, bardzo kiepsko buduje te podejścia całkowicie człowiek niegodny tego finału

0

Chyba jedne z najsłabszych MS w snookerze odkąd pamiętam, tak w zasadzie to po ćwiercfinałach skończyły się emocje. Jeszcze jeden z moich ulubionych zawodników w ogóle nie wystąpił Robertson, wydaje się jednak że Kyren Wilson będzie tym mistrzem zasłużenie, jednak to nie był wielki turniej ogółem do zapomnienia.

1

Czy ja dobrze widzę że Messi w 8 meczach MLS ma kanadyjkę 23G/A, chłop już poszedł na emeryturę do Miami, a dalej zadziwia świat.

12

Co ten Messi znowu wczoraj uczynił 5 asyst, ten człowiek nigdy nie przestanie zaskakiwać GOAT

1

2.5 gola w meczu Heerenveen i oczywiście przy 1-1 obie drużyny w końcówce nie trafiają karnych, trzeba przestać iść tą drogą.

12

@tomek8756 4 dni po 10h i mamy to samo, ja jestem jak najbardziej za tym pomysłem

6

Bardzo chciałbym żeby poszedł na wypożyczenie do Holandii, najlepiej Ajax tam jest dużo sytuacji mogły fajnie się rozwinąć i po sezonie wrócić.

0

@PIWOSZ89 każdy tylko nie Ferran, więc jak najbardziej

2

Kielce przegrywają, Ronnie też ehh chociaż cieszy to BvB

0

@Pawci023x patrząc na to jak Bellingham gra na wiosnę to przyznanie mu ZP będzie pomyłka.
Prawdopodobnie Mbappe, lub niestety Vini.

2

Trump tragedia dzisiaj

4

Świetna inicjatywa ekipy fantasy, zbiórka pieniędzy dla śp. Deva dla jego żony i syna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?