Powodzenia Hansi, nigdy nie przepadałem za nim jak prowadził Bayern czy Niemcy, ale co do tego że jest bardzo dobrym szkoleniowcem nie można mieć zarzutów. Oby ogarnął ta Barcelonę, powodzenia
@messi 94 cały Laporta z Leo zrobił to samo, niech kończy kadencję i czas się pożegnać. Już to jak potraktował najlepszego piłkarza w historii to był pierwszy krok do tego że nic z tej kadencji nie będzie, tu potrzeba nowych ludzi nie tych co byli jeszcze za czasów Guardioli.
Dzisiaj święto jako że pół tygodnia w dupie, to chciałbym przypomnieć że Leo Messi jest obecnym mistrzem świata i najlepszym piłkarzem w historii, dziękuję.
Pamiętam jak Kroos przechodził do Realu w 2014 za śmieszne pieniądze i żałowałem że nie trafił do nas, zawsze miałem wrażenie że pasował by do nas idealnie. Minęła dekada i kończy karierę, nigdy bym nie powiedział że skończy szybciej od Modricia, kapitalny zawodnik zawsze pokazywał klasę.
Guardiola i jego City z mistrzostwem już 4 z rzędu, kapitalnie że to Pep znów triumfował. Gdyby trochę więcej szczęścia w karnych z Realem to kto wie czy nie czekali by teraz na finał z BvB.
2-3 tygodnie temu ogłosili że zostaje, dzisiaj już są pierwsze powody do zwolnienia, a my niby chcemy z nim wejść w nowy sezon. Przecież to jest jakiś obłęd, niech się cieszy że nie został zwolniony wtedy kiedy powinien czyli w styczniu, teraz to jest przedłużanie męki cały czas każdy to widzi
Kadra Brazylii na Copa America 2024 wygląda delikatnie mówiąc słabo, wydaje się że Argentyńczycy powinni mieć łatwy turniej, jednak wiadomo pozory mogą mylić.
Chyba jedne z najsłabszych MS w snookerze odkąd pamiętam, tak w zasadzie to po ćwiercfinałach skończyły się emocje. Jeszcze jeden z moich ulubionych zawodników w ogóle nie wystąpił Robertson, wydaje się jednak że Kyren Wilson będzie tym mistrzem zasłużenie, jednak to nie był wielki turniej ogółem do zapomnienia.
3
To jest taki typowy mecz Realu, rywal cały mecz jest lepszy, zasługuje na zwycięstwo, a na koniec Madryt strzeli farfocla w końcówce i pozamiatane.
8
Luka mam nadzieję że bierze te finały, co chłop zasłużył na zwycięstwo w NBA to nikt nie zaprzeczy.
4
Odra dzisiaj trzymam kciuki za was
1
Powodzenia Hansi, nigdy nie przepadałem za nim jak prowadził Bayern czy Niemcy, ale co do tego że jest bardzo dobrym szkoleniowcem nie można mieć zarzutów. Oby ogarnął ta Barcelonę, powodzenia
0
@bari_94 Polak i Niemiec, zamiast gorący Hiszpan oj Ania Ania
9
@zodiak_10 jaki "goat" taka frekwencja
0
Muszę przyznać że na nikogo zwolnienie tak nie czekałem jak właśnie Xaviego, wreszcie wróci jakaś nadzieja, chociaż na moment.
1
@messi 94 cały Laporta z Leo zrobił to samo, niech kończy kadencję i czas się pożegnać. Już to jak potraktował najlepszego piłkarza w historii to był pierwszy krok do tego że nic z tej kadencji nie będzie, tu potrzeba nowych ludzi nie tych co byli jeszcze za czasów Guardioli.
0
Bardzo dobra decyzja, tylko po co były te szopki z zostaniem. Wreszcie przyjdzie ktoś kto spróbuje chociaż naprawić Barcelonę.
5
Dzisiaj święto jako że pół tygodnia w dupie, to chciałbym przypomnieć że Leo Messi jest obecnym mistrzem świata i najlepszym piłkarzem w historii, dziękuję.
5
Pamiętam jak Kroos przechodził do Realu w 2014 za śmieszne pieniądze i żałowałem że nie trafił do nas, zawsze miałem wrażenie że pasował by do nas idealnie. Minęła dekada i kończy karierę, nigdy bym nie powiedział że skończy szybciej od Modricia, kapitalny zawodnik zawsze pokazywał klasę.
0
Guardiola i jego City z mistrzostwem już 4 z rzędu, kapitalnie że to Pep znów triumfował. Gdyby trochę więcej szczęścia w karnych z Realem to kto wie czy nie czekali by teraz na finał z BvB.
2
2-3 tygodnie temu ogłosili że zostaje, dzisiaj już są pierwsze powody do zwolnienia, a my niby chcemy z nim wejść w nowy sezon. Przecież to jest jakiś obłęd, niech się cieszy że nie został zwolniony wtedy kiedy powinien czyli w styczniu, teraz to jest przedłużanie męki cały czas każdy to widzi
1
@Iniesta8i wuja Brzęczek
1
Tsitsipas tffu na ciebie pało, dwie szansę na przełamanie i nic, daremny jest
0
Kadra Brazylii na Copa America 2024 wygląda delikatnie mówiąc słabo, wydaje się że Argentyńczycy powinni mieć łatwy turniej, jednak wiadomo pozory mogą mylić.
0
@Encore
Foden najlepszy zawodnik
Palmer najlepszy młody zawodnik
Tak to widzę
13
Fajna sprawa z tym BvB w finale, mam nadzieję że tym razem im się uda sięgnąć po LM.
0
Co ten Jak Jones robi w finale z taką grą, bardzo kiepsko buduje te podejścia całkowicie człowiek niegodny tego finału
0
Chyba jedne z najsłabszych MS w snookerze odkąd pamiętam, tak w zasadzie to po ćwiercfinałach skończyły się emocje. Jeszcze jeden z moich ulubionych zawodników w ogóle nie wystąpił Robertson, wydaje się jednak że Kyren Wilson będzie tym mistrzem zasłużenie, jednak to nie był wielki turniej ogółem do zapomnienia.
1
Czy ja dobrze widzę że Messi w 8 meczach MLS ma kanadyjkę 23G/A, chłop już poszedł na emeryturę do Miami, a dalej zadziwia świat.
12
Co ten Messi znowu wczoraj uczynił 5 asyst, ten człowiek nigdy nie przestanie zaskakiwać GOAT
1
2.5 gola w meczu Heerenveen i oczywiście przy 1-1 obie drużyny w końcówce nie trafiają karnych, trzeba przestać iść tą drogą.
12
@tomek8756 4 dni po 10h i mamy to samo, ja jestem jak najbardziej za tym pomysłem
6
Bardzo chciałbym żeby poszedł na wypożyczenie do Holandii, najlepiej Ajax tam jest dużo sytuacji mogły fajnie się rozwinąć i po sezonie wrócić.
0
@PIWOSZ89 każdy tylko nie Ferran, więc jak najbardziej
2
Kielce przegrywają, Ronnie też ehh chociaż cieszy to BvB
0
@Pawci023x patrząc na to jak Bellingham gra na wiosnę to przyznanie mu ZP będzie pomyłka.
Prawdopodobnie Mbappe, lub niestety Vini.
2
Trump tragedia dzisiaj
4
Świetna inicjatywa ekipy fantasy, zbiórka pieniędzy dla śp. Deva dla jego żony i syna.