"Miałeś chamie złoty róg, a teraz będziesz miał Pene" Tak wszyscy wyzywaliście Marca to teraz będzie placz za nim, a Eric Garcia sabotuje kolejny mecz z rzędu.
Ten karny wczoraj na Endricku to jest jakiś żart ? Bo nie dość że sędzia powinien cofnąć do początku faulu, a najlepsze jest to że koniec faul był przed linią bo przecież nogi miał wycięte przed linią. I skąd tam karnego wziąść, masakra
Na prawdę ciężkie jest życie piłkarza, trening o 9-10 2h i później cały dzień wolny. Zdecydowanie lepiej iść na budowę na 6 i wrócić po 12h, zarabiając może 5 % z tego co piłkarze.
@barcanawieki chłop dopiero co będzie gadał bzdur jak zakończy karierę, to jest człowiek z kompleksami który nie może się pogodzić z tym że jest nr 2. Zawsze będzie wymyślał bajki i je opowiadał taki typ człowieka.
Jeden z niewielu piłkarzy którzy piłkarsko dowozili, jednak ma trochę oleju w głowie i ucieka z miejsca gdzie jest totalny burdel. Szkoda tylko Yamala, Kounde, Ter Stegena czy Fermina którzy mają podobne zaangażowanie i klasę co Gundo. Reszta to zbieranina chłopaczków którzy doją klub i nabijają portfele jak De Jong czy Ferran. Szkoda mi Gundogana bo był najlepszym piłkarzem poprzedniego sezonu, ale tak jak mówię nie dziwię się mu że stąd ucieka.
To jest akurat niegłupia opcja, chłopak może wypalić a cena i wypożyczenie to bardzo dobry deal, jednak jeżeli to jest dobra opcja to ten transfer się nie wydarzy znając Deco i Laporte.
Przecież nikt go nie ma zamiaru kupić, na pewno nie Barca to tylko farmazony. Barcelona to z Milanu może jakiegoś Loftusa-Cheeka kupić co jest tak potrzebny jak Olmo, po co kupować SPD i LS, lepiej kolejnego ofensywnego pomocnika.
Jpdl Ferran, De Jong kłody bezużyteczne, młodzi którzy powinni być w kwiecie kariery a nie chcą dupy ruszyć z Barcy, a 34 letni gość który wygrywa LM przychodzi tu i jest najlepszym piłkarzem zespołu, najbardziej mu zależy i klub się chce go pozbyć. To się w głowie nie mieści co się dzieje z tym klubem, Laporta won z tego klubu razem z tym Deco nieudaczniki.
0
@adamek20151 Jeszcze Grosika jak się Fati znowu połamie
1
@Lionel_Messi10 ale to będzie sztosiwo
3
"Miałeś chamie złoty róg, a teraz będziesz miał Pene"
Tak wszyscy wyzywaliście Marca to teraz będzie placz za nim, a Eric Garcia sabotuje kolejny mecz z rzędu.
8
Ten karny wczoraj na Endricku to jest jakiś żart ? Bo nie dość że sędzia powinien cofnąć do początku faulu, a najlepsze jest to że koniec faul był przed linią bo przecież nogi miał wycięte przed linią. I skąd tam karnego wziąść, masakra
0
Słaby mecz Miami, warunki były ciężkie do grania ale blisko było żeby wymęczyć 3 oczka, szkoda strasznie tej bramki na 1-1
3
@Adran360 chłopie ale zabłysnąłeś, szok sam to wymyśliłeś ?
0
Gdzie można Miami obejrzeć, ktoś ma to poproszę na priv
0
@maroon Bo fajny trener, a zmarnuje się w takim pseudo klubie z tym narcyzem na czele
0
Tak teraz patrzę to Pioli został trenerem tego Al Nasram, szkoda bo zawsze lubiłem tego trenera szczególnie w Milanie.
29
@Sysia11 nie no bez przesady z tym potencjałem Messiego, raczej na pewno nie trafi się ktoś taki jak Messi przez następne 50 lat o ile w ogóle
0
@FcPortoFan1999 Raczej o Martialu mówiło się jako nowym Henrym, szkoda bo Anthony zapowiadał się na kawał gracza.
0
@abram3k Bartos wygrana i niech się zbiera do UFC
7
Król futbolu powrócił i odrazu dwa trafienia, brakowało tych jego występów ostatnio.
1
Nigdy bym nie mógł kibicować temu klubowi, strasznie odrażająca drużyna.
4
Ja jestem za tym żeby nie tylko odwołać kolejkę w Ekstraklasie, ale całe rozgrywki bo i tak kto ogląda ta kopaninę.
0
Widzę że GOAT wraca, więc odrazu piłka staje się ciekawsza
0
Świat według kiepskich odcinek "Szczupak" właśnie oglądam to jest po prostu arcydzieło haha
0
@Lucyfffer dlaczego odważnie, myślę że to jest oczywiste. Chcesz być nazywanym najlepszym w historii no to musisz zdobyć mistrzostwo świata.
3
Na prawdę ciężkie jest życie piłkarza, trening o 9-10 2h i później cały dzień wolny. Zdecydowanie lepiej iść na budowę na 6 i wrócić po 12h, zarabiając może 5 % z tego co piłkarze.
0
@Kamiloza91 Świat według kiepskich to top 1 serial zdecydowanie
51
@barcanawieki chłop dopiero co będzie gadał bzdur jak zakończy karierę, to jest człowiek z kompleksami który nie może się pogodzić z tym że jest nr 2. Zawsze będzie wymyślał bajki i je opowiadał taki typ człowieka.
1
@Encore Ma dziewczyna na czym siedzieć
2
@MateS lewonożny ?
1
Jeden z niewielu piłkarzy którzy piłkarsko dowozili, jednak ma trochę oleju w głowie i ucieka z miejsca gdzie jest totalny burdel. Szkoda tylko Yamala, Kounde, Ter Stegena czy Fermina którzy mają podobne zaangażowanie i klasę co Gundo. Reszta to zbieranina chłopaczków którzy doją klub i nabijają portfele jak De Jong czy Ferran. Szkoda mi Gundogana bo był najlepszym piłkarzem poprzedniego sezonu, ale tak jak mówię nie dziwię się mu że stąd ucieka.
0
To jest akurat niegłupia opcja, chłopak może wypalić a cena i wypożyczenie to bardzo dobry deal, jednak jeżeli to jest dobra opcja to ten transfer się nie wydarzy znając Deco i Laporte.
3
@BTW ale bzdury haha
9
@Pawel13sz ten gość tu nie pasuje, jest zbyt uczciwy
0
Przecież nikt go nie ma zamiaru kupić, na pewno nie Barca to tylko farmazony. Barcelona to z Milanu może jakiegoś Loftusa-Cheeka kupić co jest tak potrzebny jak Olmo, po co kupować SPD i LS, lepiej kolejnego ofensywnego pomocnika.
0
@Encore Enzo i Palmer, zależy też w jakim klubie ale to jedyni wartościowi piłkarze Chelsea.
8
Jpdl Ferran, De Jong kłody bezużyteczne, młodzi którzy powinni być w kwiecie kariery a nie chcą dupy ruszyć z Barcy, a 34 letni gość który wygrywa LM przychodzi tu i jest najlepszym piłkarzem zespołu, najbardziej mu zależy i klub się chce go pozbyć. To się w głowie nie mieści co się dzieje z tym klubem, Laporta won z tego klubu razem z tym Deco nieudaczniki.