0

@adamek20151 Jeszcze Grosika jak się Fati znowu połamie

1

@Lionel_Messi10 ale to będzie sztosiwo

3

"Miałeś chamie złoty róg, a teraz będziesz miał Pene"
Tak wszyscy wyzywaliście Marca to teraz będzie placz za nim, a Eric Garcia sabotuje kolejny mecz z rzędu.

8

Ten karny wczoraj na Endricku to jest jakiś żart ? Bo nie dość że sędzia powinien cofnąć do początku faulu, a najlepsze jest to że koniec faul był przed linią bo przecież nogi miał wycięte przed linią. I skąd tam karnego wziąść, masakra

0

Słaby mecz Miami, warunki były ciężkie do grania ale blisko było żeby wymęczyć 3 oczka, szkoda strasznie tej bramki na 1-1

3

@Adran360 chłopie ale zabłysnąłeś, szok sam to wymyśliłeś ?

0

Gdzie można Miami obejrzeć, ktoś ma to poproszę na priv

0

@maroon Bo fajny trener, a zmarnuje się w takim pseudo klubie z tym narcyzem na czele

0

Tak teraz patrzę to Pioli został trenerem tego Al Nasram, szkoda bo zawsze lubiłem tego trenera szczególnie w Milanie.

29

@Sysia11 nie no bez przesady z tym potencjałem Messiego, raczej na pewno nie trafi się ktoś taki jak Messi przez następne 50 lat o ile w ogóle

0

@FcPortoFan1999 Raczej o Martialu mówiło się jako nowym Henrym, szkoda bo Anthony zapowiadał się na kawał gracza.

0

@abram3k Bartos wygrana i niech się zbiera do UFC

7

Król futbolu powrócił i odrazu dwa trafienia, brakowało tych jego występów ostatnio.

1

Nigdy bym nie mógł kibicować temu klubowi, strasznie odrażająca drużyna.

4

Ja jestem za tym żeby nie tylko odwołać kolejkę w Ekstraklasie, ale całe rozgrywki bo i tak kto ogląda ta kopaninę.

0

Widzę że GOAT wraca, więc odrazu piłka staje się ciekawsza

0

Świat według kiepskich odcinek "Szczupak" właśnie oglądam to jest po prostu arcydzieło haha

0

@Lucyfffer dlaczego odważnie, myślę że to jest oczywiste. Chcesz być nazywanym najlepszym w historii no to musisz zdobyć mistrzostwo świata.

3

Na prawdę ciężkie jest życie piłkarza, trening o 9-10 2h i później cały dzień wolny. Zdecydowanie lepiej iść na budowę na 6 i wrócić po 12h, zarabiając może 5 % z tego co piłkarze.

0

@Kamiloza91 Świat według kiepskich to top 1 serial zdecydowanie

51

@barcanawieki chłop dopiero co będzie gadał bzdur jak zakończy karierę, to jest człowiek z kompleksami który nie może się pogodzić z tym że jest nr 2. Zawsze będzie wymyślał bajki i je opowiadał taki typ człowieka.

1

@Encore Ma dziewczyna na czym siedzieć

2

@MateS lewonożny ?

1

Jeden z niewielu piłkarzy którzy piłkarsko dowozili, jednak ma trochę oleju w głowie i ucieka z miejsca gdzie jest totalny burdel. Szkoda tylko Yamala, Kounde, Ter Stegena czy Fermina którzy mają podobne zaangażowanie i klasę co Gundo. Reszta to zbieranina chłopaczków którzy doją klub i nabijają portfele jak De Jong czy Ferran. Szkoda mi Gundogana bo był najlepszym piłkarzem poprzedniego sezonu, ale tak jak mówię nie dziwię się mu że stąd ucieka.

0

To jest akurat niegłupia opcja, chłopak może wypalić a cena i wypożyczenie to bardzo dobry deal, jednak jeżeli to jest dobra opcja to ten transfer się nie wydarzy znając Deco i Laporte.

3

@BTW ale bzdury haha

9

@Pawel13sz ten gość tu nie pasuje, jest zbyt uczciwy

0

Przecież nikt go nie ma zamiaru kupić, na pewno nie Barca to tylko farmazony. Barcelona to z Milanu może jakiegoś Loftusa-Cheeka kupić co jest tak potrzebny jak Olmo, po co kupować SPD i LS, lepiej kolejnego ofensywnego pomocnika.

0

@Encore Enzo i Palmer, zależy też w jakim klubie ale to jedyni wartościowi piłkarze Chelsea.

8

Jpdl Ferran, De Jong kłody bezużyteczne, młodzi którzy powinni być w kwiecie kariery a nie chcą dupy ruszyć z Barcy, a 34 letni gość który wygrywa LM przychodzi tu i jest najlepszym piłkarzem zespołu, najbardziej mu zależy i klub się chce go pozbyć. To się w głowie nie mieści co się dzieje z tym klubem, Laporta won z tego klubu razem z tym Deco nieudaczniki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?