0

Nie no Interu na razie nie ma w tym meczu, zostali w Mediolanie

0

@Robert_Kubica a moje zdanie jest takie że ten sezon to jest jednorazowy wybryk Dembele i w kolejnych zobaczymy już "starego" Ousmane

2

@MateS wstydem dla całego kraju że taki ktoś jak Nawrocki jest wgl kandydatem, Trzaskowski to mniejsze zło

14

@Mow_mi_Douglas świeta prawda, jednak naród nie jest zbyt inteligentny żeby to zrozumieć co Pis robił przez te lata, wszyscy twierdzą że to wina Tuska xd

9

@Kondziu_FCB Poważnie ludzie mają tak mało argumentów na Trzaska, że szukają tak desperackich i głupich powodów żeby się go cokolwiek czepiać xd

0

Messi jaka zabawa w nocy, 2 bramki w swoim stylu GoAt. No i El pistoleto wreszcie się przełamal.

0

@KamQiX jesteś z Kluczborka ?

2

@KamQiX czyli normalne jest to że w trakcie debaty wali coś po nosie ? Nieważne czy to jest legalne czy nie, ale żeby w takim momencie to nie wiem co trzeba mieć w głowie

2

@CLS63AMG wyborcy PiSu zachowują się jak kibice Realu Madryt xd wypisz, wymaluj

4

Większa aferę zrobili z tego że Tusk się powołał na Murańskiego, niż z tego że nasz prawdopodobnie prezydent nap******** po nosie w trakcie debaty heh co za kraj

1

Oklahoma już 3-1, chyba zamkną serie w następnym meczu u siebie tym bardziej.

7

Tekst że Tusk przegrał wybory Trzaskowskiemu tym że wspomniał o Murańskim to też dobre odklejenie. Murana zna tylko jakaś część internetu to wszystko, każdy przeciętny Polak co to oglądał nie ma pojęcia kim jest Jaca.

1

@PeteR10 nie mam problemu żeby prezydentem był ktoś z PIS czy PO, ale nie chce takiego człowieka
Za granicą krążą filmiki z jego zachowanie w trakcie debaty, czy to jest godny kandydat na prezydenta ? Jest podejrzany o najgorsze rzeczy, nie rozumiem jak go ktoś może popierać

1

@PeteR10 nigdzie nie napisałem że popieram Tuska
Ale jako Polak nie wyobrażam sobie za prezydenta kogoś takiego jak Nawrocki, więc mam nadzieję że ludzie pójdą po rozum do głowy

7

Pięknie Tusk ciśnie Nawrockiego, niestety w tym kraju ciężko o myślenie u ludzi, więc pewnie ci popierający Karola i tak go wybiorą

1

@Toretto Najlepsze jest to że ten człowiek może zostać prezydentem xd

0

GOAT co znowu za bramkę cudo zdobył, geniusz !

2

Wiadomo że teraz został już tylko wybór między dżumą a cholerą, ale na zdrowy rozsądek jak ludzie mogą wybierać Nawrockiego na prezydenta heh

1

Antonio Conte chapeau bas za ten sezon. Z taką wąska i słaba kadra wygrać Serie A to szacunek.

2

@Majkel34 nie no bez jaj, jest świetny ale do Messiego to nikt nie ma porównania, nie będzie drugiego takiego jak Leo. GOAT jest tylko jeden.

0

Shai z MVP świetna wiadomość, najbardziej regularny gracz tego sezonu cały czas na najwyższym poziomie. Jeszcze niech OKC wygrają NBA i będzie gites.

2

Miód na moje oczy ten wynik United, brawo Tottenham należało im się po tylu latach.

1

Mam nadzieję że Spurs to dowiozą, po Realu to chyba właśnie United to druga najbardziej znienawidzona ekipa, a z drugiej strony niech wreszcie ten szydzony z każdej strony Tottenham coś podniesie.

1

@Messibestplayerintheworld Diaz zdecydowanie, Leao to jest mega przereklamowany piłkarz. Chociaż i tak powinien być to Nico, no ale Deco się uparł ehh

0

Klopp w Romie, jeżeli to prawda to jest to świetna wiadomość dla całej ligi Calcio.

0

Mascherano out z Miami wreszcie

0

Działa wam fortuna ?

1

@Lionel_Messi10 Pierwsza 3 zgodna według mnie, wszyscy ciągnęli swoje reprezentację na mundialach czyli najważniejszym wydażeniu w piłce nożnej, podczas gdy CR nigdy nie był decydującym piłkarzem w MŚ.

0

@DonCarletto zrobi się kolejny buc jak Bellingham, Asencio czy Rudiger

0

Wydaje mi się że to akurat jest dobre wzmocnienie Realu, tylko szkoda bo lubiłem tego gościa, teraz to już wiadomo że go zniszczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?