1

De Jong to jest taki hamulcowy że szok, każdą piłkę spowalnia, zero przyspieszenia ciągłe przekładanie piłki.

3

W tej Arabii to już się chyba chcą zlitować nad tym Ronaldo i dają mu wygrać ta ligę, dzisiaj to grali dotąd aż Al Nassram dostanie karnego i wygrają.

2

Nuno Mendes ballon d'or ! Co to jest za pan piłkarz

1

@Gibbon_FCB nie mówię o ostatnich meczach, tylko od 2 sezonów każdy o nim mówi że wielki talent, a w większości spotkań go nie widać wgl. Jeszcze te porównania z Del Piero xd

0

Kenan Yildiz gość jest mega przehypowany

2

Król futbolu jak się bawi za oceanem ! Co za mecz i co za liczby w tym sezonie. Leo do ostatniego meczu w karierze będzie grał na najwyższym poziomie, nieosiągalnym dla innych.
29 goli król strzelców MLS, no i jeszcze kilka spotkań pewnie będzie w Play offach, oby do samego finału.

6

Dopiero co przychodził do nas i obsadził LO na wiele, wiele lat będąc jednym z najlepszych bocznych obrońców na świecie. Świetny zawodnik, świetna współpraca z Messim przez tyle lat.
Czekam wreszcie na Suareza bo Jordi i Busi jeszcze poziomem dowożą, natomiast El Pistolero obecnie to kula u nogi Miami, a Messi widać że ma ciągle głód wygrywania, jednak z takim napastnikiem z takimi problemami już fizycznymi jest o to ciężko w tym sezonie.

1

@Danny Gaucho Ronaldo skończy karierę z 200 bramkami z karnych Hah

4

Czy był w tym sezonie mecz Realu w którym nie otrzymali by rzutu karnego ? Sprawdzam właśnie wczorajsze wyniki i znowu karny, może by zaapelować do La Ligi żeby Real rozpoczynał mecz od rzutu karnego i dopiero potem piłka na środek boiska i zaczynamy od 1-0, było by szybciej.

1

Kane 9 meczy w tym sezonie i 17 bramek, no ładnie zaczął sezon

5

Geniusz, gdyby Kroos dograł taka asystę jak Busi w ostatnim meczu Miami, to internet by się zachwycał kolejne miesiące. Kiedy dla Sergio taka piłka to chleb powszedni, razem z Xavim i Iniesta byli najlepszym trio wśród pomocników, Busi to flegmatyczny geniusz, potrafił oszukać każdego tymi swoimi powolnymi ruchami. Wielka szkoda, bo takich graczy już nie ma. Gracias Busquets !

1

No niestety, mówiłem że Gavi to jest gość do sprzedania. Cóż można było zarobić a prawdopodobnie będzie jak z Fatim, niestety w takim wieku ACL to ciężka sprawa, sam miałem operacje w wieku 21 lat i wiem jak to wygląda.

0

@partymaker ja nie mam pretensji do ciebie, tylko ogólnie do całokształtu jak ludzie piszący że Messi na którąś z tych ZP nie zasłużył, to przecież jest niewiarygodnie jaka narracja jest prowadzona.

0

@partymaker Nie no Messi zdecydowanie wygrał w 2021, śmieszy mnie do dzisiaj ta narracja że powinien dostać Lewy. Ciekawe za co bo tylko Bundesligę zgarnął w tamtym sezonie, Messi wygrane Copa America + świetne statystyki. No to nie wiem czego się tu nie rozumie, ale cóż ból dupy o wielkość Leo będzie zawsze i wszędzie.
Jeszcze tak btw. w 2023 po zdominowaniu w pojedynkę MŚ w Katarze i jak zawsze bardzo dobre statystyki + Ligue 1, znów obronił się zdecydowanie, przede wszystkim ten mundial i MVP. No ale oczywiście ludzie z ujemnym ilorazem inteligencji twierdzą że to była kradzież xdddd

0

Co za czasy że Dembele otrzymuje złota piłkę, jakby ktoś mi to 10 lat temu powiedział to bym uznał go za wariata. Jednak jest to słuszna ZP, po prostu po czasach Messiego i Ronaldo nadszedł ogromny spadek jakości.

0

Nie no bez jaj z tym Yamalem, jak on ma wygrać jak naszym najlepszym zawodnikiem był Raphinha. No ale wiadomo jak ten plebiscyt działa.

3

Widziałem że ostatnio Umtiti zakończył karierę, przez te pierwsze dwa sezony w Barcy jaki to był kocur, szkoda że po mundialu nie zooperował tego kolana. Ale zapamiętam go jako świetnego obrońcę w primie to był gość nie do przejścia, szkoda że ten prime trwał tak krótko.

0

Siedzę i oglądam 2h film z 800 bramkami w karierze Messiego, przecież to jest poezja ! Co to jest za kosmita. Jeszcze 20 bramek i będzie 900 w karierze GOATA

6

"Matty Cash zrób to" Szpakowski to jest mistrz, jego teksty to już klasyki

2

Ta Holandia to tak na poważnie

2

@escarabajo przecież Pochettino to zawsze był mierny trener, żadne zdziwienie

1

@MaziFCB ostatni w Argentynie na swoim domowym stadionie

2

Piękne pożegnanie Messiego z ziemią Argentyńska, dublet 113 i 114 bramka dla Albicelestes, on nadal to ma.

2

Messi gra dzisiaj o 3 trofeum dla Miami, mam nadzieję że GOAT ???? zdobędzie w nocy 47 puchar do gabloty !

1

@directedbyfcb nie no dla mnie absolutnie nie, stary format był o niebo lepszy

1

Jezu jak oni popsuli ta LM, brakuje grup 4 drużynowych.

0

@Hindus w ogóle mnie nie oburzyła, jednak nie da się nie zareagować na takie bzdury
Rivaldo nie powiedziałbym że był lepszy od Kaki
Nie widziałem Nidy porównań Ronaldinho z Kaką, aczkolwiek akurat Ronaldinho to półka wyżej

2

@Hindus Kaka spokojnie top 10 najlepszych Brazylijczyków w historii, ogólnie większa kariera niż Neymar chociażby. Myślę że musiałeś być dopiero w planach jak Kaka już był mistrzem świata czy był po zdobyciu ZP po zdemolowaniu United w półfinale w pojedynkę, jeżeli takie głupoty piszesz.

8

Miami w finale, GOAT ma szansę na kolejny tytuł w karierze! Pięknie by było jakby wygrali ten finał.

0

@tbas Gavi nie ma określonej pozycji, Casado to typowy DP, Fermin SPO. Gavi wiadomo tylko że jest waleczny i pupilek kibiców, nic poza tym nie ma żadnej cechy wyróżniającej się na boisku. Dlatego moim zdaniem warto go spieniężyć bo nie będzie grał lepiej niż dotychczas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?