Dlaczego oni chcą sprzedać Casado czy Fermina, zamiast De Jonga i Gaviego. Chyba każdy widzi że ta pierwsza dwójka więcej daje drużynie i bardziej się rozwija, beton mamy w zarządzie straszny. Wiem że większa kasa będzie za Fermina i Casado, no ale bez przesady taki Gavi jest po ciężkiej kontuzji, od momentu powrotu wygląda słabo, tutaj należało by rozważyć sprzedaż, Frankie no to wiadomo od kilku lat już go tu nie powinno być.
Dramat jak oni sprzedają tego Casado , Laport ma szczęście że trafił na takie pokolenie perełek ze szkołki i to że jesteśmy dalej w czołówce to dzięki La Masi, a ten jeszcze chce sprzedawać takich graczy jak Casado. Taki De Jong który już powinien z dwa okienka temu odejść, dalej będzie przechodził obok meczów z czołówka. Lepiej sprzedać 21 letniego zawodnika który tylko będzie lepszy, zamiast Holendra który od kilku lat nie zalicza progresu, a za rok dwa będziemy szukać piłkarza na tą pozycję każdy wie jaki jest problem znaleźć zawodnika pasującego do Barcelony, Casado jest idealnym piłkarzem dla naszej filozofii. Mam wrażenie że jak go oddamy będzie sytuacja podobna do tej z Thiago, gdzie kilka lat później żałowaliśmy tego.
Redondo Solari przechodzi do Elche, to akurat wzmocnienie Interu Miami. Jeden ze słabszych zawodników, szkoda tylko że kilku tych dobrych już się pozbyto jak Taylor czy Gressel.
@MessiForeverTheBest Nie no Barca 09-11 to jest najlepsza drużyna w historii piłki nożnej, nikt nie grał piękniej. Owszem w 2012 już były drużyny które potrafiły się zamurować i był to sposób na tiki takę, ale te dwa-trzy wcześniejsze lata to dominacja niesamowita Blaugrany. Drużyna Enrique to bardziej indywidualności nie kolektyw jak Pepa, ale również mega walec zbudowany przez Lucho wtedy.
Raphinha to najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu, grał równo cały rok, statystyki najlepsze. Dembele i Yamal nie byli tak regularni, ale wiadomo że Brazylijczyk nie wygra tej nagrody, szkoda bo najbardziej mu się należy.
Messi jakie 2 patelnie wyłożył kolegom, ile brakuje mu dokładnie do 400 asyst ? To jest jakaś abstrakcja te jego liczby, 400 asyst rekord kolejny nie do pobicia GOATA
Rashford Piłkarz już wypalony, którego absolutnie bym nie chciał w Barcelonie nigdy. Jakoś nie robił na mnie większego wrażenia i byłem przeciwnikiem tego transferu, jednak jest pewien człowiek dzięki któremu być może coś z tego będzie, to Flick oczywiście. Tak jak nie wierzę w Marcusa to warto dać mu szansę ze względu właśnie na Flicka, który moze jeszcze zmienić tego piłkarza.
@marcin62 nie no bez przesady Yamal nigdy nie będzie drugim Leo, widać to w sposobie poruszania, we wszystkim. Nie trafi się już nikt taki jak Messi, kreator, lider, goleador, drybling, najlepszy w wolnych i wszystko w jednym zawodniku. Yamal jest genialny ale to bardziej mi się wydaje będzie zawodnik coś typu Neymar bo taki jak La Pulga już się nigdy nie narodzi.
Messi La zabawa w Ameryce znów, 17 i 18 bramka w tym sezonie MLS. Ale ta asystę co dał Albie to wątpię że w tej chwili w top 5 najlepszych lig, jest zawodnik który by tak potrafił dograć, nie ma nikogo takiego to jest fenomen jeśli chodzi o te prostopadle podania, za chwilę pęknie 400 asyst GOAT
Jan Urban selekcjonerem, szkoda mi go bo to akurat nie najgorszy trener zawsze go lubiłem, jego i Skorże zawsze uznawałem za największych polskich fachowców w polskiej trenerce. A pan Janek będzie musiał świecić teraz oczami za tych naszych kopaczy przehypowanych i jak zawsze całe zło spadnie na trenera pewnie, no ale cóż czas pokaże jak będzie.
Nie no jak De Paul idzie do Miami to nie ma opcji żeby Messi nie przedłużył kontraktu, jeszcze jakiegoś napastnika za grubego który już nie dowozi i mogą walczyć o mistrza MLS
Ciężki numer, tym bardziej że GOAT go nosił. Cały czas jedyna koszulka w Barcelonie z numerem 10 zawsze kojarzyć mi się będzie tylko z Messim, chyba już do końca życia.
@Encore tylko że Lewy w wieku 22 lat kopał jeszcze w Ekstraklasie, a Suarez grał w tym wieku 3 dobry sezon w Eredevisie. Robert późno zaczął, więc z tych względów też teraz gra tak długo na wysokim poziomie. Jednak mimo wszystko jego liczby w poprzednim sezonie robiły wrażenie.
@Kondi99 Raphinha to najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu, więc ZP dla niego była by najbardziej sprawiedliwa. Szczerze mówiąc to Yamal jest za bardzo pompowany do ZP
Przed chwilą przeczytałem tak trafny komentarz że pozwolę sobie go zacytować, sama prawda. "Największym osiągnięciem Cristiano w karierze jest to że porównywano go z Messim"
1
@Criss18Barca Hah
Gavi z roku na rok będzie prezentował słabszy poziom, przypomnę kiedyś ta wiadomość
0
Dlaczego oni chcą sprzedać Casado czy Fermina, zamiast De Jonga i Gaviego. Chyba każdy widzi że ta pierwsza dwójka więcej daje drużynie i bardziej się rozwija, beton mamy w zarządzie straszny. Wiem że większa kasa będzie za Fermina i Casado, no ale bez przesady taki Gavi jest po ciężkiej kontuzji, od momentu powrotu wygląda słabo, tutaj należało by rozważyć sprzedaż, Frankie no to wiadomo od kilku lat już go tu nie powinno być.
5
Dramat jak oni sprzedają tego Casado , Laport ma szczęście że trafił na takie pokolenie perełek ze szkołki i to że jesteśmy dalej w czołówce to dzięki La Masi, a ten jeszcze chce sprzedawać takich graczy jak Casado. Taki De Jong który już powinien z dwa okienka temu odejść, dalej będzie przechodził obok meczów z czołówka. Lepiej sprzedać 21 letniego zawodnika który tylko będzie lepszy, zamiast Holendra który od kilku lat nie zalicza progresu, a za rok dwa będziemy szukać piłkarza na tą pozycję każdy wie jaki jest problem znaleźć zawodnika pasującego do Barcelony, Casado jest idealnym piłkarzem dla naszej filozofii. Mam wrażenie że jak go oddamy będzie sytuacja podobna do tej z Thiago, gdzie kilka lat później żałowaliśmy tego.
7
Messi asysta pięta i bramka z dystansu, kolejny dzień w biurze GOATA.
0
@MessiForeverTheBest być może, jednak tak czy siak nie wiem po co takie zmiany
2
Matko boska przed chwilą natknąłem się na nowy herb Ajaxu, masakra czemu te kluby robią to swoim kibicom ? Tak piękny herb zepsuli Holendrom
0
Redondo Solari przechodzi do Elche, to akurat wzmocnienie Interu Miami. Jeden ze słabszych zawodników, szkoda tylko że kilku tych dobrych już się pozbyto jak Taylor czy Gressel.
0
@MessiForeverTheBest Nie no Barca 09-11 to jest najlepsza drużyna w historii piłki nożnej, nikt nie grał piękniej. Owszem w 2012 już były drużyny które potrafiły się zamurować i był to sposób na tiki takę, ale te dwa-trzy wcześniejsze lata to dominacja niesamowita Blaugrany. Drużyna Enrique to bardziej indywidualności nie kolektyw jak Pepa, ale również mega walec zbudowany przez Lucho wtedy.
0
Raphinha to najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu, grał równo cały rok, statystyki najlepsze. Dembele i Yamal nie byli tak regularni, ale wiadomo że Brazylijczyk nie wygra tej nagrody, szkoda bo najbardziej mu się należy.
0
Na ile wypadł Messi ? Bo wróciłem z urlopu i nawet nie widziałem nigdzie ile tygodni go nie będzie ?
1
Messi jakie 2 patelnie wyłożył kolegom, ile brakuje mu dokładnie do 400 asyst ? To jest jakaś abstrakcja te jego liczby, 400 asyst rekord kolejny nie do pobicia GOATA
0
Nie no takie 2/10, nie ma się co oszukiwać. Może w trakcie meczu zrobi większe wrażenie.
1
Rashford
Piłkarz już wypalony, którego absolutnie bym nie chciał w Barcelonie nigdy. Jakoś nie robił na mnie większego wrażenia i byłem przeciwnikiem tego transferu, jednak jest pewien człowiek dzięki któremu być może coś z tego będzie, to Flick oczywiście. Tak jak nie wierzę w Marcusa to warto dać mu szansę ze względu właśnie na Flicka, który moze jeszcze zmienić tego piłkarza.
0
@marcin62 nie no bez przesady Yamal nigdy nie będzie drugim Leo, widać to w sposobie poruszania, we wszystkim. Nie trafi się już nikt taki jak Messi, kreator, lider, goleador, drybling, najlepszy w wolnych i wszystko w jednym zawodniku. Yamal jest genialny ale to bardziej mi się wydaje będzie zawodnik coś typu Neymar bo taki jak La Pulga już się nigdy nie narodzi.
0
Messi La zabawa w Ameryce znów, 17 i 18 bramka w tym sezonie MLS. Ale ta asystę co dał Albie to wątpię że w tej chwili w top 5 najlepszych lig, jest zawodnik który by tak potrafił dograć, nie ma nikogo takiego to jest fenomen jeśli chodzi o te prostopadle podania, za chwilę pęknie 400 asyst GOAT
3
Jan Urban selekcjonerem, szkoda mi go bo to akurat nie najgorszy trener zawsze go lubiłem, jego i Skorże zawsze uznawałem za największych polskich fachowców w polskiej trenerce. A pan Janek będzie musiał świecić teraz oczami za tych naszych kopaczy przehypowanych i jak zawsze całe zło spadnie na trenera pewnie, no ale cóż czas pokaże jak będzie.
0
Nie no jak De Paul idzie do Miami to nie ma opcji żeby Messi nie przedłużył kontraktu, jeszcze jakiegoś napastnika za grubego który już nie dowozi i mogą walczyć o mistrza MLS
3
Ciężki numer, tym bardziej że GOAT go nosił. Cały czas jedyna koszulka w Barcelonie z numerem 10 zawsze kojarzyć mi się będzie tylko z Messim, chyba już do końca życia.
0
@Encore tylko że Lewy w wieku 22 lat kopał jeszcze w Ekstraklasie, a Suarez grał w tym wieku 3 dobry sezon w Eredevisie. Robert późno zaczął, więc z tych względów też teraz gra tak długo na wysokim poziomie. Jednak mimo wszystko jego liczby w poprzednim sezonie robiły wrażenie.
0
@Kondi99 Raphinha to najlepszy piłkarz poprzedniego sezonu, więc ZP dla niego była by najbardziej sprawiedliwa. Szczerze mówiąc to Yamal jest za bardzo pompowany do ZP
1
Przed chwilą przeczytałem tak trafny komentarz że pozwolę sobie go zacytować, sama prawda.
"Największym osiągnięciem Cristiano w karierze jest to że porównywano go z Messim"
0
Jak akurat dzisiaj na niego postawiłem to akurat w łeb dostanie, masakra bierz się do roboty Carlos
0
@Szpenser swoją drogą bardzo mało karnych otrzymuje Miami odkąd Messi tam gra. Z 56 bramek dla Interu Leo tylko 2/2 z jedenastek.
0
@TR3YWAY moim zdaniem La Liga i Superpuchar, LM i PK się nie uda. Wydaje mi się że będziemy słabsi niż w poprzednim sezonie.
0
@aldewir dzięki
0
@Lionel_Messi10 zoologicznym jeszcze napisz to zbierzesz dużo zielonych
0
Pytanie na cito za 100 punktów, mianowicie gdzie kupię drożdże winiarskie ?
3
@Encore jeżeli sprowadza go kosztem 9 to będzie kolejny sezon przejściowy xd, Rodrygo świetny skrzydłowy ale akurat w Arsenalu jest potrzebna typowa 9
0
GOAT jaka forma w ostatnich meczach, kolejny dublet. Fajnie jakby w tym sezonie pokusił się o króla strzelców MLS
30
Messi 38 lat, a nadal strzela bramki po rajdzie przez pół boiska. Co to jest za kosmita to nie mam słów już na niego !