@Dynak dokładnie, zawsze byłem tego zdania i jeszcze szczytem tej ekipy od zawsze był ćwierćfinał euro, to już dużo pokazuje jak nisko zawsze była poprzeczka. Ale dziennikarze i piłkarze zawsze nakręcali jacy to nie są dobrzy i najlepsi
Lewandowski to Trzaskowski, a Probierz Nawrocki w wyborach. Ta sytuacja przypomina te dwie sprawy, ludzie i media bronią Probierza, a fakty są takie że się pogrążył tym co zrobił. Lewandowski zrobił dla kadry bardzo dużo, nie przyjechał na jeden mecz z Finlandia, właśnie Finlandia a nie Niemcami który powinniśmy wygrać gdybyśmy mieli normalnego trenera, a nie pseudo. Jeszcze ludzie porównują sytuację z Błaszczykowskim, tam było inaczej bo Lewy był europejską gwiazda futbolu i w każdej druzynie narodowej, szczególnie tych słabszych taki piłkarz musi miec opaskę. No ale nie żartujemy sobie zabrano mu ją i przekazano "Zielińskiemu" największej miernocie tej drużyny od lat, burdel zrobiono straszny w tej kadrze, mam nadzieję że jutro już po meczu Probierza nie bedzie w tej drużynie.
@mr Barca oglądałem cały mecz bez dogrywki, to Portugalia miała dwie sytuacje i 2 bramki. Hiszpania spokojnie mogła wygrac ten mecz, sytuacji było dużo jednak zawiódł celownik
Zieliński haha czyli człowiek bez jaj, wieczny talent który może w kadrze zagrał dobre może raptem 5 spotkań. Niestety ale pogrąża się nasza reprezentacja coraz bardziej.
Ogólnie dziwię się czemu ludzie stawiają Yamala wyżej od Raphinhy w ZP. Przecież Brazylijczyk zagrał niesamowity sezon gdzie w każdym meczu LM strzelał bramki, asystował, najwięcej w kanadyjce w każdym ważnym meczu bramka. Natomiast Yamal miał dobrą wiosnę, a tak to wcześniej różnie to było, szczególnie z tą skutecznością. Młody jeszcze będzie grał sezony lepsze, natomiast w tym sezonie Brazylijczyk był zdecydowanie najlepszym piłkarzem, no gdyby nie ten nieszczęsny mecz na San Siro to on moim zdaniem powinien odebrać ZP.
Ronaldo wali bramkę ze spalonego, wszystko się zmienia ale nie to xd zdarzyli Var wprowadzić ale dalej uznają mu bramki ze spalonych heh a niech ma niech się cieszy
@Comentateiro słaba prowokacja, wiadomo że z Leo Argentyna ma większe szanse na MS niż bez niego. Messi to wciąż jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, mimo że gra w lidze jakiej gra.
@blakkudium bardzo lubię tego zawodnika, wydaje mi się że to strzał w 10 jeżeli chodzi o City, pasuje do ich stylu gry. Oby Pep wrócił na szczyt w Anglii w przyszłym sezonie
Zielony ład, ogromna inflacja, wpuszczanie obcokrajowców to wszystko zasługa PISU i ich ludzi, no ale przecież Tusk uciekł do Brukseli i tęczowy Rafał więc zagłosujmy dalej na PIS. Co za logika Polaków, wybrali młodszego brata Dudy. Jest źle a będzie jeszcze gorzej
To teraz czas na dokształcanie się pana Nawrockiego xd na naukę nigdy nie jest za późno Teraz to dopiero będzie wychodzić kim tak na prawdę ten człowiek jest
Co za chory kraj, ludzie wybrali jakiegoś noname i dalej będziemy pośmiewiskiem na całym świecie. Kaczyński niszczył nasz kraj od 2015 i niestety dalej będzie to robił. Wygrał człowiek bez własnego zdania który będzie identyczny jak Duda. Masakra co ci ludzie mają w głowach żeby kogoś takiego wybrać, szok
Najbardziej żałosne jest to że Nawrocki ma duże szanse na zostanie prezydentem, a tu wychodzi Kaczyński i to on się wypowiada najwięcej. Ludzie są naiwni, przecież to będzie to samo co z Duda, krajem rządzi krasnal już 10 lat i oby nie było tak przez kolejne 5.
Leo jak się bawi w ostatnich meczach, pięknie się to ogląda, cały czas ma to coś czym w swojej grze że zawsze ma się wrażenie że gość jest 10 razy lepszy od każdego na boisku. Oby GOAT grał jak najdłużej !
0
@Dynak dokładnie, zawsze byłem tego zdania i jeszcze szczytem tej ekipy od zawsze był ćwierćfinał euro, to już dużo pokazuje jak nisko zawsze była poprzeczka. Ale dziennikarze i piłkarze zawsze nakręcali jacy to nie są dobrzy i najlepsi
4
Norwegia takie koty w ostatnich meczach, no i wystarczylo że na nich postawiłem i się skończyło widzę xd
0
@kanver_ no dokładnie
Był Lewy na meczu z Mołdawia, pewnie rozmawiali wtedy mógł go poinformować, a nie telefonicznie Hah
0
@comtedurgell media to nie tylko telewizja, cały internet był przeciwko Trzaskowskiemu
Mentzen, Stanowski to nie są medialne osoby ?
1
Lewandowski to Trzaskowski, a Probierz Nawrocki w wyborach. Ta sytuacja przypomina te dwie sprawy, ludzie i media bronią Probierza, a fakty są takie że się pogrążył tym co zrobił. Lewandowski zrobił dla kadry bardzo dużo, nie przyjechał na jeden mecz z Finlandia, właśnie Finlandia a nie Niemcami który powinniśmy wygrać gdybyśmy mieli normalnego trenera, a nie pseudo. Jeszcze ludzie porównują sytuację z Błaszczykowskim, tam było inaczej bo Lewy był europejską gwiazda futbolu i w każdej druzynie narodowej, szczególnie tych słabszych taki piłkarz musi miec opaskę. No ale nie żartujemy sobie zabrano mu ją i przekazano "Zielińskiemu" największej miernocie tej drużyny od lat, burdel zrobiono straszny w tej kadrze, mam nadzieję że jutro już po meczu Probierza nie bedzie w tej drużynie.
1
@mr Barca oglądałem cały mecz bez dogrywki, to Portugalia miała dwie sytuacje i 2 bramki. Hiszpania spokojnie mogła wygrac ten mecz, sytuacji było dużo jednak zawiódł celownik
1
Liga Narodów to turniej spotkań towarzyskich, mimo wszystko szkoda tej Hiszpanii bo była o wiele lepszym zespołem.
0
Proszę, wybrali nam prezydenta jakiego wybrali i odrazu zaczynają się kłopoty, Lewy odchodzi i Zieliński kapitanem xd
0
Dopiero co skończyły się wybory i afery/skandale, a teraz mamy kolejne czyli reprezentacja Polski heh dzieje się oj dzieje, Probierz i Lewy grillują
5
Zieliński haha czyli człowiek bez jaj, wieczny talent który może w kadrze zagrał dobre może raptem 5 spotkań. Niestety ale pogrąża się nasza reprezentacja coraz bardziej.
0
Pierwsza sytuacja, Portugalia ma casus Realu Madryt mogą nic nie grać a i tak są groźni.
9
Ogólnie dziwię się czemu ludzie stawiają Yamala wyżej od Raphinhy w ZP. Przecież Brazylijczyk zagrał niesamowity sezon gdzie w każdym meczu LM strzelał bramki, asystował, najwięcej w kanadyjce w każdym ważnym meczu bramka. Natomiast Yamal miał dobrą wiosnę, a tak to wcześniej różnie to było, szczególnie z tą skutecznością. Młody jeszcze będzie grał sezony lepsze, natomiast w tym sezonie Brazylijczyk był zdecydowanie najlepszym piłkarzem, no gdyby nie ten nieszczęsny mecz na San Siro to on moim zdaniem powinien odebrać ZP.
0
@MirusAmisz mam na to 24 godziny, więc jutro teraz idę spać
0
@Senstin tam nie było spalonego, tylko napastnik przytrzymywał Diasa jak coś
2
Ronaldo wali bramkę ze spalonego, wszystko się zmienia ale nie to xd zdarzyli Var wprowadzić ale dalej uznają mu bramki ze spalonych heh a niech ma niech się cieszy
3
@Comentateiro słaba prowokacja, wiadomo że z Leo Argentyna ma większe szanse na MS niż bez niego. Messi to wciąż jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, mimo że gra w lidze jakiej gra.
4
@blakkudium bardzo lubię tego zawodnika, wydaje mi się że to strzał w 10 jeżeli chodzi o City, pasuje do ich stylu gry. Oby Pep wrócił na szczyt w Anglii w przyszłym sezonie
3
@AlwaysBlaugrana Tak mówmy o 1.5 roku rządów Tuska, ale już nie mówmy o fatalnych rządach Dudy przez 10 lat i zniszczeniu Polski xd
1
Ciekaw jestem czy za 5 lat Trzaskowski spróbuję zostać prezydentem, po tych dwóch porażkach tak minimalnych wydaje mi się że już sobie odpuści.
4
Zielony ład, ogromna inflacja, wpuszczanie obcokrajowców to wszystko zasługa PISU i ich ludzi, no ale przecież Tusk uciekł do Brukseli i tęczowy Rafał więc zagłosujmy dalej na PIS. Co za logika Polaków, wybrali młodszego brata Dudy. Jest źle a będzie jeszcze gorzej
0
To teraz czas na dokształcanie się pana Nawrockiego xd na naukę nigdy nie jest za późno
Teraz to dopiero będzie wychodzić kim tak na prawdę ten człowiek jest
0
Myślę że za 5 lat prezes Kaczyński niszczył stawi DanielaMagicala i będzie coraz to lepiej, coraz większą patologie nam robią w tej Polsce.
7
Co za chory kraj, ludzie wybrali jakiegoś noname i dalej będziemy pośmiewiskiem na całym świecie. Kaczyński niszczył nasz kraj od 2015 i niestety dalej będzie to robił. Wygrał człowiek bez własnego zdania który będzie identyczny jak Duda. Masakra co ci ludzie mają w głowach żeby kogoś takiego wybrać, szok
7
Najbardziej żałosne jest to że Nawrocki ma duże szanse na zostanie prezydentem, a tu wychodzi Kaczyński i to on się wypowiada najwięcej. Ludzie są naiwni, przecież to będzie to samo co z Duda, krajem rządzi krasnal już 10 lat i oby nie było tak przez kolejne 5.
4
73.40 wykształcenie podstawowe xd najwyższe poparcie na Nawrockiego. Czemu mnie to nie dziwi
8
Co z tym narodem się dzieje, że prawie 50 % zdobywa jakiś noname od Kaczyńskiego
0
Kolejna bramka Messiego dla Miami będzie jubileuszowa 50, tak dla rozluźnienia przed wynikami ciekawostka.
0
Będzie gdzieś w otwartej telewizji KMŚ ?
0
Leo jak się bawi w ostatnich meczach, pięknie się to ogląda, cały czas ma to coś czym w swojej grze że zawsze ma się wrażenie że gość jest 10 razy lepszy od każdego na boisku. Oby GOAT grał jak najdłużej !
3
Ależ deklasacja PSG, wygrać 5-0 w finale to jest na prawdę wielkie osiągnięcie