0

@Dynak dokładnie, zawsze byłem tego zdania i jeszcze szczytem tej ekipy od zawsze był ćwierćfinał euro, to już dużo pokazuje jak nisko zawsze była poprzeczka. Ale dziennikarze i piłkarze zawsze nakręcali jacy to nie są dobrzy i najlepsi

4

Norwegia takie koty w ostatnich meczach, no i wystarczylo że na nich postawiłem i się skończyło widzę xd

0

@kanver_ no dokładnie
Był Lewy na meczu z Mołdawia, pewnie rozmawiali wtedy mógł go poinformować, a nie telefonicznie Hah

0

@comtedurgell media to nie tylko telewizja, cały internet był przeciwko Trzaskowskiemu
Mentzen, Stanowski to nie są medialne osoby ?

1

Lewandowski to Trzaskowski, a Probierz Nawrocki w wyborach. Ta sytuacja przypomina te dwie sprawy, ludzie i media bronią Probierza, a fakty są takie że się pogrążył tym co zrobił. Lewandowski zrobił dla kadry bardzo dużo, nie przyjechał na jeden mecz z Finlandia, właśnie Finlandia a nie Niemcami który powinniśmy wygrać gdybyśmy mieli normalnego trenera, a nie pseudo. Jeszcze ludzie porównują sytuację z Błaszczykowskim, tam było inaczej bo Lewy był europejską gwiazda futbolu i w każdej druzynie narodowej, szczególnie tych słabszych taki piłkarz musi miec opaskę. No ale nie żartujemy sobie zabrano mu ją i przekazano "Zielińskiemu" największej miernocie tej drużyny od lat, burdel zrobiono straszny w tej kadrze, mam nadzieję że jutro już po meczu Probierza nie bedzie w tej drużynie.

1

@mr Barca oglądałem cały mecz bez dogrywki, to Portugalia miała dwie sytuacje i 2 bramki. Hiszpania spokojnie mogła wygrac ten mecz, sytuacji było dużo jednak zawiódł celownik

1

Liga Narodów to turniej spotkań towarzyskich, mimo wszystko szkoda tej Hiszpanii bo była o wiele lepszym zespołem.

0

Proszę, wybrali nam prezydenta jakiego wybrali i odrazu zaczynają się kłopoty, Lewy odchodzi i Zieliński kapitanem xd

0

Dopiero co skończyły się wybory i afery/skandale, a teraz mamy kolejne czyli reprezentacja Polski heh dzieje się oj dzieje, Probierz i Lewy grillują

5

Zieliński haha czyli człowiek bez jaj, wieczny talent który może w kadrze zagrał dobre może raptem 5 spotkań. Niestety ale pogrąża się nasza reprezentacja coraz bardziej.

0

Pierwsza sytuacja, Portugalia ma casus Realu Madryt mogą nic nie grać a i tak są groźni.

9

Ogólnie dziwię się czemu ludzie stawiają Yamala wyżej od Raphinhy w ZP. Przecież Brazylijczyk zagrał niesamowity sezon gdzie w każdym meczu LM strzelał bramki, asystował, najwięcej w kanadyjce w każdym ważnym meczu bramka. Natomiast Yamal miał dobrą wiosnę, a tak to wcześniej różnie to było, szczególnie z tą skutecznością. Młody jeszcze będzie grał sezony lepsze, natomiast w tym sezonie Brazylijczyk był zdecydowanie najlepszym piłkarzem, no gdyby nie ten nieszczęsny mecz na San Siro to on moim zdaniem powinien odebrać ZP.

0

@MirusAmisz mam na to 24 godziny, więc jutro teraz idę spać

0

@Senstin tam nie było spalonego, tylko napastnik przytrzymywał Diasa jak coś

2

Ronaldo wali bramkę ze spalonego, wszystko się zmienia ale nie to xd zdarzyli Var wprowadzić ale dalej uznają mu bramki ze spalonych heh a niech ma niech się cieszy

3

@Comentateiro słaba prowokacja, wiadomo że z Leo Argentyna ma większe szanse na MS niż bez niego. Messi to wciąż jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, mimo że gra w lidze jakiej gra.

4

@blakkudium bardzo lubię tego zawodnika, wydaje mi się że to strzał w 10 jeżeli chodzi o City, pasuje do ich stylu gry. Oby Pep wrócił na szczyt w Anglii w przyszłym sezonie

3

@AlwaysBlaugrana Tak mówmy o 1.5 roku rządów Tuska, ale już nie mówmy o fatalnych rządach Dudy przez 10 lat i zniszczeniu Polski xd

1

Ciekaw jestem czy za 5 lat Trzaskowski spróbuję zostać prezydentem, po tych dwóch porażkach tak minimalnych wydaje mi się że już sobie odpuści.

4

Zielony ład, ogromna inflacja, wpuszczanie obcokrajowców to wszystko zasługa PISU i ich ludzi, no ale przecież Tusk uciekł do Brukseli i tęczowy Rafał więc zagłosujmy dalej na PIS. Co za logika Polaków, wybrali młodszego brata Dudy. Jest źle a będzie jeszcze gorzej

0

To teraz czas na dokształcanie się pana Nawrockiego xd na naukę nigdy nie jest za późno
Teraz to dopiero będzie wychodzić kim tak na prawdę ten człowiek jest

0

Myślę że za 5 lat prezes Kaczyński niszczył stawi DanielaMagicala i będzie coraz to lepiej, coraz większą patologie nam robią w tej Polsce.

7

Co za chory kraj, ludzie wybrali jakiegoś noname i dalej będziemy pośmiewiskiem na całym świecie. Kaczyński niszczył nasz kraj od 2015 i niestety dalej będzie to robił. Wygrał człowiek bez własnego zdania który będzie identyczny jak Duda. Masakra co ci ludzie mają w głowach żeby kogoś takiego wybrać, szok

7

Najbardziej żałosne jest to że Nawrocki ma duże szanse na zostanie prezydentem, a tu wychodzi Kaczyński i to on się wypowiada najwięcej. Ludzie są naiwni, przecież to będzie to samo co z Duda, krajem rządzi krasnal już 10 lat i oby nie było tak przez kolejne 5.

4

73.40 wykształcenie podstawowe xd najwyższe poparcie na Nawrockiego. Czemu mnie to nie dziwi

8

Co z tym narodem się dzieje, że prawie 50 % zdobywa jakiś noname od Kaczyńskiego

0

Kolejna bramka Messiego dla Miami będzie jubileuszowa 50, tak dla rozluźnienia przed wynikami ciekawostka.

0

Będzie gdzieś w otwartej telewizji KMŚ ?

0

Leo jak się bawi w ostatnich meczach, pięknie się to ogląda, cały czas ma to coś czym w swojej grze że zawsze ma się wrażenie że gość jest 10 razy lepszy od każdego na boisku. Oby GOAT grał jak najdłużej !

3

Ależ deklasacja PSG, wygrać 5-0 w finale to jest na prawdę wielkie osiągnięcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?