0

Trump-Williams za chwilę zaczynamy partidazo

1

Cristiano po ostatnich występach gdzie rozmawia sam ze sobą już chyba powinien przenieść się do Narew Choroszcz, zresztą umiejętności już też wystarczające tylko na okręgówkę.

0

Mascherano out z Miami

0

Taylor odszedł, teraz Gressel nie gra Callender, nie wiem co ten Mascherano odwala ale nie wygląda to dobrze w zamian za to sprowadzanie każdego kolejnego Argentyńczyka jak leci. Wyniki coraz słabsze, gra tak samo no na razie Martino był zdecydowanie lepsza opcja od El Jefecito, ale zobaczymy co czas pokaże.

0

Jak to jest w przypadku Kvary, jeżeli Napoli zdobędzie mistrza to Gruzin będzie w jednym sezonie mistrzem Włoch i Francji ?

0

@czudi17 zajebista zmianę dał Fermin, Gavi jedynie co robił to przegrywał pojedynki fizyczne i faulował

0

@Patriskos Szczęsny zawinił przy dwóch bramkach, wolny w krótki słupek, no i brak wyjścia przy dośrodkowaniu więc obydwie bramki na jego konto niestety

3

Najlepsze jest to że Flick nawet z Ferrana zrobił piłkarza, jestem w szoku bo Ferran który od dwóch sezonów wygladał jak Michał Kucharczyk teraz jest na prawdę solidnym zawodnikiem, czapki z głów dla Niemca. Fermin również wczoraj kozak zmiana, Cubarsi dla mnie MVP wczorajszego meczu co to jest za kot, Yamal również wziął odpowiedzialność na siebie przy 1-2 i fenomenalnie podniósł zespół. Jedynie wczoraj słabo Inigo, Wojtek i Martin, Gavi też wygląda jak cień zawodnika ale to jest nieważne, ważne że mamy puchar Vamoss !

0

@PizzerMan to swoją drogą, ale mówię o sytuacji z Raphinha

1

Ogólnie jakbyśmy mieli wygrać po takim karnym to czułbym się jak kibic Realu, czyli ewidentna wygrana po wałku. Więc koniec końców dobrze że tak się stało, wygramy sprawiedliwie w dogrywce Vamoossss

4

Cubarsi co to jest za piłkarz to głowa mała, 18 lat a gra jak profesor

3

@FCBparasiempre do dziś szkoda tego meczu, byliśmy wtedy tak mocni że w finale myślę że byśmy sobie poradzili bez problemu.

0

Brecel gra bardzo słabo, awans raczej będzie ale z Dingiem nie widzę żeby miał jakiekolwiek szanse.

1

@chavez No nie, Raphinha z końcówki poprzedniego sezonu już pokazywał że warto na niego postawić. 2 bramki z PSG i zmiana pozycji to był klucz dla jego przemiany.

0

@karci0 dzięki Bogu że on nie wygrał tej ZP

0

@Stinger_ Zdecydowanie, szkoda tego okresu w Realu bo kontuzje i Mourinho go zniszczyły, ale Kaka z Milanu to był niesamowity zawodnik

0

@Yoshi94 Tak, tak kiedyś się wstawało w nocy oglądać Orlando jak jeszcze szkoła była heh

9

Dzisiaj 43 urodziny obchodzi Kaka, pierwsza moja koszulka piłkarska to właśnie trykot Milanu z sezonu 2007/08. Absolutna legenda i jeden z ulubieńców mojego dzieciństwa.

1

Neil Robertson goni, goni. Zaraz 5-7 i mam nadzieję że będzie remontada Australijczyka

0

@Coutinho007 heh gdybyś ty tylko widział spotkania z Firpo czy Destem, to chciałbyś takiego Martina wtedy

3

@mekston Miami będzie miało z nimi męczarnie w półfinale Concacaf, ale mam nadzieję że jakoś przepchnie ich Messi do finału i 47 trofeum w karierze.

1

A Messi dalej swoje, on nie strzela brzydkich bramek. Znowu ciągnie w pojedynkę zespół do zwycięstwa

0

Wracam po miesiącu na La Ramble, najśmieszniejsze jest to że brakowało mi tutejszych dyskusji haha

0

Dlaczego nie mogę wejść na La Ramble ? Odrazu po włączeniu wyrzuca mnie do strony głównej

0

Dlaczego nie mogę wejść na La Ramble ? Ma ktoś też taki problem

0

@MOLESTA heh mocne nie wiem jak się po tym teraz pozbieram, po tych słowach

3

Może Daniela wychodziła z Anką na baciatę i Marcowi to się nie spodobało :(

0

@Encore Shai jest zdecydowanym MVP tego sezonu, ludzie krzyczą o MvP dla Jokicia, ale Shai jest w tym sezonie bez podjazdu.

1

@jakub1906 Ja to bym chciał chociaż 100zl wygrać, gram cały czas od kilku lat i chyba od dwóch lat nie miałem kuponu wygranego powyzej 100zl haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?