@Lanosss przeciętny bramkarz, a kasa niesamowita w czym tu go krytykować ? Co innego jakby topowy bramkarz tam poszedł, ale on miał wybór między Sunderlandem a Arabia, a nie Liverpoolem więc bardzo dobra decyzja
@Who_you_mam ból dupy o Messiego w Polsce jest ogromny, ale to jest piękne że ludzie nie mają argumentów żeby mu czegokolwiek umniejszyć heh dlatego piszą tak żałosne wypociny xd
Wstydu nie było, Miami i tak zrobilo wynik ponad normę na tym KMŚ. Patrząc na to jak są osłabieni względem poprzedniego sezonu to jest dobry wynik, Messi jak to on dobrze się zaprezentował mimo już 38 lat, trafienie z Porto na pewno było kolejnym ikonicznym momentem w jego karierze.
Wchodzę na fortunę i widzę najpopularniejsze kupony to że Real, Al Hilal, City i Juve będą w najlepszej 8. Jak te zespoły ze sobą rywalizują o najlepsza ósemkę xd skąd w tym kraju tylu ludzi z tak niska inteligencją heh
@Frimpong no jeżeli dla mnie nie jest widowiskowa to czemu mam mówić że jest xd co mnie obchodzi że inni się tym emocjonują, dla mnie jest to kompletnie bez emocji sport
Doceniam mega sukcesy reprezentacji Polski w siatkówce, ale za cholerę nie czuje emocji w tym sporcie, kompletnie nie widowiskowa dla mnie jest siatkówka.
Dzisiaj urodziny obchodzi najwybitniejszy człowiek w naszej ukochanej piłce nożnej, na którego już nie ma słów by go opisać. Po prostu najlepszy piłkarz w historii, wszystko już wygrał więc jedyne czego można mu życzyć to zdrowia i oby grał jak najdłużej, bo jego gra to majstersztyk i na pewno do końca życia zapamiętamy że żyliśmy w czasach GOATA Messi 38, więc jeszcze chociaż dwa sezony do 40 La Pulga !
@Comentateiro tak szczerze to szybciej bym zapłacił za Cou i Dembele w tamtym momencie takie pieniadze, niż za Wiertza teraz. No ale jak czas pokazał ci dwaj panowie zawiedli na maxa, jednak potencjał był u nich większy niż u Niemca
@Pressinho ty w ogóle nie rozumiesz, myślisz że gdyby w PSG nie grał taki Vitinha, Doue czy Dembele to mimo intensywności by wygrywali spotkania i pucharu ? No nie, wiadomo że biegali jak szaleni ale to Vitinha, Doue czy nawet Hakimi przesadzali o wynikach przez to że są niesamowitymi piłkarzami, a nie dlatego że biegają po 12-13km
@Pressinho jaka intensywność, na koniec zawsze i tak wygrywa ten co lepiej gra w piłkę i umiejętności piłkarzy przesadzaja o wyniku, a taki Messi 2-3 zrywami wygrywa spotkania. Fakt, nie opinia.
Dajmy Messiego do jakiejś człowiek drużyny w Europie i on nadal będzie najlepszym piłkarzem na świecie, nadal w tym wieku. Ten człowiek jest po prostu cyborgiem który gra w piłkę i stał się najlepszy w historii.
Piękne i zasłużone zwycięstwo Miami ! Messi jak to Messi gdzie by nie grał czy w Barcelonie czy Miami i tak jest najlepszym piłkarzem na świecie do póki gra. Bramka przepiękna i to jeszcze jubileuszowe trafienie 50 z Porto, najlepszy w historii !!
Garcia, Williams i ktoś kto obskoczy PO i LO i mamy 3 bardzo dobre i pożyteczne transfery, za rok ktoś za Roberta i na prawdę kadra jest budowana mądrze. No jeżeli Deco nie wyskoczy z jakimś Rasfordem zaraz.
Jan Urban i Maciej Skorża jedyne dwa nazwiska z Polski jakie miały by rację bytu, reszta to poziom podobny jak Probierz. Najlepiej z zagranicy, ale Polskie gwiazdeczki nie będę umiały się porozumiewać z takim trenerem xd
0
@Lanosss przeciętny bramkarz, a kasa niesamowita w czym tu go krytykować ? Co innego jakby topowy bramkarz tam poszedł, ale on miał wybór między Sunderlandem a Arabia, a nie Liverpoolem więc bardzo dobra decyzja
1
@kubix05 ale tylko parzona, ani z ekspresu ani rozpuszczalna blee
0
@Who_you_mam ból dupy o Messiego w Polsce jest ogromny, ale to jest piękne że ludzie nie mają argumentów żeby mu czegokolwiek umniejszyć heh dlatego piszą tak żałosne wypociny xd
8
Wstydu nie było, Miami i tak zrobilo wynik ponad normę na tym KMŚ. Patrząc na to jak są osłabieni względem poprzedniego sezonu to jest dobry wynik, Messi jak to on dobrze się zaprezentował mimo już 38 lat, trafienie z Porto na pewno było kolejnym ikonicznym momentem w jego karierze.
0
Wchodzę na fortunę i widzę najpopularniejsze kupony to że Real, Al Hilal, City i Juve będą w najlepszej 8. Jak te zespoły ze sobą rywalizują o najlepsza ósemkę xd skąd w tym kraju tylu ludzi z tak niska inteligencją heh
0
@Encore również jestem po takim zabiegu, masakra
0
@SkN albo Juventus
3
@Frimpong no jeżeli dla mnie nie jest widowiskowa to czemu mam mówić że jest xd co mnie obchodzi że inni się tym emocjonują, dla mnie jest to kompletnie bez emocji sport
3
@Frimpong dla mnie totalnie nie, a przynajmniej najmniej ze wszystkich najpopularniejszych sportów
2
Doceniam mega sukcesy reprezentacji Polski w siatkówce, ale za cholerę nie czuje emocji w tym sporcie, kompletnie nie widowiskowa dla mnie jest siatkówka.
36
Dzisiaj urodziny obchodzi najwybitniejszy człowiek w naszej ukochanej piłce nożnej, na którego już nie ma słów by go opisać. Po prostu najlepszy piłkarz w historii, wszystko już wygrał więc jedyne czego można mu życzyć to zdrowia i oby grał jak najdłużej, bo jego gra to majstersztyk i na pewno do końca życia zapamiętamy że żyliśmy w czasach GOATA
Messi 38, więc jeszcze chociaż dwa sezony do 40 La Pulga !
1
Pięknie Oklahoma z tytułem NBA, zdecydowanie zasłużony zwycięzca, cały sezon dominowali no i Shai ma to na co tak pracował. Brawo
4
@Comentateiro tak szczerze to szybciej bym zapłacił za Cou i Dembele w tamtym momencie takie pieniadze, niż za Wiertza teraz. No ale jak czas pokazał ci dwaj panowie zawiedli na maxa, jednak potencjał był u nich większy niż u Niemca
1
https://www.facebook.com/share/r/1EYP7u71t4/
To Cristiano zaatakował Izrael !!
1
@Pressinho ty w ogóle nie rozumiesz, myślisz że gdyby w PSG nie grał taki Vitinha, Doue czy Dembele to mimo intensywności by wygrywali spotkania i pucharu ? No nie, wiadomo że biegali jak szaleni ale to Vitinha, Doue czy nawet Hakimi przesadzali o wynikach przez to że są niesamowitymi piłkarzami, a nie dlatego że biegają po 12-13km
0
@FcPortoFan1999 oby nie, Shai i spółka zasługują jak nikt na te mistrzostwo. A mecz nr 7 to moze być loteria
3
@Pressinho jaka intensywność, na koniec zawsze i tak wygrywa ten co lepiej gra w piłkę i umiejętności piłkarzy przesadzaja o wyniku, a taki Messi 2-3 zrywami wygrywa spotkania. Fakt, nie opinia.
9
Dajmy Messiego do jakiejś człowiek drużyny w Europie i on nadal będzie najlepszym piłkarzem na świecie, nadal w tym wieku. Ten człowiek jest po prostu cyborgiem który gra w piłkę i stał się najlepszy w historii.
17
Piękne i zasłużone zwycięstwo Miami ! Messi jak to Messi gdzie by nie grał czy w Barcelonie czy Miami i tak jest najlepszym piłkarzem na świecie do póki gra. Bramka przepiękna i to jeszcze jubileuszowe trafienie 50 z Porto, najlepszy w historii !!
1
@FCB_dimiC nie no Inter coś tam próbuje, Porto to jest katastrofa jakaś w tej pierwszej połowie
1
@La Pulgaa Yamal to nigdy nie będzie Messi, więc za 500mln jak najbardziej
2
@Martwy Ja przed chwilą to samo zrobiłem heh
0
@Krzysztof1987 świętuje
Swoje już się nagrałem, teraz kibicuje
2
U mnie w miasteczku dzisiaj awans do 4 ligi po dwóch latach w okręgówce, jest co świętować !
0
Garcia, Williams i ktoś kto obskoczy PO i LO i mamy 3 bardzo dobre i pożyteczne transfery, za rok ktoś za Roberta i na prawdę kadra jest budowana mądrze. No jeżeli Deco nie wyskoczy z jakimś Rasfordem zaraz.
0
@directedbyfcb to że taki Puchacz ostatnio mówił nawet że komunikacja z takim trenerem jest ciężka i zazwyczaj jest tłumacz potrzebny xd
3
Jan Urban i Maciej Skorża jedyne dwa nazwiska z Polski jakie miały by rację bytu, reszta to poziom podobny jak Probierz. Najlepiej z zagranicy, ale Polskie gwiazdeczki nie będę umiały się porozumiewać z takim trenerem xd
0
@Arden a z Nawrockim i Kulesza jeszcze się musimy męczyć kilka lat.
0
@Eto'o9 R10 Zubimendi to nie playmaker, ale tak zgadzam się że gość jest topka i w każdym większym klubie by sobie poradził
0
@Pawel13sz nie no nie ma na to szans, muszą to dograć