3

Indiana wyrzuca Cavs szok, jeszcze tylko niech Boston odpadnie i mam nadzieję że Oklahoma zgarnie ten tytuł.

2

@neymarjr_143 dziwię się że ci panowie co go złapali nie zrobili z nim porządku, taki ktoś powinien odrazu zostać zabity nie ma w ogóle z czym dyskutować.

3

No dzisiaj duet Mbappe-Hernandez napsuli nam krwi, dobrze że Vini nie dojechał na mecz bo było by ciężko wygrać.

1

@MirusAmisz Bezużyteczny Ferran haha to nieźle bezużyteczny zawodnik zaliczył 3 asysty heh

8

Wygrywamy z dwoma przeciwnikami na raz, sędzia robił co mógł żeby Real chociaż zremisował ale nie udało się. Vamoss Barcelona już mamy mistrza na 99%

4

Ale meczycho, lać ich jak najwięcej należy im się za te wszystkie wałki sędziowskie na ich korzyść.

3

Mam nadzieję że Mascherano szybko poleci z Miami, nie da się tego oglądać co oni grają. 4 z 5 ostatnich meczów to porażki, pozbył się jedynego skrzydłowego i gra 5 środkowych pomocników tragedia.

0

@KacperVEB z Kompanym na ławce to wątpię że coś w Europie ugrają.

0

@lucca87 Inter, Spurs i Betis

1

@Roobo widziałem zdjęcie i czytałem relacje też że ja jadł
Szok. Że takie rzeczy się w Polsce dzieją

0

@Criss18Barca Barcelona - Wisła 4-0 2008 rok, tylko dlatego że mecz leciał w TVP bo innej telewizji nie było Hah
I tak zostało przy tej Barcelonie już 17 lat

2

Cavs i Boston mają po 0-2 szok
Ciekawe jak te serie się zakończą

4

Inter mam nadzieje że zdobędzie LM, pomimo że lubię Lucho i tych młodych zawodników to jednak ciągle jest PSG. Poza tym Inter to już 2 finał w przeciągu 3 lat, więc ta ekipa nie jest przypadkowo w finale. Powinniśmy to my walczyć o puchar, ale takie jest życie.

0

Szczesny już by miał 2 bramki w sieci gdyby stał w bramce, to jest właśnie ta różnica która robią bramkarze takimi interwencjami.

1

@BulaKG oczywiście że tak i najważniejsze czyli laczki to podstawa żeby założyć przy wejściu do domu heh

9

Warriors w kolejnej rundzie, świetne wiadomości z rana

3

@Krzysztof1987 W M'Gladbach

0

Williams odrabia 2 freamy, jeszcze trochę i się zbliży do Chińczyka

1

@Arden zgadzam się, widać w nim duży potencjał
Co innego niż Endrick który po prostu wydaje się na tę chwilę za słaby na europejską pilke

1

Dzisiaj zaczynamy finał MŚ w snookerze, jak sercem jestem za Williamsem tak obiektywnie wydaje mi się że Zhao zdobędzie te trofeum.

2

@Bernard777 jaka liga taki mistrz, chociaż ja akurat się cieszę że Raków będzie mistrzem, a nie te "wielkie xd" marki jak Lech czy Legia

2

Fermin jak ja tego chłopaka lubię

2

Ballon d'or loading

2

Mark Williams w finale mistrzostw świata z Zhao, niesamowite jak Walijczyk dotarł do tego finału, zdecydowanie zasłużenie. Ciekawy finał się szykuje.

1

Harry Kane w wieku niespełna 32 lat zdobywa swoje pierwsze trofeum w karierze, należało mu się wreszcie.
Edit. Jednak za tydzień Hah

1

@BezglutenowyPedri patrząc obiektywnie jeżeli obydwoje są w formie to wiadomo że Ter Stegen to jest półka wyżej niż Wojtek

0

Derby-Stoke niezła ustawka na remis hah

3

@L4ngusta Dalej twierdzę że LS i Nico Williams.

3

Jak żyje tak nie widziałem jeszcze tak słabego O Sullivana jak w dzisiejszym meczu

0

@Rifek Z Realem tak samo błędy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?