@neymarjr_143 dziwię się że ci panowie co go złapali nie zrobili z nim porządku, taki ktoś powinien odrazu zostać zabity nie ma w ogóle z czym dyskutować.
Mam nadzieję że Mascherano szybko poleci z Miami, nie da się tego oglądać co oni grają. 4 z 5 ostatnich meczów to porażki, pozbył się jedynego skrzydłowego i gra 5 środkowych pomocników tragedia.
@Criss18Barca Barcelona - Wisła 4-0 2008 rok, tylko dlatego że mecz leciał w TVP bo innej telewizji nie było Hah I tak zostało przy tej Barcelonie już 17 lat
Inter mam nadzieje że zdobędzie LM, pomimo że lubię Lucho i tych młodych zawodników to jednak ciągle jest PSG. Poza tym Inter to już 2 finał w przeciągu 3 lat, więc ta ekipa nie jest przypadkowo w finale. Powinniśmy to my walczyć o puchar, ale takie jest życie.
3
Indiana wyrzuca Cavs szok, jeszcze tylko niech Boston odpadnie i mam nadzieję że Oklahoma zgarnie ten tytuł.
2
@neymarjr_143 dziwię się że ci panowie co go złapali nie zrobili z nim porządku, taki ktoś powinien odrazu zostać zabity nie ma w ogóle z czym dyskutować.
3
No dzisiaj duet Mbappe-Hernandez napsuli nam krwi, dobrze że Vini nie dojechał na mecz bo było by ciężko wygrać.
1
@MirusAmisz Bezużyteczny Ferran haha to nieźle bezużyteczny zawodnik zaliczył 3 asysty heh
8
Wygrywamy z dwoma przeciwnikami na raz, sędzia robił co mógł żeby Real chociaż zremisował ale nie udało się. Vamoss Barcelona już mamy mistrza na 99%
4
Ale meczycho, lać ich jak najwięcej należy im się za te wszystkie wałki sędziowskie na ich korzyść.
3
Mam nadzieję że Mascherano szybko poleci z Miami, nie da się tego oglądać co oni grają. 4 z 5 ostatnich meczów to porażki, pozbył się jedynego skrzydłowego i gra 5 środkowych pomocników tragedia.
0
@KacperVEB z Kompanym na ławce to wątpię że coś w Europie ugrają.
0
@lucca87 Inter, Spurs i Betis
1
@Roobo widziałem zdjęcie i czytałem relacje też że ja jadł
Szok. Że takie rzeczy się w Polsce dzieją
0
@Criss18Barca Barcelona - Wisła 4-0 2008 rok, tylko dlatego że mecz leciał w TVP bo innej telewizji nie było Hah
I tak zostało przy tej Barcelonie już 17 lat
2
Cavs i Boston mają po 0-2 szok
Ciekawe jak te serie się zakończą
4
Inter mam nadzieje że zdobędzie LM, pomimo że lubię Lucho i tych młodych zawodników to jednak ciągle jest PSG. Poza tym Inter to już 2 finał w przeciągu 3 lat, więc ta ekipa nie jest przypadkowo w finale. Powinniśmy to my walczyć o puchar, ale takie jest życie.
0
Szczesny już by miał 2 bramki w sieci gdyby stał w bramce, to jest właśnie ta różnica która robią bramkarze takimi interwencjami.
1
@BulaKG oczywiście że tak i najważniejsze czyli laczki to podstawa żeby założyć przy wejściu do domu heh
9
Warriors w kolejnej rundzie, świetne wiadomości z rana
3
@Krzysztof1987 W M'Gladbach
0
Williams odrabia 2 freamy, jeszcze trochę i się zbliży do Chińczyka
1
@Arden zgadzam się, widać w nim duży potencjał
Co innego niż Endrick który po prostu wydaje się na tę chwilę za słaby na europejską pilke
1
Dzisiaj zaczynamy finał MŚ w snookerze, jak sercem jestem za Williamsem tak obiektywnie wydaje mi się że Zhao zdobędzie te trofeum.
2
@Bernard777 jaka liga taki mistrz, chociaż ja akurat się cieszę że Raków będzie mistrzem, a nie te "wielkie xd" marki jak Lech czy Legia
2
Fermin jak ja tego chłopaka lubię
2
Ballon d'or loading
2
Mark Williams w finale mistrzostw świata z Zhao, niesamowite jak Walijczyk dotarł do tego finału, zdecydowanie zasłużenie. Ciekawy finał się szykuje.
1
Harry Kane w wieku niespełna 32 lat zdobywa swoje pierwsze trofeum w karierze, należało mu się wreszcie.
Edit. Jednak za tydzień Hah
1
@BezglutenowyPedri patrząc obiektywnie jeżeli obydwoje są w formie to wiadomo że Ter Stegen to jest półka wyżej niż Wojtek
0
Derby-Stoke niezła ustawka na remis hah
3
@L4ngusta Dalej twierdzę że LS i Nico Williams.
3
Jak żyje tak nie widziałem jeszcze tak słabego O Sullivana jak w dzisiejszym meczu
0
@Rifek Z Realem tak samo błędy