Bylo widac zmeczenie.. W Realu sa caly czas rotacje i madre prowadzenie zespolu dlatego jest caly czas swierzosc i graja na takim poziomie a nie msn 4000 tys.minut haha
Bylo widac zmeczenie.. W Realu sa caly czas rotacje i madre prowadzenie zespolu dlatego jest caly czas swierzosc i graja na takim poziomie a nie msn 4000 tys.minut haha
Komentarze
0
Bylo widac zmeczenie.. W Realu sa caly czas rotacje i madre prowadzenie zespolu dlatego jest caly czas swierzosc i graja na takim poziomie a nie msn 4000 tys.minut haha
1
CZEMU TEN PAJAC WYRAŻA SIĘ CAŁY CZAS O REALU? NIECH SKUPI SIE NA GRZE :-)
1
CZEMU TEN PAJAC WYRAŻA SIĘ CAŁY CZAS O REALU? NIECH SKUPI SIE NA GRZE :-)
0
Bylo widac zmeczenie.. W Realu sa caly czas rotacje i madre prowadzenie zespolu dlatego jest caly czas swierzosc i graja na takim poziomie a nie msn 4000 tys.minut haha