0

Bylo widac zmeczenie.. W Realu sa caly czas rotacje i madre prowadzenie zespolu dlatego jest caly czas swierzosc i graja na takim poziomie a nie msn 4000 tys.minut haha

1

CZEMU TEN PAJAC WYRAŻA SIĘ CAŁY CZAS O REALU? NIECH SKUPI SIE NA GRZE :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?