0

ja tam go nie znoszę i w roli selekcjonera sie nie sprawdzi i widzę że odosobniony nie jestem:)zresztą co nas to obchodzi, dla nas liczy się tylko Barca pozdro

0

od spotkania z Wisła wygranego 4-0 twierdziłem że zespól idzie w dobrym kierunku, dzis jest już na wysokim pułapie ale myślę że może grać jeszcze lepiej, choć wcale tego nie oczekuje, bo wystarczy mi to co widzę teraz..dziękuje im że mogę triumfować i chodzić jak paw, ale to prawda w hurraoptymizm nie popadajcie, patrzmy na siebie i podziwiajmy naszą grę..Eto'o faktycznie szybko ustrzelił hat-tricka.pozdro lecę na Legię:)

0

valencia zgarnie pule bez problemow

0

nigdy tej "legendy" futbolu nie lubiłem, a jego wypowiedzi mnie śmieszą. Zaszyj się dziadku gdzieś na prerii i bierz tą kokę to może Ci sie polepszy..dziękuję.

0

fffj

na twoje pytanie zadane na końcu wypracowania, odpowiedż jest oczywista...

0

i co Wy wszystkie pajacyki zwiewne jak chorągiewki???dla takich jak Wy nie powinno byc tu wstępu..dziś pozdrawiam tych co wierzyli do końca i powstrzymali się od durnych wypowiedzi, a teraz rozpoczynamy świetowanie VEB!

0

pewnie że wygramy, aczkolwiek remis też przyjmę nie najgorzej...:)

0

fani Realu straszą nas że kupią sobie Ronaldo? proszą bardzo, tego lukrowatego pajacyka potykającego się o własne nogi i rozkładającego bezradnie ręce że jest bezczelnie poniewierany przez obrońców..co ten piłkarzyk będzie chciał udowodnić?że nie radzi sobie jak gra z lepszą drużyną?to każdy wie:)

0

co gość gada, że włożyli w ten mecz wiele pracy...ale się uśmiałem, pracowali ostro stojąc w polu karnym:)

0

ochłonąłem, mogę napisać i zapytać z kim wczoraj graliśmy, bo tej marnej drużyny Espanyolu nie było:)to są derby a chłopaki stoją na polu karnym murem..fakt że zostali przez nas stłamszeni ale bez przesady..wygrana jak najbardziej zasłużona i doprawdy dziwię się że aż w takich okolicznościach trzeba ją było wyrwać. Do środy chodzę dumny jak paw, pozdro

0

powiem tak..jedna jedyna akcja i to podwórkowa akcja Espanyolu(chociaż to nawet nie była ich akcja) przynosi im gola...a Valdes?pozostawie to bez komentarza bo było tysiąc sposobów aby wybic tą śmieszną piłkę...

0

''logan''

kapitalny w domyśle znaczyło żenujący żeby nie było nieporozumień:)

0

kapitalny jest ten fffj:) ile masz lat chłopczyku?

0

no i dołożyliśmy trójkę i są 3 pkt...a zmiany świetne i może zamilkną znawcy tematu tacy jak Matt21..ale Bojan przesadził łakomczuch, miał wolnego Inieste po lewej...

0

jest dobrze a nawet bardzo dobrze:)dorzucą trójkę i tak się skończy:)

0

tak tak cieszmy sie ale hurraoptymizm zachowajcie na później..iniesta na lewej i tak ma zostać i nie chodzi mi o to że kiwał jakiegoś pionka bo zapewne 15 latki zaraz napiszą że się podjarałem jednym meczem..pozdro dla Prawdziwych Cules

0

mogą grać i wszyscy byle nie Pedro..a głos na Inieste

0

rivaldo20 dzięki za pozdrowienia:)

0

oglądałem i powiem tak, zwycięstwo niewątpliwie cieszy choć byłem pewny że dziś wygramy bez problemu, co nie zmienia faktu że jest jeszcze trochę pracy z tym zespołem, ale z każdym meczem musi być lepiej

0

jedna wielka dupa z tym justinem. Da się to gdziekolwiek obejrzeć?

0

jeju jaki optymizm widzę, oby po meczu nie zgasł..tak tak dziś ujrzymy magiczna Barcę, czuje to..w razie czego proszę się śmiać po meczu..

0

co by szkodziło aby Henry zagrał choćby jeden mecz na środku???

0

real jak zwykle ma farta ale i od tych pajacyków ono odejdzie..a co do tych powodów to :), boisko zweryfikuje wszystko..dzis ze Sportingiem 2 0

0

możecie się martwić, ale jeszcze nie dramatyzujcie..pozdro dla PRAWDZIWYCH CULES(jestem z Barcą na dobre i złe od 15 lat, równolatków pozdrawiam)

0

dokładnie TM Riddle,a strzelił ją tylko dlatego że pewnie był na dopingu:)Maradona piłkarzem wszechczasów???śmieszne...

0

oby facet miał rację...

0

nie powiem że żenada bo meczu nie widziałem,ale z takim przeciwnikiem wygrywac trzeba..byłem w pracy, myślałem od 19 o meczu, wszedłem na net a tu taka wiadomość..smutno, bo znów się wstydzę ale ja mam cierpliwość i ciągle wierzę że będzie dobrze, w sumie kibicuje im od 15 lat...pozdro dla PRAWDZIWYCH cules

0

mariusz89w

po jednym meczu nie skreslaj Man utd...też ich nie lubię ale to jeszcze o niczym nie świadczy..

0

stary lis tylko zrzuca presje ze swojego klubu celowo nie stawiając ich w roli faworytów..a mi dziś tak miło było popatrzeć jak angielskie pajacyki dostaja łomot od nowej siły (oby) Zenitu:) i nawet ręka śmiesznego Scholesa im nie pomogła..visca el Barca

0

oglądałem na necie, Messi przywiezie złoto, a o Ronaldinho nie mam co pisac tylko uśmiechałem się szeroko patrząc na jego zagrania..odszedł i dzięki temu jesteśmy mocniejsi:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?