0

ARGENTYNA brazylia 3 -0 patrzyłem z usmiechem na ustach jak pod koniec meczu grano na Messiego by strzelił gola:) a o piłkarzu Ronaldinho nie napiszę nic, bo w tym ostatnim słowie mieści się wszystko..:)

0

również myślę że skład jest kompletny, aczkolwiek sądzę że to co zagrali było na 60- 70% ich możliwości..ale dziś i w najbliższych dniach chodzę jak dumny jak paw bo taki typowałem wynik..pozdro dla prawdziwych cules

0

nie jest śmieszne tylko jest po prostu pragmatycznym spojrzeniem..wisła jest bez szans..a gdy będzie inaczej możecie mnie zbanować:)

0

mała zabawa?..trafimy na standard liege

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?