roberciksmithek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostrowiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ARGENTYNA brazylia 3 -0 patrzyłem z usmiechem na ustach jak pod koniec meczu grano na Messiego by strzelił gola:) a o piłkarzu Ronaldinho nie napiszę nic, bo w tym ostatnim słowie mieści się wszystko..:)
0
również myślę że skład jest kompletny, aczkolwiek sądzę że to co zagrali było na 60- 70% ich możliwości..ale dziś i w najbliższych dniach chodzę jak dumny jak paw bo taki typowałem wynik..pozdro dla prawdziwych cules
0
nie jest śmieszne tylko jest po prostu pragmatycznym spojrzeniem..wisła jest bez szans..a gdy będzie inaczej możecie mnie zbanować:)
0
mała zabawa?..trafimy na standard liege