Pierwszy zespół ma przydzielone numery od 1 do 25.
Z 25 miał grać Muniesa, ale prawdopodobnie zostanie na kolejny rok w drużynie B, więc numer zostanie wolny. Nie wiadomo co dalej z Dos Santosem, być może 12 także będzie do wzięcia.
A szkoda, myślałem że jak odejdzie Bojan i Jeffren to Soriano zostanie włączony do pierwszej drużyny bo na to zasłużył. Ale cóż, Pep widzi to inaczej i napewno lepiej ;) Powodzenia Jonathan! ;)
albo przyjdzie po cichu do Barcy albo moim zdaniem najprędzej zawita w Londynie a konkretniej w Chelsea. The Blues teraz zbierają ekipe, prawdopodobnie odejdzie Drogba i myślę że bogaty Roman A. zrobi wszystko żeby to właśnie Kun grał w ataku z Torresem.Aguero napewno nie odejdzie do Realu jestem tego pewien w 100%.
Komentarze
2
ehh... http://www.fcbarca.com/40676-quotw-barcelonie-jest-ktos-lepszy-od-messiego-quot.html
0
pamiętam te klubowe MŚ w 2006. Miał wtedy 17 lat, zapowiadał się na kozaka, ale niestety te kontuzje...
0
Chyba 15 zawodników. Dongou Tsafack to jedno nazwisko :)
0
100%Antimadridista
Pierwszy zespół ma przydzielone numery od 1 do 25.
Z 25 miał grać Muniesa, ale prawdopodobnie zostanie na kolejny rok w drużynie B, więc numer zostanie wolny. Nie wiadomo co dalej z Dos Santosem, być może 12 także będzie do wzięcia.
0
Gorzki
Tello cały czas jest zawodnikiem Barcy B. Jeszcze nie awansował do 1 drużyny.
2
ehh... http://www.fcbarca.com/40676-quotw-barcelonie-jest-ktos-lepszy-od-messiego-quot.html
0
nie oszukujmy się bramka Gio jest najpiękniejsza a i tak tą nagrodę pewnie zdobędzie Leo bo każdy go lubi i na niego głosuje...tak było rok temu z C.R
0
A szkoda, myślałem że jak odejdzie Bojan i Jeffren to Soriano zostanie włączony do pierwszej drużyny bo na to zasłużył. Ale cóż, Pep widzi to inaczej i napewno lepiej ;) Powodzenia Jonathan! ;)
0
wyróżniał się na MŚ u-17 i może być z niego dobry grajek, ale taka cena to chyba przesada.
0
albo przyjdzie po cichu do Barcy albo moim zdaniem najprędzej zawita w Londynie a konkretniej w Chelsea. The Blues teraz zbierają ekipe, prawdopodobnie odejdzie Drogba i myślę że bogaty Roman A. zrobi wszystko żeby to właśnie Kun grał w ataku z Torresem.Aguero napewno nie odejdzie do Realu jestem tego pewien w 100%.