robofcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wołomin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
ehh... http://www.fcbarca.com/40676-quotw-barcelonie-jest-ktos-lepszy-od-messiego-quot.html
0
pamiętam te klubowe MŚ w 2006. Miał wtedy 17 lat, zapowiadał się na kozaka, ale niestety te kontuzje...
0
Chyba 15 zawodników. Dongou Tsafack to jedno nazwisko :)
0
100%Antimadridista
Pierwszy zespół ma przydzielone numery od 1 do 25.
Z 25 miał grać Muniesa, ale prawdopodobnie zostanie na kolejny rok w drużynie B, więc numer zostanie wolny. Nie wiadomo co dalej z Dos Santosem, być może 12 także będzie do wzięcia.
0
Gorzki
Tello cały czas jest zawodnikiem Barcy B. Jeszcze nie awansował do 1 drużyny.
0
Villa_2001
W latach 2007-2010 grał w Barcelonie B. Wcześniej przez 4 sezony występował w juniorskich sekcjach klubu.
0
Kiedy mniej więcej ukaże się 2 część? ;)
0
Mini Derby w Segunda A już w 2 kolejce: RM Castilla - Barça B.
0
chyba troszke olał Neymara, bo koszulką wymienił się z Aguero ;)
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/380283_10150828658306213_1283138200_n.jpg
0
w trzech
0
Mozaika z półfinałowego spotkania z Interem:
0
Zawodnik bardzo dobry. Tylko jest taki problem, że napewno kosztowałby bardzo dużo i nie wiadomo czy pogodziłby się z rolą rezerwowego.
W przypadku odejścia Keity, bardzo chciałbym aby do Barcelony wrócił Oriol Romeu. Chłopak jest kozacki.
0
Patrząc na osłabienia w obronie (Bartra,Montoya,Muniesa + Tello) i to, że lider Deportivo każdego ciśnie, można powiedzieć że uzyskali bardzo dobry wynik. Szczerze przyznam, że spodziewałem się trochę większego wyniku na korzyść Depor.
0
Moje zdanie jest takie, żeby kupić Alberto Botie z Gijon. Mamy opcje pierwokupu za 2,5 mln.
0
Ice ja cały czas czekam ;)
0
"Widziałem Messiego kiedy miał 16 lat, ale Dongou z Kamerunu to najlepszy 16-letni piłkarz jakiego w życiu widziałem. Jest fenomenalnie szybki, wspaniale wykańcza akcje i ciężko pracuje, tego go nauczono, pracować bez wytchnienia." - Graham Hunter
Więcej: http://www.totalbarca.com/2011/news/exclusive-totalbarca-talks-with-graham-hunter/
Jeśli coś takiego mówi człowiek, który uważnie śledzi poczynania młodych piłkarzy Barcy to coś jest na rzeczy. Mamy w szkółce wielki talent i lepiej żeby się nie zmarnował.
0
piłka do przodu i rura...to nie nasz styl. I do tego taka kasa. Lepiej kupić kogoś tańszego i bardziej pasującego do naszego systemu.
0
Pep to niesamowity inteligent. Trener wprost stworzony dla Barcelony. Mam nadzieje że zostanie tu jak najdłużej.
0
Cole jest już chyba trochę za stary, aby płacić za niego taką kase. Już lepiej zainwestować na przyszłość kupując kogoś takiego jak Aly Cissokho lub Jordi Alba. Oczywiście priorytet to przedłużenie umowy z Abidalem.
0
Roma-rio
podobno jakieś prace i tymczasowo forum wyłączone.
0
Ronaldinho piękna brameczka ;]
0
80 meczy 50 bramek...imponujący wynik
0
wracaj szybko Alexis.
0
Jestem na TAK. Bardzo dobra robota ;)
0
W newsie jest błąd. Messi w Superpucharze Hiszpanii na Camp Nou w tym sezonie strzelił 2 GOLE.
0
c-arlito
chyba w newsie chodzi o bramki na Camp Nou sezonowcu.
0
jakim cudem Messi strzelił w tym sezonie 3 bramki w Superpucharze Hiszpanii? Przecież na Camp Nou było 3-2 a jedną z bramek strzelił Iniesta.
0
danio66
http://img33.imageshack.us/img33/2089/beznazwyux.jpg
narazie takie, może znajde lepsze ;)
0
Cesc pewnie od pierwszych minut. Alexis nie zagra bo ma kontuzje.
0
Abidal zasłużył na 8