0

trzeba umieć przegrywać.Prawda panie Ramos?

0

chciałbym żeby Pep w Barcelonie pracował tyle lat co Ferguson w Man.Utd ale to chyba raczej niemożliwe...Pep pasuje do Barcy i tyle

0

no i po co on nam...przecież w styczniu Afellay przychodzi

0

cwaniaki z realu...

0

taka strzelanina tylko dobrze wróży przed El Clasico ;)

0

Dzisiaj przeskakujemy Madryt i na El Clasico jesteśmy liderami...przynajmniej mam taką nadzieje ;) Leo strzel jakiegoś hat-tricka dzisiaj :)

0

prosze cię Alves nie chciałby grać dla nas to tym bardziej dla Bayernu

0

Powinien zostać jeżeli naprawde zależy mu na graniu w piłke a jeżeli woli kase to trzeba go będzie w lato sprzedać za sporą sumę i kogoś kupić. Lahm, Sagna, Rafael, Van der Wiel, Azpilicueta, to chyba jedyni zawodnicy na tą chwilę warci gry w Barcelonie.

0

nie oszukujmy się bramka Gio jest najpiękniejsza a i tak tą nagrodę pewnie zdobędzie Leo bo każdy go lubi i na niego głosuje...tak było rok temu z C.R

0

powiem jeszcze raz-świetny transfer! Już nie moge się doczekać jego szybkich rajdów ;)

0

Afellay jest kozak, jak strzeli kilka bramek i zrobi kilka rajdów to dopiero powiecie że dobry transfer...

0

A jeszcze dodam że pare lat temu np. gdy wygrywał Ronaldinho nie było takiej konkurencji do zdobycia tego trofeum ponieważ to jeden bądź dwóch piłkarzy rywalizowało...teraz nadeszły takie czasy że jest bardzo duży ścisk o to trofeum i jest wielu faworytów.Miejmy nadzieje że będzie to ktoś z Barcy chociaż Sneijder może nam troche napsuć krwi.

0

1. Xavi

2. Messi

3. Iniesta

Wygra Hernandez ponieważ zdobył MŚ i cały sezon miał świetny, za to Messi sezon miał kapitalny ale na Mistrzostwach nic nie wygrał chociaż do jego gry nie można było mieć zastrzeżeń.Iniesta cały czas gra świetnie ale to chyba za mało na Xaviego i Messiego.

0

bez Fontasa i Bartry mogą mieć problemy w obronie ale cóż liczy się aby pierwsza drużyna wygrała ;)

0

za takie pieniądze super transfer.Jest to zawodnik bardzo dynamiczny z dobrą techniką i mocnym strzałem z obu nóg, napewno nie będziemy żałować tego ruchu transferowego...On nie będzie blokował rozwoju Thiago tylko rywalizował z Pedro na lewym skrzydle więc wyjdzie nam to na dobre. Vamos!

0

tak jest o to chodzi ;) teraz Afellay na lewe skrzydło i gitara ;)

0

Afellay dobry na skrzydło ale są też inni tacy jak Eden Hazard, Alexis Sanchez, Neymar. No ale oczywiście za taką cenę trzeba go kupić.

0

Za takie pieniądze trzeba go kupić...nawet jeśli się nie sprawdzi to wiele nie stracimy.Powinien grać na lewym skrzydle na zmiane z Pedro bo środku nie ma dla niego miejsca.

0

Thiago jest świetny nie wiem czemu on jest jeszcze w drużynie rezerw. Z każdym meczem udowadnia że w Barcelonie nie jest potrzebny Fabregas i że to on będzie podstawowym zawodnikiem za rok,dwa,albo trzy.

0

Thiago świetna technika !

0

Bojan z opaską :D

0

bardzo dobry skład...niech młodzi pokażą na co ich stać i może wkońcu Mascherano zagra całe 90 minut.

0

w pierwszym zespole czeka go tylko siedzenie na ławie, więc chyba nie będzie mu to odpowiadać a tak sobie pogra w jakimś średniaku z primera division np.Getafe,Almeira,Gijon.

0

Gra była średnia ale najważniejsze że jest wygrana i 3 pkt. Dziwi mnie to ze nie zagrał Bojan ale cóż to Pep decyduje. Teraz oby Real stracił punkty...

0

niech już wpuści Bojana i Thiago niech troche sobie pograją...

0

Dobra gra, dwie ładne bramki, Mascherano też sobie radzi...teraz tylko żeby Real się potknął.

0

Mam nadzieje że dzisiaj wskoczymy na LIDERA ;) Real się potknie w derbach a my wygramy po piękniej grze...:)

0

Jest wielu lepszych od niego np.Michael Bastos, Gael Clichy, Fabio Coentrao. Owszem, Bale obecnie ma świetną formę ale nie wiadomo czy za pare miesięcy też będzie tak grał...i ogólnie coś on mi nie pasuje do Barcy i Primera Division.

0

Złota Piłka jest tylko dla Xaviego.Jeżeli nie dostanie jej w tym roku to chyba wogóle,chodzi mi o to że wygrał z Hiszpanią mistrzostwa świata i ogólnie za poprzednie lata na nią zasługuje.

0

Jak widać Real nie ma utalentowanych młodych graczy,jest tylko Canales który został kupiony za spore pieniądze. Neymar to będzie grajek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?