robofcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wołomin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona92
widzę że masz takie same zdanie jak ja co do transferu Sancheza i chętnie go u nas przywitasz ;) Alexis Blaugrana! ;)
0
Ajj świetny zawodnik nie moge się już doczekać jego prezentacji w koszulce Barcy ;) Ciekawe z jakim numerem na plecach będzie śmigał...11? Bo Villa raczej mu 7 nie odda ;)
0
Alexis zapraszamy do Barcy bo tylko tu zdobędziesz najważniejsze i najcenniejsze tytuły ;) Nic dziwnego że wiele klubów chce tego zawodnika a cena jest bardzo duża...jest to jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników na najbliższe lata.
0
jeżeli nadal będzie się tak rozwijał i dobrze grał to za rok go wykupimy i to pewnie on będzie kreowany na następce Puyola.
0
masz tu panie Perez swojego najgrzeczniejszego piłkarzyka...Real fair play hahahahahahaha
0
trudno będą mieli finał 2012/2013 a później sobie poczekają ok.6 lat. Mam nadzieje że finał 2013/2014 zostanie rozegrany na Camp Nou ;)
0
Nasza przyszłość, następca Alvesa ;) Gra na wypożyczeniu w Primera Division może mu dobrze zrobić ale jak zostanie to Pep powinien mu dawać więcej szans ze słabszymi drużynami wtedy Dani by odpoczywał.
0
ojj chciałbym zobaczyć jeszcze w tym tygodniu news "Sanchez Blaugrana" ;)
0
a może dać im 28 mln+ Keirrison ? a jak nie K9 to raczej do kasy dorzucić Jeffrena bo Bojan może nam się jeszcze przydać.
0
Sanchez i Fabregas w tym oknie wystarczą. Jak najszybciej zaklepać te transfery i ruszamy po 6 pucharów.
0
haha wreszcie się doczekałem tego newsa ;) Dziwne było dla mnie to że Barca nie interesuje się tym zawodnikiem ponieważ jest świetny. Ale i tak dla mnie priorytetem powinien być Sanchez.
0
ajj, chce go zobaczyć w koszulce Barcy jak najszybciej ;) świetny transfer.
0
19mucha19
widać jak się znasz...Eric Lamela jest z River Plate a nie z Boca Juniors pewnie tylko widziałeś go w FM ale i tak źle patrzyłeś
0
adan23
po co prawy obrońca skoro w rezerwach jest świetnie się zapowiadający Montoya? A co do Sancheza to już nie moge się doczekać jak zobacze go w koszulce Barcy. Kozak zawodnik.
0
Barcelona92
widze że ty tak samo jak ja czekasz na Sancheza w koszulce Barcy ;) no Alexis jest coraz bliżej i mam nadzieje że do nas trafi ;) Jeszcze Fabregas i może Jose Angel w przypadku odejścia Maxwella.
0
marze o tym aby na Camp Nou zawitali Sanchez oraz Cesc to tego Jose Angel i skład kompletny na następny sezon.
0
i bardzo dobrze. Pep ma racje. Podobno bardzo blisko Camp Nou jest Sanchez za którego mamy zapłacić 27 mln+ Jeffren. Sanchez, Cesc, Jose Angel i wystarczy, transfery udane.
0
jak donosi "As" Barca jest bliska pozyskania Sancheza. Kwota transferu to 27 mln+ Jefreen lub Thiago (z możliwością odkupu)
0
a mi się wydaje że bliski Barcelony jest też Sanchez ponieważ sam powiedział że "Barca to piękny klub" i podobno jeżeli jakiś klub złoży za niego ofertę to Barca odrazu zostanie o tym poinformowana. Sancheza polecał sam Marcelo Bielsa przyjaciel Guardioli. Aj moje marzenie zobaczyć Alexisa na Camp Nou :)
0
niech idzie na kase my mamy lepszych i normalniejszych np. Sergi Samper Arsenal też go chciał ale powiedział stanowczo że zostaje w Barcelonie.
0
Liczę na to że to jednak Sanchez zawita na Camp Nou tego lata.
0
po co ten Aguero? to jest zawodnik światowego formatu który musi grać a u nas MVP jest nie do ruszenia. Ja jestem za tym żeby przyszedł Sanchez który za dwa sezony bedzie grał za Ville ponieważ ma on już swój wiek. Do tego środkowy obrońca typu Sakho, Botia i lewy najlepiej Jose Angel. Fabregas oczywiście że sie przyda ale za rok może dwa.
0
nelson25
zgadzam się ;)
0
Mam własne zdanie i powiem że Rossi według mnie nie pasuje do Barcy. Mi marzy się Sanchez który jest bardzo szybki, zwrotny, ruchliwy,waleczny, ma extra technikę, myślę że z grą pressingiem nie miałby problemów i szybko by się u nas zaaklimatyzował. Tylko że jest jedno ale...nie wiem czy chciałby siedzieć na ławce ponieważ MVP jest raczej nie do ruszenia, chyba że Pep stosowałby częstą rotacje i każdy byłby zadowolony. Cena za Sancheza to pewnie ok.40 mln ale moim zdaniem warto zainwestować w tego chłopaka ponieważ za 2-3 lata może z niego wyrosnąć jeden z lepszych graczy na świecie.
0
Sanchez jest 2 razy lepszy od Rossiego. Lepiej wydać te 5 mln więcej i mieć zawodnika który idealnie pasuje do stylu Barcy.
0
to może być bardzo dobry transfer. Zawodnik młody, mogący grać na skrzydle jak i w środku. Guardiola już dawno obserwował tego zawodnika. Cena nie powinna stanowić większego problemu ponieważ jesteśmy w dobrych stosunkach z Szachtarem i do tego zawodnikowi kończy się kontrakt za rok. Myślę że cena to ok.12 mln.
0
Rafa Alcántara, Gerard Deulofeu i Dongou to w tej chwili największe talenty w La Masia. Mam nadzieje że się nie zmarnują tak jak G. dos Santos, Gai Assulin itd. Aż miło patrzeć jak Dongou który ma 16 lat! wkręca w ziemie starszych od siebie o nawet 3 lata. Deulofeu to szybkość, technika...nie mogę się doczekać jego gry w następnym sezonie w Barcelonie B. ;)
0
oper21
zobacz dokładnie i skasuj spacje i link bedzie działać normalnie ;)
0
gdy zobaczyłem Erica podnoszącego puchar to się popłakałem...piękny gest. Co tu więcej pisać powiem tylko jedno Mes que un club! Wygrał piękny futbol!
0
MVP