0

Lepiej się powoli rozglądać za bramkarzem bo Pinto już chyba emerytura. David De Gea jest moim faworytem, bardzo dobry,młody bramkarz z którego mielibyśmy wiele pożytku. Na środek obrony David Luiz, no i oczywiście Fabregas który świetnie pasowałby do stylu Barcy. Luis Suarez jest świetnym piłkarzem ale nie dla Barcy ponieważ mamy Bojana,Pedro i Jeffrena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?