robofcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wołomin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SMOK010
jeszcze w tym roczniku się wychował Víctor Vázquez, który w te lato odszedł do Club Brugge.
Ogólnie 87' to chyba najbardziej utalentowany rocznik.
0
Jonathan i Montoya na trybuny, nie ma innego wyjścia.
0
Cesc witamy w domu ;)
0
Pieniądze mamy tylko zarząd zwleka z transferem myśląc że jeszcze zbiją cenę. Arsenal się nie ugnie ale i tak Cesc to nas trafi tego lata pewnie za te 40 mln.
0
Debiut z Realem? ;] lepszego chyba nie można mieć ;) mam nadzieję że w tym debiucie Alexis coś ustrzeli :)
0
wyróżniał się na MŚ u-17 i może być z niego dobry grajek, ale taka cena to chyba przesada.
0
Alexis wyraźnie powiedział, że albo Barca albo zostaje w Udinese...
0
Najlepszy! ;)
0
Cesc napewno chce do nas dołączyć i robi wszystko, aby się tak stało...śmieszą mnie wypowiedzi Wengera typu, że Fabregas ma lekki uraz mięśnia i nie leci do Azji. Przecież to jest kapitan Arsenalu, więc nawet z urazem powinien lecieć z drużyną, a po drugie jest to najpopularniejszy gracz drużyny z Londynu i powinien tam polecieć chociażby po to by rozdawać autografy...wszystko wskazuje na to że na dniach Cesc będzie oficjalnie zawodnikiem Barcy, ale plany może popsuć nie kto inny jak pan Wenger który powinien wiedzieć, że z niewolnika nie ma pracownika...
0
A szkoda, myślałem że jak odejdzie Bojan i Jeffren to Soriano zostanie włączony do pierwszej drużyny bo na to zasłużył. Ale cóż, Pep widzi to inaczej i napewno lepiej ;) Powodzenia Jonathan! ;)
0
Bingoo
Masz może jakiś link do tego wywiadu? Bo chętnie poczytam jak Xavi pokarcił tych co tak myślą ;)
0
Piotruś-BARCA
Serwis Goal.com podał dzisiaj informację, że Bale jest w kręgu zainteresowań Barcy i miałby przejść do mistrza Hiszpanii i Europy w następne lato za 50 mln euro...zapewne kolejne wymysły prasy. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Rosell sypnie taką kase za tego zawodnika. Jak dla mnie to w ogóle Bale do Barcelony nie pasuje. To jest gracz który puszcza piłke na 25 metrów i goni za nią...sory ale Barca to nie ten styl.
A co do Fabregasa to jest kit że niby ma kontuzje...chłopak się wreszcie postawił i widać efekty. Przyjdzie no nas na 100% ale pewnie trzeba jeszcze poczekać jakiś czas. Panie Wenger zrozum pan, że z niewolnika nie ma pracownika i nie zatrzymasz na siłe Cesca jak to zrobiłeś rok temu.
0
jak dla mnie ta opcja z włączeniem do transakcji Maxwella jest bardzo dobra. I tak Maxwell to dopiero nasz 3 obrońca w kolejności więc za dużo sobie nie pogra, więc nawet Arsenal powinien pójść nam na rękę by załatać dziurę po odejściu Clichy'ego.
0
Geble
podaj jakiś link...
0
Mistrz pressingu ;)
0
''Pep zdaje sobie sprawę, że rywale coraz lepiej rozumieją grę Barcelony, dlatego szuka nowych wariantów taktycznych''
Właśnie dlatego potrzebny jest nam Cesc. Guardiola wie co robi i napewno by to wyszło dla nas z korzyścią.
gostek15
Taka taktyka byłaby stosowana tylko z zespołami słabszymi i stawiającymi autobus w bramce...a odpoczynek Puyola też jest potrzebny.
0
Jeszcze pół roku temu chciał grać dla United ale widać że Barca ostro zawróciła mu w głowie ;) I bardzo dobrze, takiego gracza potrzebujemy który chce grać dla naszego klubu i zrobi wszystko żeby do nas trafić. Zapewne wie on doskonale że jego początki to będzie ławka rezerwowych, ale chce spełnić swoje marzenie niż grać dla pieniędzy w City.
0
Ja będę szczęśliwy dopiero wtedy, gdy Alexis zostanie oficjalnie zawodnikiem Barcy. Mam nadzieję że stanie się to już jutro...Sandro trzymam za Ciebie kciuki ;)
0
na gre w pierwszym zespole nie mieli co liczyć więc dobrze że odeszli i zrobili miejsce młodszym w drużynie B. Powodzenia.
0
plota...proste że Fabregas przejdzie tylko do nas albo zostanie w Arsenalu.
0
Teraz wiadomo że Pep ma w planach zarówno Thiago jak i Fabregasa i znajdzie się miejsce w Barcelonie dla nich dwóch.
0
no nie moge co ja czytam wogóle..."Thiago za 2-3 lata będzie lepszy od Fabregasa" skąd ta pewność? Oczywiście bardzo lubie gre Thiago i mam nadzieje że za pare lat będzie naszym podstawowym zawodnikiem ale puki co do Cesca troche mu brakuje grą a przede wszystkim doświadczeniem. Może i Fabregas ma teraz ciężko bo kontuzje itp. ale zobaczcie co nasi lekarze zrobili z Messim i Iniestą...zero kuntuzji. Jestem przekonany że pod okiem Pepa Fabregas się jeszcze rozwinie ponieważ ma dopiero 24 lata. Jak Iniesta miał 20 lat to grzał ławe i czekał na swoją szanse a co poniektórzy chcą już teraz z Alcantary zrobić wielką gwiazde. Fabregas i Thiago to nasza przyszłość w środku pola. Transfery tego lata Sanchez, Fabregas, Jose Angel (w przypadku odejścia Maxwella) i będzie fantastycznie.
0
chciałem żeby to Sanchez a nie Fabregas zawitał tego lata na Camp Nou ale jeszcze nie wszystko stracone...jak zarząd rozsądnie przemyśli całą sprawe to może uda się ściągnąć obu. 45-35=10 mln to tego pieniądze za transfer Bojana (12 mln) i może zarząd przeznaczy troche kasy z następnego roku i może się uda. Sanchez, Fabregas, Angel (tylko w przypadku odejścia Maxwella) i tyle starczy by walczyć z Realem na 4 frontach.
0
Pedro jest nie do wyjęcia z obecnej Barcelony. To jest gracz który z roku na rok jest coraz lepszy. I do tego jest mistrzem pressingu.
0
Cesc zostań w Arsenalu do końca kontraktu i przyjdź do nas za darmo...to będzie najlepsze rozwiązanie bo nawet w 2013 gdy zostanie rok do końca kontraktu to Arsenal pewnie będzie chciał 30 mln a w 2014 będziemy mieli Cesca za free.
0
wydaje mi się ze to jest tylko taki pic ze strony Udinese żeby podbić cenę. Sanchez wyraźnie powiedział że chce do Barcy i nie interesują go pieniądze City. Albo przejdzie jeszcze w tym tygodniu do Barcelony albo zostanie w Udinese na następny sezon, tak mi się wydaje ponieważ po Copa America cena bedzie jeszcze większa. Jeśli nie da rady z Alexisem to chętnie zobaczyłbym u nas Matę lub Hazarda. Żaden Rossi!
0
Najlepszego Leo! ;]
0
Dla mnie priorytetem powinien być Sanchez a jeśli w wyjątkowych okolicznościach nie udało by się go ściągnąć to powinniśmy pomyśleć właśnie nad Matą. Ja osobiście nie widze u nas Rossiego nie wiem czemu ale jakoś nie moge go sobie wyobrazić w koszulce Barcy. Tak więc Sanchez albo Mata.
0
już normalnie mam dosyć tych wszystkich plotek i spekulacji. Dopóki nie zobacze oficjalnej informacji to w nic nie uwierze. Bardzo bym chciał zobaczyć Alexisa w Barcelonie i mam nadzieje że w najbliższych dniach zobaczymy oficjalne info "Sanchez Blaugrana".
0
Chętnie bym widział u nas Jose Angela ale wygląda na to że w tym roku nic z tego transferu ale za rok jak najbardziej ponieważ pewnie czas Maxwella się skończy. Sakho? dobry pomysł na zastąpienie coraz starszego Puyola ale to będzie zbyt droga i ryzykowna inwestycja. Moim zdaniem powinniśmy za rok wykupić Alberto Botie za 2,5 mln i to jego kreować na następce Carlesa.Villa? napewno nie odejdzie ponieważ bardzo dobrze pasuje do naszego zespołu i Guardiola mu ufa. Cóż Sanchez już nasz tylko się pytam po co ten Kiko skoro prawdopodobnie zostanie Jeffren i to tego jest Affelay mogący grać na skrzydle...chyba że zostanie włączony do Barcy B. Na koniec wieczny temat Cesca...ja osobiście bym go u nas widział tylko boje się o Thiago że będzie za mało grał ponieważ jest jeszcze ulubieniec Pepa czyli Keita. Najlepsze rozwiązanie to kupić Cesca ale za rok lub dwa.