0

Poziom i wyćwiczone schematy zawodników reprezentacji Hiszpanii czy też Portugalii w porównaniu do naszego wyszkolenia wyglądają drastycznie...Od Naszych piłka się odbija jak od drewnianych pachołków, biegają gdzie chcą i jak chcą, zero organizacji. Natomiast patrzymy na choćby Słowację i tam wszystko się układa, o Hiszpanach nawet nie mówię.

0

głupi by się nie domyślił że w transfer Neymara są wpisane jakieś kupna pseudo piłkarzy z Brazylii. Po prostu żenada -_-

0

to samo chciałem napisać, że nawet w kompilacji więcej leży niż gra :D

0

widzę że Juventus tak jak i my kupują wszystkich w tym sezonie :D

0

Ja się tylko pytam, dlaczego nie pozbedziemy się Rakiticia ? wiem że to człowiek od brudnej roboty ale takich mamy już w drużynie a będziemy mieli jeszcze więcej ( mam nadzieje ). Rafinha i Gomes są młodzi i powinni zostać obdarzeni większym zaufaniem a przede wszystkim lepszym ustawieniem na boisku.
A nie pozbywać się ich. Niech w transakcje Bellerina wcisną Arde którym ponoć i tak się interesują.

0

przecież to nie te same pozycje -_-

8

Dokładnie, akurat Gomesa to bym zostawił bo końcówkę miał obiecującą. Natomiast nastawiłbym się na sprzedaż Rakiticia.

11

http://static.fangol.pl/content/5/f/0/5f0746e22b48d4951c50b746da6b9645-598.jpg

Nani na tym zdjęciu wygląda jakby go deportowali z Somalii :D

0

chyba że faktycznie jest świadomy kwasu wokół niego i boi się że dostanie wyrok więzienia, przez co to najlepszy moment na ulotnienie się z Hiszpanii. Bo raczej z innego kraju w przypadku odsiadki go nie deportują.

0

ciężko się z tym nie zgodzić, poza tym sam Ronaldo daje gwarancję bramek drużynie nie mówiąc już o marketingu.

0

dokładnie, przecież nie odejdzie z RM, no chyba że nagle uświadomił sobie że drugi taki sezon jak ten w Realu mu się nie trafi i lepiej odejść w chwale niż w cieniu spadającej formy.

0

to że polityka Barcelony zakłada jakiś tam budżet to rozumiem ale kurde nikt nie wie ile dany klub ma kasy na transfery. Tak czy siak kluby dla transferów potrafią się zadłużać itp byle tylko dany transfer się opłacił

1

powiedzcie mi skąd Wy wiecie ile Barcelona ma kasy na transfery. Bo jak dla mnie nikt przytomny nie poda prawdziwych informacji i o stanie budżetu

0

Powiem szczerze że o Marlona to jestem jakoś dziwnie spokojny że sobie chłop poradzi w pierwszej drużynie i zwyczajnie będzie dążył do poziomu Umtiitiego :)
natomiast bardzo liczę na Alenie !

0

Już bardziej oczywiście nie można było się wypowiedzieć i przekonać wszystkich że Real jest NIETYKALNY w Hiszpanii :)

0

Na kase nie mogą narzekać, natomiast troszkę inaczej sprawa wygląda w przypadku składu i wyników sportowych. Przypominam że w przyszłym sezonie nie będą mieli tak kolorowo bo ich nie będzie ani na 5 min w LM :)

3

prawda jest taka że klasowego prawego obrońcy również Nam trzeba, tyle że koniecznie szanse w tym sezonie musi zacząć dostawać Palencia, bo o Vidala to się nie martwię i wydaje mi się że Valverde znajdzie miejsce dla niego w składzie.

0

Realna kwota za niego to właśnie te 50 mln i nie ma co szaleć z tymi 90 mln. Co prawda nie ma co się dziwić że BVB chce tyle kasy skoro za Mbappe dają 135mln xD

0

Wszystko pięknie ładnie poza tym rafinhą który kurde u Nas jak wchodził na najwyższy poziom to dopadała go kontuzja;/ może by tak dać mu jeszcze szanse chyba że Liiverpool da za niego jakies 45 mln

1

ten gość swoich rówieśników wyprzedza w grze o jakieś 5 lat :)

2

no tak Dybała za ten finał to pierwszą 11 powinien mieć murowaną hahaha :)

0

tylko poco ? Rafinha będzie po kontuzji i będzie miał wracać do formy w innej drużynie ? powiem tak albo damy mu szanse gry albo niech go sprzedadzą no chyba że zostanie jako dobrej jakości zmiennik.

3

Zastanawia mnie co Barcelona zrobi z Munirem ostatecznie i z Denisem. Bo według mnie pewniejszy w składzie napewno jest Rafinha, dodatkowo jest jeszcze Arda który według mnie odejdzie w te wakacjie ( mimo że jego agent mówi co innego ).
Kurcze naprawdę liczyłem na Denisa i chciałbym go zobaczyć jako faktycznie ofensywnego pomocnika który ma przyzwolenie na drybling i ryzykowne zagrania. To samo tyczy się Gomesa ale o niego jakoś jestem spokojny i wydaje mi się że w tym sezonie będzie w niesamowitym gazie

1

Na dzień dzisiejszy wygląda lepiej niż Alba, jest na boisku bardziej odpowiedzialny i skupia się na defensywie a dopiero później na ataku.

3

Pytanie ile wynosi kontraktowa klauzula za Dembele, bo może faktycznie wynosić 30 mln i wtedy Barca daje 30 baniek i jeśli sam piłkarz się godzi to koniec tematu i witamy go u Nas.

1

Tak tyle że Tata Martino i Tito nie potrafili zbalansować tej drużyny. Valverde ma obycie z tym ustawieniem i myślę że jest wstanie to ogarnąć.
Ja bym to widział tak :
Ter Stegen
Vidal- Umtiti - Pique - digne
S.Roberto Rafinha/Gomes
Dembele/Messi Seri Neymar
Suarez
ewentualnie przy aktualnym składzie :

Ter Stegen
Vidal- Umtiti - Pique - digne
S.Roberto Rafinha
Messi Gomes/Denis Neymar
Suarez

1

Wszystko pięknie ładnie tylko zobacz ilu masz zawodników w pomocy.
Gomes, Rakieta, Seri, S.Roberto, Rafinha, Iniesta, Busi a dodatkowo w ustawieniu 4-2-3-1 chcecie upchnąć do pomocy Messiego. To już widzę jak Ci zawodnicy będą chcieli siedzieć. Jak dla mnie to jest najlepszy moment aby zarobić dobrą kasę na Chorwacie i zwolnić miejsce w pomocy dla młodszych. Przy tym ustawieniu może się okazać że nagle braknie miejsca w środku polu dla Busiego ( co osobiście uważam dobrze by mu zrobiło bo może odzyskał by świeżość ). Na dodatek wrócić ma Samper na okres przygotowawczy. A i jeszcze zapomniałem o Turanie który również w pomocy częściej gra niż na skrzydle gdzie na dzień dzisiejszy Ney jest nie do ruszenia. Więc tutaj naprawdę trzeba to mądrze rozwiązać a nie nakupować zawodników i liczyć że jakoś to będzie ( bo na papierku będzie fajnie ).

2

Ja tylko czekam jak się rozwinie razem z Marlonem i będą w przyszłości naszymi podst. stoperami :)

5

Jak dla mnie to pierwszą osobą do odstrzału za sensowne pieniądze powinien być Rakitić. W jego miejsce na boisku wejdzie S.Roberto i spokojnie możemy ściągnąć przebojowego Seri :)

13

Jedno mnie zastanawia dlaczego praktycznie w większości zestawień dają Griezzmana ? Ostatnimi czasy przyglądałem się jego grze w Athletico i szaleństwa nie ma które było np na Euro 2016. gra bardzo ospale i bez zaangażowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?