ronni37
Dołączył/a: lipiec 2017
Księżyc
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 co to da samej Ukrainie, że bedzie w UE ? pytanie na poważnie jak cos
0
@IronSanHybrid zobaczymy czy mama Ci pozwoli jak zobaczy dwóje z eliksirów..
1
Lotr, HP, Star Wars, wszystko to jest wybitne i nie ma co sie kłocic co lepsze, bo kazde jest na swoj sposob inne i nie do porownania to nie jakieś tam mecze piłkarskie
1
@Lola120 no chyba nic z tego, widocznie nie lubisz fantasy, smutne ale gust to gust :d
0
@Lola120 nieno zarty, pozdrawiam ale za Pottera minus ;)
0
@Lola120 tak, nie pozdrawiam
1
@Khajio Nie rozumiem jak możecie oglądać Bartosza Zmarzlika, gdy w tym samym czasie czaruje fantastyczny Harry Potter.
0
Leviosa a nie Levioossaa
9
@Gitarkafcb @draxidox ale co cwaniakują Ci co nie maja zobowiązań ? może ich nie maja właśnie dlatego że nie chcą się wiązać z kredytem i ryzykiem na następne 30lat ? sam chciałbym mieć dom ale nie poszedłem do banku po kredyt tylko zasuwam żeby budować za swoje pieniądze
0
@Xwowrak jeszcze raz, na harmonogramie macie egzamin, a m.in. Ty chciałeś go przełożyć ale to te dziewczyny są rozczeniowe bo chcą, żeby się odbył według harmonogramu, to nie Ty tu jesteś rozczeniowy ?
0
@Survier no fajnie ale jak przez dwa pandemiczne lata ludzie brali kredyty pod korek bo się czuli mocni bo oprocentowanie było 0% to te teraz już się nie czują mocni tak ? teraz mame pomusz bo ja nie daje sobie rady, nikt mi nie powiedział, że raty mogą wzrosnąc
4
*zwiększasz stopy procentowe, żeby zahamować inflacje i zmniejszyć popyt
*potem dopłacasz/robisz ulgi kredytobiorcą co sprawi że inflacja nie wyhamuje a popyt dalej będzie
o co chodzi w tym kraju ? państwo mem
edit: wszystko, po prostu wszystko żeby zostać przy korycie i dalej okradać pracujących zaradnych ludzi którzy nie potrzebują takich rzeczy ale będą płacić na innych, bo to ja mieszkam w domach i mieszkaniach kredytobiorców i ja i wy będziemy na to bulić, dlaczego nie
5
@Bobo25 przecież już Ci się dorzucam do MOPSu, do rat nie zamierzam ! :D
1
@TheNekro94 a dopiero się rozkręcamy z podnoszeniem stóp, niech płacą za głupote
6
@Karzel glosowalo sie na pieniazki 500+ i brało kredyty 0% przez dwa lata to teraz poł narodu jest w dupie, ludzie sami doprowadzili do tej inflacji to teraz mają
3
@Bykunn często się z Tobą zgadzam ale tutaj mam inne zdanie choć przyznaje, że też targają mną emocje, rosjanie to nie są cywilizowani ludzie i uważam że tutaj zdanie "nie wszyscy ruscy tacy są" się nie sprawdza, to są ludzi patologiczni z niezdrową mentalnością wierzący dalej w idee Stalina, żeby nie było nie znam żadnego rosjanina, ale koledzy z pracy jeździli do Rosji na delegacje i tam ludzie nawet cywilizowani byli za atakiem na Ukrainę, mogę się zgodzić, że nikt nie jest taki z natury ale jeśli ktoś daje się tak manipulować to uważam go za równie winnego
może eksterminacja to za dużo ale żałuje, że istnieje na świecie broń atomowa, bo ten kraj jest za duży i przydało by się go rozczłonkować na parę mniejszych i mieć na nimi kontrole bo to jest chore co się dzieje
0
@zmiter912576 płukaj wodą utlenioną do skutku, ja raz tak zapchałem ucho patyczkiem, ze z 5h płukałem aż puściło, oczywiście z przerwami i co jakiś czas zwijałem papier ręcznikowy i wtykałem do ucha, żeby zbierał woskowinę ;)
0
@kamyk_23 oj chciałbym bardzo ;)
1
@kamyk_23 pasuje, to czekam na zaprosiny do LA, to odrazu na Clippersow skoczymy :D
1
@Emhyr mialem z 10 lat, lata 2002/2003 chyba jakos a tata przyniosl jakas tam gre od kolegi, wtedy sie jeszcze nie znalismy na grach, ani tata ani ja, a gre ktora mi dal był resident evil xD takze na poczatku gry mi sie nie spodobaly :D
0
@tbas dlaczego ? Pytam bo nie jestem w temacie
2
@IronSanHybrid no to sie zgadzam, wystapienia Obajta łykaja tylko ludzie co łykaja propagande pisu
2
@IronSanHybrid też nie podobają mi się ceny paliw ale cena benzyny/ropy nie zależy tylko od kursu dolara oraz ropy Brent, wydobycie nie wzrosło a ceny przewozu tankowców wzrosły 5-krotnie, dodam, że zmiennych jest więcej, także można marudzić ale patrz trochę szerzej
ps. nie bronie orlenu ani lotosu ale to bardziej skomplikowane niż tylko kurs dollara i baryłki, marża wzrosła bo transport jest drogi itp.
polecam chociażby materiał Damiana Olszewskiego żeby się zaznajomić
1
@KapiFCB w sensie jak pojezdzic ? ;> bo chyba o czyms nie wiem
8
Wgl to nie jest tak, ze rozmowy na radiu sa bez przerwy a pokazuja wybrane ? Wy myslicie, ze w ciagu wyscigu inni nie narzekaja ze tylko jednego przezywacie ? :D
2
@Worny zawsze narzekał i klnąl przez radio ale dopiero zaczelo wam przeszkadzac jak wygral mistrzostwo i szykuje sie na nastepne :d
4
Ajj, niektorych dalej piecze dupa po zeszlym sezonie :D zderzenie było to zółta flaga, z czym wy macie problem -.-
2
@ToWinaSedziego jesli nie prymitywne to jak to inaczej nazwac ? biorą tam patusow i ludzi watpliwej inteligencji zeby robic z nich posmiewisko a inni placa zeby to ogladac, jedyne co maja Ci ludzie tam robic to walczyc a nawet tego nie potrafią, gdyby tego nie wspierac i nie robic fejmu to polowa tych ludzia stalaby pod zabka lub w kolejce do mopsu
Ps. To nie atak a moja opinia o tym, robcie sobie z SWOJA kasa i swoim czasem co chcecie, tylko tez sie nie burzcie zdaniem innych osob, to dziala w dwie strony
1
@bartekvisca lepiej nie wiedziec xd
4
Brawo RedBull i Ferrari, to bedzie dobry sezon