ronnie5000
Dołączył/a: lipiec 2011
Szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to mnie uspokoiłeś;)
0
Nigdy nie byłem wielbicielem jego talentu, bardziej mi szkoda Afellaya bo piłkarsko bije go na głowe ale ciągle te kontuzje... a mógł być nowym Bergkampem:/
0
Heh ja od razu tak pomyślałem, ale nie dlatego że mam mu za złe że odszedł, tylko wydaje mi się że nie pasuje do Bayernu. Bardziej widziałem go w którymś z manchesterów ale jego życie, jego problem.
0
Napisz komentarz...Heh ja od razu tak pomyślałem, ale nie dlatego że mam mu za złe że odszedł, tylko wydaje mi się że nie pasuje do Bayernu. Bardziej widziałem go w którymś z manchesterów ale jego życie, jego problem.
0
Następny Ayala w Valencii, ciekawe czy też gra na stoperze... i czy będziemy żałować za parę lat.
0
To dyrektor rodem z polskiej ligi, patrz Trzeciak i Jóźwiak. Teraz dopiero widać ile pracy dla Barcy wykonał Txiki i jego ekipa.
0
Mam nadzieje ze nie bo to by znaczylo ze kolejne beda juz slabsze;)
0
Nie mogłem oglądać meczu, dopiero wróciłem na chate. Niech ktoś napisze pare obiektywnych zdań na temat Neymara. Czuje bluesa czy bedzie się adaptował dłuższy czas?
0
Wow szacun dla ludzi którzy prowadzą takie szczegółowe statystyki, masa dłubania przy takim czymś.
0
Real na bank sfarci w końcówce i wcisną jakąś szmate albo dostaną karnego
0
Może nie do końca zaleczył kontuzje
0
Nie ma co się czarować Ribery powinien to wygrać ale po tym jak swego czasu Sneijder nie wygrał ZP to ciężko coś przewidywać. Tak właściwie to najlepiej grał i najważniejsze bramki strzelał Robben... dziwne że jego nie ma w trójce.
0
Dokladnie jak mowisz. Teksty typu "pupilek trenera" i "niezaslugiwal zeby tu grac". No ale co robic, internetu nie da sie im odciac...
0
Pełna zgoda, Rossel na ciężkie czasy jest idealnym prezesem ale poprzednio był okres kiedy klub potrzebował sukcesu żeby napędzić machine marketingową (tego nie tak łątwo w miliony nie przeliczysz ale przyznaj że robi nam to dzisiejszy budżet) i wtedy Laporta zrobił to po mistrzowsku.
0
Nie zapominaj że Laporta objął klub po Gasparcie który nie dał rady wyciągnąć klubu z zadłużenia do jakiego przez lata doprowadził Nunez. Laporta ciut ten dług zmniejszył ale gadać że to on zadłużył Barce to zakrawa o psychiatryk. Bez Laporty ten klub nie byłby taki jaki jest a jest najzajebistszy o czym wszyscy wiemy.
0
Coś w tym jest ale to nie zasługa Laporty a Txikiego bardziej. Potrafił powyciągać kilku ciekawych graczy którzy potem okazywali się gwiazdami taki Eto'o, Marquez, Abidal albo jak nie dało rady ściągnąć Beckhama to wynalazł Ronaldinho... Co by nie mówić to ekipa Zubiego narazie się nie umywa do tamtej.
0
taaa co roku są takie hasła i jakoś nie widać tych "z prawdziwego zdarzenia", rok temu przy kontuzji Puyola akurat Lucio kończył się kontrakt, też mógł przyjść na 1+1 ale jakoś Zubi nawet o tym nie pomyślał.
0
I co że trzeci na liście skoro pierwszy jest nierealny a drugi to wątpliwe wzmocnienie?
0
Tu jest wlasnie problem bo Masche i Pique graja dobrze w parze z lepszym stoperem od siebie patrz Puyol czy Ramos ale wez kup takiego jak Silva i Kompagny nie do wyjecia a i o Luizie juz nawet ciezko marzyc, zreszta tez nie wiem czy to typ dyrygenta jesli chodzi o linie defensywna.
0
Bartra powinien zostac oddelegowany do tarcia chrzanu. A Bagnack moglby funkcjonowac pomiedzy pierwszym zespolem a Barca B.
0
Milanu;p
0
Za to odstaję poziomem od Twojego tekstu który poza obrażeniem mnie niczego nie wnosi do dyskusji. Ale ok uznajmy że dla Ciebie Bartra to wciąż obiecujący młody talent, albo nawet nowy Sammer czy Baresi. Fajnie że są tacy znawcy jak Ty bo Jacek Gmoch wiecznie żył nie będzie.
0
Jak chce obniżyć zarobki to jest już nasz:)
0
Po co ma zostać jak Busi może grać na obronie jeszcze. Jak dla mnie wole grać trzema obrońcami niż czwórką z Bartrą bo on umiejętnościami niczym nie odstaje od pachołka. Gość się nie sprawdził i tyle. Pora ogrywać następnego juniora bo z niego już drugi Puyol nie wyrośnie
0
Ma potencjał? No ma na Villareal właśnie bo na Barce na pewno nie. Jak się ze mną nie zgadzasz to popatrz na Varane'a a potem na Bartre i jeszcze raz na Varane'a dla pewności. To słaby grajek a porównując go do Fabsa zwyczajnie mylisz gówno z czekoladą.
0
Od razu mowilem ze to nie druzyna dla niego, City pasowalo by mu idealnie. Ale nie ma co narzekac, jeszcze dobrze nie zaczal pracy.
0
Znowu chcą z nas zedrzeć, damy pewnie 42 mln plus zmienne a potem oddamy go za darmo albo za 8-10mln...
0
WP za to przytomne: "To już pewne! Polski gwiazdor zagra w FC Barcelona!" ;P
0
Tak tylko na ten mecz i została ona zaprojektowana przez chorą na zespół Downa dziewczyne. Troche empatii człowieku
0
Też po przeczytaniu tej wypowiedzi się wkurzyłem. Z tym że może wydaje mi się że koniec końców nikogo nie kupią tak jak rok temu... żal poprostu. Zamiast Aggerów i innych wynalazków spróbowałbym jeszcze raz przerobić Songa na ŚO. Raz czy dwa tam zagrał bez rewelacji ale to jeszcze nie znaczy że się nie nadaje, wydaje mi się ze od Masche byłby dużo lepszy ze względu na warunki fizyczne chociażby.