ronnie5000
Dołączył/a: lipiec 2011
Szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żałujesz Bojana i dos Santosa? Kurcze fajnie się zapowiadali ale takich są setki, dostali poważne szanse na gre w wyjściowych składach i okazało się że wcale aż tacy dobrzy nie byli więc trudno, tym bardziej w Barcy by nie stanowili o wyniku. Poza tym akurat ich obu nigdy specjalnie nie lubiłem bo to strasznie samolubnie grali.
0
No w końcu jakiś ogarnięty gość, ma racje niech idzie na wypożyczenie bo zostając niczego nie zyska. Jest dobry więc albo wróci za rok-dwa do pierwszego zespołu albo zostanie filarem jakiejś innej drużyny. Barca ma aż za dużo utalentowanych wychowanków, dlatego z takim żalem patrzy się na Thiago i Deulofeu
0
"Al-Khelaifi: Ancelotti będzie nadal trenerem Paris Saint-Germain" ... mhm
0
W końcu jakaś liga dla niego. Nie wiem kto mu doradził Serie A ale z jego gabarytami było prawie pewne że zmarnuje tam pare lat kariery
0
Po co te remonty jak za chwile moze sie okazac ze budujemy nowy stadion?
0
wlasnie, byl super. Teraz to nie wiem po co mialby wracac. Pewnie nadszarpnal by swoja legende. Sporo sytuacji tez marnowal zwlaszcza w ostatnim sezonie jak walczyl z Forlanem o krola strzelcow.
0
wiadome:) Ale chodzi o poziom sportowy, taki Hummels to przy Carlesie zwykły kmiot, o Mathieu i innych Aggerach nie wspominając, a Silva to jednak kocur.
0
Nie wiem czy widzicie ale Silva i jego agent zupełnie zmienili ton wypowiedzi na temat możliwości transferu w przeciągu miesiąca. Myślę że to dobry znak i przyjdzie. Żadnych półśrodków tylko Silva da rade zastąpić Puyola.
0
Wszystko super tylko gdzie on mialby grac? Na tym samym skrzydle na ktore sprowadzilismy Neymara? Na szpicy a Leo znowu na prawe skrzydlo!? A moze za napastnikiem zamiast Iniesty!!?? Kurcze a moze zastapi Valdesa!
0
Co za pierdzielenie, Silva nie chcialby przyjsc bo chce sie oszczedzac? Janek on ma 29 lat a nie 34, pozatym w lidze wloskiej jakos mu nie przeszkadzalo grac na wszystkich frontach. Wez sie zastanow co piszesz bo takiego dorabiania ideologii juz dawno nie widzialem.
0
Bramkarze mogliby chociaż udawać że chcą złapać te piłki...
0
Alves powinien jakas prowizje dostac za te rozmowy, ktore prowadzi przed transferami:)
0
Po pierwsze Barca go nie kupiła, jest wychowankiem. Po drugie kwota 18mln wynika z klauzuli odstępnego w kontrakcie, która zmniejsza się z 90mln w przypadku nierozegrania okreslonej liczby meczów. Barca nie ma możliwości żadnych negocjacji w sprawie tej kwoty.
0
A ja mając 10 Neymarów nie sprzedałbym Messiego.
0
Mam nadzieję że pozamiata w Bundeslidze tą Borussie i wygra LM pod warunkiem że nie spotka się z nami i w końcu zamknie mordy wszystkim którzy mówią że w Barcelonie dostał samograja.
0
Nie do końca jest tak jak piszesz. Są jeszcze pełnomocnictwa (wydaje mi się logiczne że Leo takowego udzielił ojcu) i jeśli to ojciec Leo podpisywał papiery to on jest winowajcą, a Leo jako mocodawca może dostać karę (ale o wiele mniejszą niż główny winowajca) za niedopełnienie nadzoru. Tzn w Polsce tak jest ale zdaje się że UE to mniej więcej ujednoliciła dla wszystkich żeby firmy były równo traktowane.
0
Spokojnie nie takie rzeczy odwalali piłkarze i nic im nikt nie zrobił. Benzema i Ribery zabawiali sie z nieletnią i co? Dudka i Hajto spowodowali śmiertelne wypadki i co? Tu mam wrażenie że Messi Senior chciał zaoszczędzić nie do końca wiedząc że to nielegalne, a jak wiedział to ostatecznie weźmie to na siebie i zapłacą z 10mln kary i tyle. Będą musieli zrobić wszystko żeby wartość marketingowa Leo za mocno nie spadła.
0
Bez przesady z tym Urugwajem, cieniują ostatnio strasznie.
0
Dokładnie jego naturalna pozycja to pozycja Xaviego, a nie jakaś fałszywa 9tka. Powiem szczerze że jeśli Tito chce go na siłe tam ustawiać i przekwalifikować to te 47 baniek nie wyglada źle, ale jak ma powoli zastępować generała to za żadne pieniądze bym go nie oddał.
0
18 maja co za piekna data na swietowanie mistrzostwa:)
0
Jest za slaby na pierwszy sklad ale jako zmiennik pasuje idealnie, jest ambitny jednoczesnie znajac miejsce w szeregu i nie zarabia duzo. Dopoki sam nie bedzie chcial odejsc Barca powinna go trzymac.
0
taaa, zwłaszcza klasę pokazał w stosunku do Raula :P
0
Jak Floro mowi ze kupi to kupi, a jak mowi ze nie kupi to... mowi;)
0
Hehehe i Zagumny w środku pola:D
0
sory o jędrzejczyka mi chodziło, właśnie widze że dostał na odchodne:)
0
trafne stwierdzenie a kto dostał, rzeźniczak?
0
Masz racje ale pamietaj ze Tito musial wyjechac na miesiac w kulminacyjnym momencie sezonu, kto wie jak by bylo jesli nie choroba i jego nieobecnosc. Znizka formy w tym czasie byla wyrazna. Dodam ze w meczach o superpuchar bylismy lepsi od Realu i chlopaki grali bajke... no ale indywidualne bledy min. Valdesa zawazyly na wyniku.
0
Oby nie, chociaz ostatnio przez te kontuzje to itak był jakby poza drużyną.
0
Ja o nim myślałem ale ciut stary i co ważniejsze dopiero teraz wyskoczył z formą więc nie wiadomo co z niego będzie za sezon dwa
0
Co tak drogo!? Ludzie jemu za rok się kończy kontrakt!! Mam nadzieje że będzie grał i kasa się zwróci z praw do wizerunku.