0

Żałujesz Bojana i dos Santosa? Kurcze fajnie się zapowiadali ale takich są setki, dostali poważne szanse na gre w wyjściowych składach i okazało się że wcale aż tacy dobrzy nie byli więc trudno, tym bardziej w Barcy by nie stanowili o wyniku. Poza tym akurat ich obu nigdy specjalnie nie lubiłem bo to strasznie samolubnie grali.

0

No w końcu jakiś ogarnięty gość, ma racje niech idzie na wypożyczenie bo zostając niczego nie zyska. Jest dobry więc albo wróci za rok-dwa do pierwszego zespołu albo zostanie filarem jakiejś innej drużyny. Barca ma aż za dużo utalentowanych wychowanków, dlatego z takim żalem patrzy się na Thiago i Deulofeu

0

"Al-Khelaifi: Ancelotti będzie nadal trenerem Paris Saint-Germain" ... mhm

0

W końcu jakaś liga dla niego. Nie wiem kto mu doradził Serie A ale z jego gabarytami było prawie pewne że zmarnuje tam pare lat kariery

0

Po co te remonty jak za chwile moze sie okazac ze budujemy nowy stadion?

0

wlasnie, byl super. Teraz to nie wiem po co mialby wracac. Pewnie nadszarpnal by swoja legende. Sporo sytuacji tez marnowal zwlaszcza w ostatnim sezonie jak walczyl z Forlanem o krola strzelcow.

0

wiadome:) Ale chodzi o poziom sportowy, taki Hummels to przy Carlesie zwykły kmiot, o Mathieu i innych Aggerach nie wspominając, a Silva to jednak kocur.

0

Nie wiem czy widzicie ale Silva i jego agent zupełnie zmienili ton wypowiedzi na temat możliwości transferu w przeciągu miesiąca. Myślę że to dobry znak i przyjdzie. Żadnych półśrodków tylko Silva da rade zastąpić Puyola.

0

Wszystko super tylko gdzie on mialby grac? Na tym samym skrzydle na ktore sprowadzilismy Neymara? Na szpicy a Leo znowu na prawe skrzydlo!? A moze za napastnikiem zamiast Iniesty!!?? Kurcze a moze zastapi Valdesa!

0

Co za pierdzielenie, Silva nie chcialby przyjsc bo chce sie oszczedzac? Janek on ma 29 lat a nie 34, pozatym w lidze wloskiej jakos mu nie przeszkadzalo grac na wszystkich frontach. Wez sie zastanow co piszesz bo takiego dorabiania ideologii juz dawno nie widzialem.

0

Bramkarze mogliby chociaż udawać że chcą złapać te piłki...

0

Alves powinien jakas prowizje dostac za te rozmowy, ktore prowadzi przed transferami:)

0

Po pierwsze Barca go nie kupiła, jest wychowankiem. Po drugie kwota 18mln wynika z klauzuli odstępnego w kontrakcie, która zmniejsza się z 90mln w przypadku nierozegrania okreslonej liczby meczów. Barca nie ma możliwości żadnych negocjacji w sprawie tej kwoty.

0

A ja mając 10 Neymarów nie sprzedałbym Messiego.

0

Mam nadzieję że pozamiata w Bundeslidze tą Borussie i wygra LM pod warunkiem że nie spotka się z nami i w końcu zamknie mordy wszystkim którzy mówią że w Barcelonie dostał samograja.

0

Nie do końca jest tak jak piszesz. Są jeszcze pełnomocnictwa (wydaje mi się logiczne że Leo takowego udzielił ojcu) i jeśli to ojciec Leo podpisywał papiery to on jest winowajcą, a Leo jako mocodawca może dostać karę (ale o wiele mniejszą niż główny winowajca) za niedopełnienie nadzoru. Tzn w Polsce tak jest ale zdaje się że UE to mniej więcej ujednoliciła dla wszystkich żeby firmy były równo traktowane.

0

Spokojnie nie takie rzeczy odwalali piłkarze i nic im nikt nie zrobił. Benzema i Ribery zabawiali sie z nieletnią i co? Dudka i Hajto spowodowali śmiertelne wypadki i co? Tu mam wrażenie że Messi Senior chciał zaoszczędzić nie do końca wiedząc że to nielegalne, a jak wiedział to ostatecznie weźmie to na siebie i zapłacą z 10mln kary i tyle. Będą musieli zrobić wszystko żeby wartość marketingowa Leo za mocno nie spadła.

0

Bez przesady z tym Urugwajem, cieniują ostatnio strasznie.

0

Dokładnie jego naturalna pozycja to pozycja Xaviego, a nie jakaś fałszywa 9tka. Powiem szczerze że jeśli Tito chce go na siłe tam ustawiać i przekwalifikować to te 47 baniek nie wyglada źle, ale jak ma powoli zastępować generała to za żadne pieniądze bym go nie oddał.

0

18 maja co za piekna data na swietowanie mistrzostwa:)

0

Jest za slaby na pierwszy sklad ale jako zmiennik pasuje idealnie, jest ambitny jednoczesnie znajac miejsce w szeregu i nie zarabia duzo. Dopoki sam nie bedzie chcial odejsc Barca powinna go trzymac.

0

taaa, zwłaszcza klasę pokazał w stosunku do Raula :P

0

Jak Floro mowi ze kupi to kupi, a jak mowi ze nie kupi to... mowi;)

0

Hehehe i Zagumny w środku pola:D

0

sory o jędrzejczyka mi chodziło, właśnie widze że dostał na odchodne:)

0

trafne stwierdzenie a kto dostał, rzeźniczak?

0

Masz racje ale pamietaj ze Tito musial wyjechac na miesiac w kulminacyjnym momencie sezonu, kto wie jak by bylo jesli nie choroba i jego nieobecnosc. Znizka formy w tym czasie byla wyrazna. Dodam ze w meczach o superpuchar bylismy lepsi od Realu i chlopaki grali bajke... no ale indywidualne bledy min. Valdesa zawazyly na wyniku.

0

Oby nie, chociaz ostatnio przez te kontuzje to itak był jakby poza drużyną.

0

Ja o nim myślałem ale ciut stary i co ważniejsze dopiero teraz wyskoczył z formą więc nie wiadomo co z niego będzie za sezon dwa

0

Co tak drogo!? Ludzie jemu za rok się kończy kontrakt!! Mam nadzieje że będzie grał i kasa się zwróci z praw do wizerunku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?