O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Widzew Łódź, Man UTD
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 5576
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 0

Komentarze

0

bardzo dobry tekst. Czyta mi się go lepiej niż wiele redakcyjnych felietonów (które też są niezłe)

0

moim skromnym zdaniem Villa powinien dostać 9 i być zawodnikiem meczu. Pomijając aspekty czysto sportowe, powrót do formy drugiego snajpera klubu z pewnością podnosi morale zespołu. Pokazał w tym meczy, że jego wyczyny z wtorkowego spotkania LM to nie przypadkowy wyczyn, lecz powrót hiszpańskiego króla pola karnego. To jego duch walki pozwolił Barcelonie wygrać, mimo znakomitej formy Rayo.

0

Mam pytanie.
Była w pierwszej połowie sytuacja przy rzucie rożnym dla Barcelony. Jeden z piłkarzy Getafe objął Busiego dwoma rekami i powstrzymywał. Czy taka sytuacja nie kwalifikuje się na karnego??

0

Villa sie szykuje

0

A co mu się tak właściwie stało i na kiedy jest planowany powrót do gry??

Zobacz wszystkie

0

Alba, to rozumiem, ale Iniesta jest o klase lepszy w środku pola niż na skrzydle

0

Villa sie szykuje

0

moim skromnym zdaniem Villa powinien dostać 9 i być zawodnikiem meczu. Pomijając aspekty czysto sportowe, powrót do formy drugiego snajpera klubu z pewnością podnosi morale zespołu. Pokazał w tym meczy, że jego wyczyny z wtorkowego spotkania LM to nie przypadkowy wyczyn, lecz powrót hiszpańskiego króla pola karnego. To jego duch walki pozwolił Barcelonie wygrać, mimo znakomitej formy Rayo.

0

Oba kluby są bardzo utytułowane i tak długo ja będzie istniała piłka nożna tak długo Real I Barca będą zdobywać trofea i prześcigać się w ich ilości. Mamy szczęście, że żyjemy w czasach gdy Katalończycy prowadzą, ale nie łudźmy się, że tak pozostanie na zawsze

0

Oby Tello i Thiago to nie był błąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?