0

bardzo dobry tekst. Czyta mi się go lepiej niż wiele redakcyjnych felietonów (które też są niezłe)

0

moim skromnym zdaniem Villa powinien dostać 9 i być zawodnikiem meczu. Pomijając aspekty czysto sportowe, powrót do formy drugiego snajpera klubu z pewnością podnosi morale zespołu. Pokazał w tym meczy, że jego wyczyny z wtorkowego spotkania LM to nie przypadkowy wyczyn, lecz powrót hiszpańskiego króla pola karnego. To jego duch walki pozwolił Barcelonie wygrać, mimo znakomitej formy Rayo.

0

Mam pytanie.
Była w pierwszej połowie sytuacja przy rzucie rożnym dla Barcelony. Jeden z piłkarzy Getafe objął Busiego dwoma rekami i powstrzymywał. Czy taka sytuacja nie kwalifikuje się na karnego??

0

Villa sie szykuje

0

A co mu się tak właściwie stało i na kiedy jest planowany powrót do gry??

0

powinno być 5 superpucharów Hiszpanii i 2 Europy

0

Alba, to rozumiem, ale Iniesta jest o klase lepszy w środku pola niż na skrzydle

0

Barcelona zdobyła 3 superpuchary Hiszpanii, a nie 2

0

popieram rdr
10/11 były najlepsze. Ciesze sie, że zdążyłem kupić jedną. Wg mnie mogłyby powrócić

0

Uważam że mimo kilku minut na boisku zawodnikiem meczu jest Alexis. Zdobył gola i poderwał zespół do walki. Swoim finezyjnym strzałem rozpalił nadzieje milionów. Szkoda, że na tak krótko...

0

Oby Tello i Thiago to nie był błąd

0

Chyba, że redakcja uważa żę ZM należy sie Diego Alvesovi. Trzeba przyznać, że chłopak pokazał klase. Co prawda puścił 5 goli, ale przy tylu udanych interwencjach chyba nikt nie ma do niego pretensji

0

SinMistico
Chyba oczywiste, że Messi skoro strzelił 4 bramki i jako jedyny ma ocene 10.
Swoją drogą uważam, że Pedro zasłużył na więcej. Nie grał przez dłuższy okres czasu, a nie jest na tyle wprawionym zawodnikiem by jego forma na tym nie ucierpiała. Uważam, że biorąc pod uwage okoliczności, oraz to że bardzo sie starał powinien dostać ocenę wyżej

0

Pele- wspaniały jako piłkarz, gorszy jako człowiek

0

Oba kluby są bardzo utytułowane i tak długo ja będzie istniała piłka nożna tak długo Real I Barca będą zdobywać trofea i prześcigać się w ich ilości. Mamy szczęście, że żyjemy w czasach gdy Katalończycy prowadzą, ale nie łudźmy się, że tak pozostanie na zawsze

0

Umiejętności taktyczne ma duże i nikt temu nie powinien przeczyć. Przyszedł do Realu w czasie świetności Barcy i dlatego nie jest w stanie wygrać zbyt wielu trofeów.

Nie usprawiedliwia to jednak tak chamskiego zachowania.

0

Zarządy tych klubów mają karty socjo.

0

Każda wygrana będzie cieszyć jednak gdy widzisz swoich ulubieńców zdobywających gole cieszysz się bardziej. Patrzenie na ich starania obrony wyniku i jego odrobienia tez sa piekne

0

5 tys. osób z kartą socjo. Na pewno kibiców Barcelony będzie z 9-10 tys. Porto z 5-6 tys. a reszta to po prostu fani piłki nożnej chcący obejrzeć spektakl

0

Wielki człowiek, wielkie słowa. Gdyby Mou nie podburzał kibiców i swoich piłkarzy GD byłyby lepszym sportowym widowiskiem niż Mundial, lecz w przypadku tylu kontrowersji ludzie nie skupiają się na podziwianiu drużyn tylko na sporach

0

Wątpię by by poszło nam tak jak mówicie. Wynik raczej będzie w przedziale 2-0 do 3-2 dla nas. W przypadku drużyn długo rozgrywających jak Barca czy Porto nie ma co liczyć na monstrualne wyniki

0

Będzie to mecz podobny do finału LM, na najwyższym poziomie umiejętności i bez podłych i niepotrzebnych prowokacji, które mają miejsce zbyt często w przypadku GD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?