rpako
Dołączył/a: marzec 2011
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bardzo dobry tekst. Czyta mi się go lepiej niż wiele redakcyjnych felietonów (które też są niezłe)
0
moim skromnym zdaniem Villa powinien dostać 9 i być zawodnikiem meczu. Pomijając aspekty czysto sportowe, powrót do formy drugiego snajpera klubu z pewnością podnosi morale zespołu. Pokazał w tym meczy, że jego wyczyny z wtorkowego spotkania LM to nie przypadkowy wyczyn, lecz powrót hiszpańskiego króla pola karnego. To jego duch walki pozwolił Barcelonie wygrać, mimo znakomitej formy Rayo.
0
Mam pytanie.
Była w pierwszej połowie sytuacja przy rzucie rożnym dla Barcelony. Jeden z piłkarzy Getafe objął Busiego dwoma rekami i powstrzymywał. Czy taka sytuacja nie kwalifikuje się na karnego??
0
Villa sie szykuje
0
A co mu się tak właściwie stało i na kiedy jest planowany powrót do gry??
0
powinno być 5 superpucharów Hiszpanii i 2 Europy
0
Alba, to rozumiem, ale Iniesta jest o klase lepszy w środku pola niż na skrzydle
0
Barcelona zdobyła 3 superpuchary Hiszpanii, a nie 2
0
popieram rdr
10/11 były najlepsze. Ciesze sie, że zdążyłem kupić jedną. Wg mnie mogłyby powrócić
0
Uważam że mimo kilku minut na boisku zawodnikiem meczu jest Alexis. Zdobył gola i poderwał zespół do walki. Swoim finezyjnym strzałem rozpalił nadzieje milionów. Szkoda, że na tak krótko...
0
Oby Tello i Thiago to nie był błąd
0
Chyba, że redakcja uważa żę ZM należy sie Diego Alvesovi. Trzeba przyznać, że chłopak pokazał klase. Co prawda puścił 5 goli, ale przy tylu udanych interwencjach chyba nikt nie ma do niego pretensji
0
SinMistico
Chyba oczywiste, że Messi skoro strzelił 4 bramki i jako jedyny ma ocene 10.
Swoją drogą uważam, że Pedro zasłużył na więcej. Nie grał przez dłuższy okres czasu, a nie jest na tyle wprawionym zawodnikiem by jego forma na tym nie ucierpiała. Uważam, że biorąc pod uwage okoliczności, oraz to że bardzo sie starał powinien dostać ocenę wyżej
0
Pele- wspaniały jako piłkarz, gorszy jako człowiek
0
Oba kluby są bardzo utytułowane i tak długo ja będzie istniała piłka nożna tak długo Real I Barca będą zdobywać trofea i prześcigać się w ich ilości. Mamy szczęście, że żyjemy w czasach gdy Katalończycy prowadzą, ale nie łudźmy się, że tak pozostanie na zawsze
0
Umiejętności taktyczne ma duże i nikt temu nie powinien przeczyć. Przyszedł do Realu w czasie świetności Barcy i dlatego nie jest w stanie wygrać zbyt wielu trofeów.
Nie usprawiedliwia to jednak tak chamskiego zachowania.
0
Zarządy tych klubów mają karty socjo.
0
Każda wygrana będzie cieszyć jednak gdy widzisz swoich ulubieńców zdobywających gole cieszysz się bardziej. Patrzenie na ich starania obrony wyniku i jego odrobienia tez sa piekne
0
5 tys. osób z kartą socjo. Na pewno kibiców Barcelony będzie z 9-10 tys. Porto z 5-6 tys. a reszta to po prostu fani piłki nożnej chcący obejrzeć spektakl
0
Wielki człowiek, wielkie słowa. Gdyby Mou nie podburzał kibiców i swoich piłkarzy GD byłyby lepszym sportowym widowiskiem niż Mundial, lecz w przypadku tylu kontrowersji ludzie nie skupiają się na podziwianiu drużyn tylko na sporach
0
Wątpię by by poszło nam tak jak mówicie. Wynik raczej będzie w przedziale 2-0 do 3-2 dla nas. W przypadku drużyn długo rozgrywających jak Barca czy Porto nie ma co liczyć na monstrualne wyniki
0
Będzie to mecz podobny do finału LM, na najwyższym poziomie umiejętności i bez podłych i niepotrzebnych prowokacji, które mają miejsce zbyt często w przypadku GD